Şimdi Ara

Burak Yılmaz ı bir tek benmi sevmiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
2.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burak yılmaz tam bir totem adamıdır. Sahada totem yaparak gol atıyor. Adamda koşup arkadakiyle fark atma özelliği yok. Topla sağa sola çekme manevra kabiliyet özelliği yok. Topla düşünüp en uygun yere pas atma özeliği yok. Kalas, odun gibi bir oyuncu. Ne işi var bu takımda anlamıyorum. Arda ve Drogba olsa bu takımda her maç üst biterdi. Ama burakın sankı her topu atacakmışcasına heyecanla topa vurması vsvs çoğu maçı kaybetmemize neden oluyor

• Yalnız değilsin aynı şeyi defalarca kez bende söylüyorum
  • 50 tane golü totemle mi attı
    Ayrıca bende sevmem.İsterse 100 gol atsın hala benim gözümde kazma olarak kalacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • burak yılmaz ı sevmeyebilirsin ama yaptıklarına da saygı duy adam daha ne yapsın ?
  • Yine doluşmuşlar adam bir kötü maç oynadı ya, kardeşim ben sizin gibi renktaş istemiyorum ya, yürüyün gidin başka takımı tutun lan balık hafızalılar.
  • Geç bunları.Yıllardır beklediğimiz forvet Buraktır.Devamlılığı var.Sakatlanmıyor.Kafa hakimiyeti iyi.Saha içi koşma,çalım,top tutma bu sene çok geliştirdi.
    Böyle bir oyuncu varken sevmeyeni zaten iyi görmem ben.
  • bir mac yenildik drogba'yi sevmeyeni mi istersin F.T gitsin diyenimi herkes ortaya atladi shalkeyi yenince görucem ben sizi. ortaliktan kaybolursunuz bir sonra ki yenilgiye kadar.
  • Sizle uğraşmaktan bıktım yeminle ya bi bitmediniz.Zaten adam kalas olduğu için 2.5 sezonda 80 gol attı.Kalas olduğu için geçen sezon 35 golle gol kralı oldu.Kalas olduğu için bu sene CL'de 7 gol attı bizi gruptan çıkardı.Harbi kalasmış ha Fatih Terim istifa !
  • O özellikler + Burak = Messi hatta daha iyisi olur fiziği vs. hesaba katarsak o yüzden boş boş konuşmayın arkadaşım adamı kötü oyuncu yapmak için ne yapacağınızı şaşırmış durumdasınız.
  • Yeteneksiz-kazma bende geldiği günden beri sevmiyorum ama kesinlikle ilk 11 de olmayı hakediyor..Şl maçlarında o golleri başka biri kesinlikle atamazdı.Ş04 maçında attığı golü Messi yada Ronaldo atsa 50 tane vidyosu dolaşırdı..ligde yaptığı katkı da ortadayken bize susmak düşüyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sakin ol Sampuan

bir mac yenildik drogba'yi sevmeyeni mi istersin F.T gitsin diyenimi herkes ortaya atladi shalkeyi yenince görucem ben sizi. ortaliktan kaybolursunuz bir sonra ki yenilgiye kadar.

• kesinlikle yetersiz ve kazma bir futbolcu.
    şu ana kadar 74647383 gol atmış olacaktı ki ona futbolcu diyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vladimir İlyiç Lénin

Yine doluşmuşlar adam bir kötü maç oynadı ya, kardeşim ben sizin gibi renktaş istemiyorum ya, yürüyün gidin başka takımı tutun lan balık hafızalılar.

Kusura bakma en başından beri kalas olarak görüyorum. Adamda izlerken zevk verecek bir zerafet göremiyorum. Futbolcu dediğin bir sağa bir sola çekecek. Futbolcu dediğin vuracak gibi yaparken öyle bir pas atacakki. Ama burak ı her izlememde kalas gibi top beklemesinden ve boştaki adamları göremeyecek kadar gözünü karartmasından bıktım artık.
  • Bir bitmediniz..
  • Burak galatasaray sistemine uymayan bir topçudur bur er ya da geç görülecektir.
  • Ulan ne biçim millet ya. Bazıları da var ki kafayı yemişler artık nasıl kötüleyeceklerini bilmiyor, yok Burak gol'de atsa, gol kralı da olsa bilmem ne de yapsa Galatasaray'ın topçusu değildir. Bak bak bak kafaya bak. Ulan adam daha ne yapsın Allah'tan kork be, ne yapsın bu herif. Adı Burakinho olsa ve şu performansın aynısını verse gelmiş geçmiş en iyi forvet muamelesi yapar bunlar. Galatasaray'da 5 tane gol atamaz dediler 14 golle zirvede ligde. Şampiyonlar liginde yokları oynar dediler, Ronaldo ile kapışıyor adam. Kafayla atamıyor dediler jeneriklik kaç tane kafa golü attı. Çok bencil dediler 6 tane gol pası var. Devam edin vallahi devam edin kötülemeye, siz kötüledikçe size kucak dolusu kapaklar vermeye devam edecek bu adam. Bir maç kötü oynamayı versin ya, direk yerin dibine sokuyorlar direk. İnşAllah çıkar yine zımbalar Schalke'ye de böyle yerin dibine gire gire sevinirsiniz.

• sevmek zorunda değildin zaten konu açmayın zorla mı sevdiriyolar sizin orda?
  • burak 3 senede 100 gol atacak nerdeyse, kendisini kanıtlamaya ihtiyacı yok.
  • Bize ne sevmiyorsan.
  • YAV YETER YA YETER

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.