Şimdi Ara

Crysis 3 Video İnceleme (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
2
Favori
9.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

[sizer=red]Crysis 3 Video İnceleme
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakupnwo

quote:

Orijinalden alıntı: sulanx

İşte karşınızda yılın en kötü oyunu...

yanlış düşünüyorsun ben çok beğendim tabi bu senin düşüncen.

Nesini beğendin anlat bakalım.
  • Bu oyuna laf atanlar ne oynuyor mario mu ? Sevmediğiz oyun türü hakkında gereksiz yorum yapmayın zorla oynatmıyorlar :D Oyunun grafiklerine eşdeğer oyun piyasada yok. Her oyunda oluğu gibi crysis'de de multiplayer oyanamak ayrı bir zevktir.Crysis 1'den daha iyi olmasada bu hafta sonu oyunu alıyorum ^^

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Oyun başarısız oldu. Dünya ortalaması düşük, satışları düşük.

Diger firmalar iyi optimizasyon ve yaratıcı mekanlar yapmaya çalışıyor, crytek kötü optimizasyon ve uzaylı çalı çırpı dayıyor. Grafik isteyen de yeni nesili beklesin, spor oyunları bile bundan daha iyi gerçekçi görünecek.
  • alpin sen uncharted 3 oynamadığın için cryisi 3 e grafik diyosun tabi kedi ciğer ilişkisi :) ha bu arada last of us ile gow ascension çıkınca konsol da grafik neymiş görürsün oyun nasıl yapılıyomuş :)
  • BU TÜR VİDEO OYNATICILAR BENDEMİ ACILMIYOR YOKSA GENEL Bİ SORUN MU

AMA TEK Bİ SORUN VAR BEN VİDEOYU İZLEYEMİYORUM :(
  • bu oyun pc de çok iyi grafıklere sahip eyw , ama bu oyun normal sıradan bir fps nin ötesine geçemıyor konsolda... crysis 2 ile arasında konsolda çok az bir fark var... mp yeni mod gelmiş ama gene sıkıcı... hikaye kısa ve güzel değil ...eh .. mp .. da eh.. normal oynanılabılecek bir fps.. abartılacak hiçbir yanı yok... normal bir oyun.. bu yuzden o grafıklere rağmen puanı 8.6..

• Bu oyuna laf atanları hakketten anlamıyorum dünyanın bir numaralı oyunu süper bir oyun en kısa zamanda oyunu alıcam
  • Abicim neyin kafasını yaşıyosunuz sizya Profesyonel bir firmanın başında türkler var bunla gurur duymanız lazım ha şimdi diyceksiniz sanki oyunu onlar yapıyo yabancılar çalışıyo o kardeşler yapmasa bile Şuan Far-cry'ı oynuyosanız bu kardeşlere şükredin hangi prof firma türkiyeye ofis açtı hangi prof firma tr dublaj desteği verdi adamlar elinden gelen en iyi optimazyonu yapmış Benbile HD5770 Grafik kartı ve Corei3 işlemciyle Ultra ayarlarda 1280X720Pakıcı bi şekilde oynuyorum önyargıları kırınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Abicim neyin kafasını yaşıyosunuz sizya Profesyonel bir firmanın başında türkler var bunla gurur duymanız lazım ha şimdi diyceksiniz sanki oyunu onlar yapıyo yabancılar çalışıyo o kardeşler yapmasa bile Şuan Far-cry'ı oynuyosanız bu kardeşlere şükredin hangi prof firma türkiyeye ofis açtı hangi prof firma tr dublaj desteği verdi adamlar elinden gelen en iyi optimazyonu yapmış Benbile HD5770 Grafik kartı ve Corei3 işlemciyle Ultra ayarlarda 1280X720Pakıcı bi şekilde oynuyorum önyargıları kırınız.

ne yani oyunu yapan türk diye adil olunmıyacakmı.. 10 mu versinler... :?

• Bu oyundaki grafik şu an Crysis 1'in modlu halinde bile yok. En sağlam grafik Crysis 1'in modlu haliydi bana göre. Crysis 3 yine çıtayı belirlemiş bu sefer. Oyunu son ayarlarda akıcı şekilde oynamadan yorum yapmamanız gerekir. Oyunun sunumu da hiç fena değil bu sefer. Cell tesisini yerle bir etme bölümünde görsel şölen vardı örneğin.

Ama o grafikler... cidden söylenecek laf yok. İlk gün ışığına çıktığımız (şu yaratıklarla ilk karşılaşma) o uzun çimlerin, yeşilliklerin, aydınlatmanın üzerine grafik şu an yok. Resmen fotorealistik denecek şeyler yapmış adamlar. Bir an cidden adamın biri kamerayı kafasına takmış bana canlı yayın yapıyormuş gibi hissettim.

Ha şu da var. Oyun HD5870, AMD Phenom II 965 ve 4gb Ram'li 3 senelik PC'mi resmen ağlatmayı başardı. İlk defa PC'min can çekiştiğini artık bu oyunda gördüm. Yavaş yavaş sistemi değiştirme vakti gelmiş. Bu 3 yılda çok çok memnun etti beni bu donanım. Ama Crysis 3'te artık benden bu kadar diyor. Oyunu pencere modunda oynamak zorunda kaldım. 1360-768 çözünürlükte. Çünkü ne AA'dan ne de görsel seçeneklerden ödün vermek istemem asla. Tek çare pencere modunda biraz daha düşük çözünürlükte oynamak oldu. Ama nihayet bu şekilde full ayarlarda 2x AA şekilde akıcı oynatmayı başardı.

Oyun klasik FPS evet. Ama hangi oyun klasik FPS değil ki. Dishonored ile mi karşılaştıralım? Bioshock ile mi? Crysis'in çizgisi belli. Crysis hep bu oldu. CoD serisinden hele ki son CoD oyunlarından daha kaliteli bir oyun olmuş en azından. İlginç ve yaratıcı FPS'ler isteyenler zaten Crysis'i niye oynasın?

Ayrıca neden piyasada hep ilginç ve yaratıcı FPS'ler olsun? BEn belki görsel şölen eşliğinde dan dun aksiyon dolu şekilde adam vurmak, ortalığı yakmak yıkmak istiyorum? Aksiyon yaşamak istiyorum? Bunu işte dolu dolu veriyor Crysis 3. Ve eşsiz (cidden eşsiz) grafiklerle...
  • Şu uzaylılar olmasa 10 numara oyunda metal yığını ile savaşmak olmuyor arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Bu oyundaki grafik şu an Crysis 1'in modlu halinde bile yok. En sağlam grafik Crysis 1'in modlu haliydi bana göre. Crysis 3 yine çıtayı belirlemiş bu sefer. Oyunu son ayarlarda akıcı şekilde oynamadan yorum yapmamanız gerekir. Oyunun sunumu da hiç fena değil bu sefer. Cell tesisini yerle bir etme bölümünde görsel şölen vardı örneğin.

Ama o grafikler... cidden söylenecek laf yok. İlk gün ışığına çıktığımız (şu yaratıklarla ilk karşılaşma) o uzun çimlerin, yeşilliklerin, aydınlatmanın üzerine grafik şu an yok. Resmen fotorealistik denecek şeyler yapmış adamlar. Bir an cidden adamın biri kamerayı kafasına takmış bana canlı yayın yapıyormuş gibi hissettim.

Ha şu da var. Oyun HD5870, AMD Phenom II 965 ve 4gb Ram'li 3 senelik PC'mi resmen ağlatmayı başardı. İlk defa PC'min can çekiştiğini artık bu oyunda gördüm. Yavaş yavaş sistemi değiştirme vakti gelmiş. Bu 3 yılda çok çok memnun etti beni bu donanım. Ama Crysis 3'te artık benden bu kadar diyor. Oyunu pencere modunda oynamak zorunda kaldım. 1360-768 çözünürlükte. Çünkü ne AA'dan ne de görsel seçeneklerden ödün vermek istemem asla. Tek çare pencere modunda biraz daha düşük çözünürlükte oynamak oldu. Ama nihayet bu şekilde full ayarlarda 2x AA şekilde akıcı oynatmayı başardı.

Oyun klasik FPS evet. Ama hangi oyun klasik FPS değil ki. Dishonored ile mi karşılaştıralım? Bioshock ile mi? Crysis'in çizgisi belli. Crysis hep bu oldu. CoD serisinden hele ki son CoD oyunlarından daha kaliteli bir oyun olmuş en azından. İlginç ve yaratıcı FPS'ler isteyenler zaten Crysis'i niye oynasın?

Ayrıca neden piyasada hep ilginç ve yaratıcı FPS'ler olsun? BEn belki görsel şölen eşliğinde dan dun aksiyon dolu şekilde adam vurmak, ortalığı yakmak yıkmak istiyorum? Aksiyon yaşamak istiyorum? Bunu işte dolu dolu veriyor Crysis 3. Ve eşsiz (cidden eşsiz) grafiklerle...

+343454366

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu hafta neden oyundayız olmadı geçen hafta yapılan açıklamada devam ediceği söylenmişti.
  • Crysis 2'ye sadece 1.5 saat dayanabilmiştim ve Uninstall'ı çakmıştım. Crysis 3'ün de berbat bir oyun olduğunu duydum. Şaşırmadım.
  • selamlar...
    herkez bir yorumda bulunmuş crysis 3 için bende izninizle nacizane eleştirimi oyundan yana değilde siz değerli forum dostlarından yana belirtmek isterim
    (mesajı alan anlar kimse üzerine alınmasın)
    ilk önce şunu belirteyim ki crysis 1 hiç oynamadım pc kötü idi crysis 2 yi biraz oynadım ps 3 de iş güç çok zaman ayıramadım crysis 3 ise daha görmedim bile
    ve ps3 için almayı düşünüyorum bir araştırayım dedim oynayanlar memnunmu diye
    ve alışıla geldik zihniyeti gördüm yorumlarda kimse kusra bakmasın ama bu çok bilmişlik bencillik ve kendini beyenmişlikle kısacası yerimizde sayar durur ve elimizdekileride kaybederiz
    adamlar verdikleri emekler zaman para kısacası seni eylendirmek belki hayatına birşeyler katmak için ciddi çabalar sarf ediyorlar ve üstüne üstük birde
    sen belki anlamazsın al sana sana TR dil seçeneği diyorlar ( bu bence bir velii nimet ) kısacası ellerinden geleni yapmışlar bana göre
    ama sen çık al eline klavyeyi bu emeği daha oyunun hakkını bile vereme becereme kısacası
    tut çöpe at yerlere vur kusra kalmayın ama yazık
    çokta uzatmayayım ben fan man değilim ona bakarsanız cod severim ama bunu görünce de üzüldüm
    oyun 8,6 almış hak ettiğini almış diyosun sonra daha oyunu eline bile almadan bilmem ne patladı bukadar basit değil kendimizi basitleştirmekten başka bişey değil...
    sevgi ve saygılarımla
    hayırlı geceler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_ronal

oyunu oynadım grafikleri mükemmel ama oyun motoru daha çok gta sanandreas motoru gibi geldi bana
    adamı ok ile arkadan vurup hemen v tuşuna basınca direk adamın boğazına piçağı sokuyor
    böyle bir saçmalığıda var ve arada cell askerlerinin telsiz sesleri ingilizce oluyor geçen sefer böyle birşey yoktu (crysis2)
    zorunlu olarak dx11 kullandırtmalarını amd nvida ve microsoft firmalarına bağlıyorum
    ve dx11 in hakkını verecek bir yapıya sahip değil oyun motoru özellikle böyle basit açıkları olan bir oyun motoru
    kullanılmamalıydı

puanlarım
    oyun motoru 4/10
    grafik5.2/10
    seslendirme 3/10

Nooblukta 10/10 veriyoruz biz de sana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Oyunun optimizasyonu çok kötü. HD 6950 CF de medium-high karisik iken bile akici oynanmiyor.

Sende de öyleyse vay halimize ben sapphire hd6850 de orta ayarda oynuyorum ve yer yer kasılmalar oluyor yine iyi seninki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crysis dediğiniz nedir arkadaşım sıradan bir silah oyunu,bölümsonucanavarı ekibinin çıkarı var muhtemelen bu firmayla tabiki şişirilecek

• dx 10 ekran kartlarını desteklemedigi oyunu dx 11 alarak oynamak isteyen arkadaslar sakın bence 1 -2 ile crysis bitmiş bu oyun kısa ve cok saçma geldi grafiklere lafım yok ama bu oyun için sistem degiştirmeyi düsüneneler tekrar düsünün şaheser demiş cevat bey bu şaheserse bilmiyorum
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.