Şimdi Ara

Crysis 3 Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
2
Favori
9.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Crysis 3, görsellik açısından bu yılın en etkili oyunlarından biri. Peki ya diğer özellikleri?

• İşte karşınızda yılın en kötü oyunu...
  • adamları vurunca ölmeleri tam fiyasko kalas gibi düşüyolar
  • Bu oyun adamı sinir hastası etmek dışında bir işe yaramaz.
  • "Mahalle RAMcisinde PC'lerin kasıp kasmamasında kıstas olarak kullanılan efsane serinin uçüncü oyunu."

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun optimizasyonu çok kötü. HD 6950 CF de medium-high karisik iken bile akici oynanmiyor.

• Pek beğenmedim ama hadi bakalım hayırlısı.

• oyunu oynamadım ama grafikler gerçekten bugüne kadarkinin en iyisi...
    ingilizcesi olmayan insanlar demiş ki hikayesi kötü dublaj kötü arkadaşım sen diğer oyunlardan %1 anlıyosan iyi

bide crytek directx 10 için fix yap yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senatorts -- 10 Mart 2013; 0:14:02 >
  • Crysis 2'den çok daha iyi bir oyun olmasına rağmen Crysis 2'deki hayal kırıklığı ve sürü psikolojisi yüzünden çok eleştiriliyor oyun herkes bir açık arama derdinde ama oyun Görsel-Ses olarak kusursuza yakın hatta oynanışı da oldukça eğlenceli tek eksikliği kısalığı ve hikayesi olan bir oyunu bu kadar eleştirmeyi hatta yılın en kötü oyunu seçmeyi ben anlayamıyorum, tabii beklentilerle alakalı açıkçası ben iyi hikaye beklemiyordum zaten

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • ben rodeon HD 6870 ile ful oynuyom. böyle grafiği nadir görürsünüz. tomb raider ise bir başka şaheser. çok iyi ya

• grafik:9.6
    ses:8.8
    oynanabilirlik:8.5 ise ortalama 8.9 olması gerekmez miydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightwolfking79

ben rodeon HD 6870 ile ful oynuyom. böyle grafiği nadir görürsünüz. tomb raider ise bir başka şaheser. çok iyi ya

Yav he he eminim ultrada oynuyorsundur. Gtx 680 ile 7970 boşuna çıktı çünkü.

• senatorts

kendı adına konuşşan iyi.. olur..ingilizce öğretmenliği okuyorum.. ve gönül rahatlıgıyla söyleyebılırımkı.. herşeyi anlıyorum.. benim için türkçe olsada olur olmasa olur. kıvamında.. ama yabanci bir ülkede 10-20 yıl yaşamadanda anadil önem konumunu kaybetmez oda kesin birşey..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stun -- 10 Mart 2013; 0:27:42 >
  • Oyun korsan mı ?
  • Aynen çok yerinde bir puan.diğer sitelerde aşağı yukarı bu panı verdi zaten.

Oyun sadece Grafikten ibaret, geri kalan herşeyi iyi değil. Yani kusura bakmayın bir oyununu mükemmel olması sadece grafikleriyle olmuyo. Oyun genel olarak kötü işte.
  • oyun konsolda çok az bir değişim içeriyor.. aslında neredeyse aynı... canınız ah shooter olsada oynasam demiyorsa almanıza gerek yok .. tomb raider-gow falan var... almaya layık görmedım almadım.. ama beta üzerinden konuşuyorum ve inceleme..
  • balon patladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peter_Petrelli -- 10 Mart 2013; 0:36:11 >
  • grafikten başka bir şey yok insan oyundan tat almıyor ki oyunu film gibi izlemek için mi yoksa oynamak için mi alacağız ..

• PS3 Fiyatı Bizim Arabanın Azami sinden Fazla Basıyo yapma crytek. warhead(PC) ve crys2(PC) TR fiyatı 2side uygun almistim. PCde dx11 yok PS3 için düşünmem lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: orihorn

adamları vurunca ölmeleri tam fiyasko kalas gibi düşüyolar

gerçekte ölen bir back flip bir takla atıp mı ölüyor acaba sorsam sana ?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.