Şimdi Ara

Crysis 3 Video İnceleme (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
2
Favori
9.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet Herşey değişecek mesela Crysis gibi oyunları açık ara geride bırakan oyunlar gelicek.Mesela Gta V Mesela Watch dogs.

Ha bu arada yılın en iyi grafik oyunu diyenlere lafım.7-8 ay sonra Watch dogs Çıkıcak ozaman bidaha düşünün isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Oyunun optimizasyonu çok kötü. HD 6950 CF de medium-high karisik iken bile akici oynanmiyor.

6950CF sat tek gpu yap dostum... CF SLI bir işe yaramaz... evet yama geldi ama optimizasyon hala kötü GTX670 ile yüksek ayar X2 açık şekilde 65 FPS ortalama alıyorum fena değil.. Tabiki üst seviye bir karttala çok yüksek ayarda X2 açık oynamak isterdim 60 kare ortalama ile...
    Ve bende 5850CF.... CF'den bir çacık olmaz istediğini bir türlü alamıyorsun...
  • yorumlara bakilirsa donanim haberin donanimi cidden kötü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İncelemer için çok bekletiyorsunuz size kızıyorum ama sonunda işte bu da dedirtiyorsunuz Gökhan abi ilk geldiğin zamanı hatırlıyorum şimdi bakıyıyorum çok yol katetmişsiniz diğer editörlerden daha fazla

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Her şey güzel ama oyun sıkıcı sırf bitirmiş olayım diye devam ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: Dukkha

yorumlara bakilirsa donanim haberin donanimi cidden kötü

Ya Sen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Destan47

quote:

Ya Sen ?

ps3.

• quote:

quote:

quote:

Ya Sen ?

ps3.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ya Sen ?

ps3.

alip rahat 5 yil oyun oynatiyorsun hocam oyun icin bilgisayar yalnis bi terim bilgisayari sadece muzik yapimi ve internet icin kullanirim

• Abi inceleme güzelde bu VİDEONUN NERESİ HD ?

• oyun güzel diğil crysis 2 gibi aynı bence bitirmeleri gerek artık durum ortada oyunda sadece grafik var yazık

• 2 yıl önce Crysis 2 çıktığında bu ne ya ilk oyunun grafikleri daha güzeldi olmamış diyen gencecik bireyler şimdi kalkmış Crysis 3 grafikleri için herşey grafik değil demiş sadece grafikle oyun olmaz falan demiş....Hikaye şöyle böyle demişler....Oyun kısa demişler...Benim bu gencecik bireylere önerim Crytek şirketine ve Cevat Yerli'ye mail atıp hem eleştirilerini yapmaları hem de oyunun iadesini talep etmelerini tavsiye ederim..Böylece kötü bir oyundan kendi tabirleriyle kurtulmuş olurlar...(Tabii korsan kullanmıyorlar ise)

• quote:

Orijinalden alıntı: acheron

Videodaki oyun korsan mi

multi oynadı

birde sandbox olmasını isterdim madem grafiğe verdin ayarı gezelim tozalım
  • Oyunu bedava indirip kurduktan sonra bilgisayarları çalıştırmayınca oyuna çöp oyun diyorlar.

Ben hiç bir oyunun sonunda bu kadar etkilendiğimi hatırlamıyorum. Beğenmemiş Olabilirsiniz ama Çöp nedir ya
    Yazık onca emeğe.
  • Oyunun bazı müzikleri gerçekten etkileyici, oynanış güzel oyun kısa olsa da...Tabii EA adında berbat bir şirketle birlikte çalışıyorlar bu da başka bir eksi ama...Hikaye modunda ilk defa insani detaylar görmek gerçekten şaşırtıcıydı...Multisi gerçekten iyi....Oyunu beğenmeyelere daha önce yazdıklarımı uygulamalarını öneririm...Yazık sonuçta böyle berbat bir oyunla karşı karşıyalar ve aman Allahım bir de Türkçe dil desteği var...Halbuki Tomb Raider kıyaslaması yapanlara sormak lazım oyun güzel mi evet bence de güzel...Peki Arapça dil desteğine bile sahip olan bir oyunda neden Türkçe dil desteği yok ve ne yazık ki bu da durumun acı bir özeti...!
    Örneğin Crysis 3 Türkçe olarak çıkmasaydı burda kötü yorum yapanlar öyle bir durumda ne yapardı...Nankörlük, önyargı. milletin gazına gelme gibi birçok çocuksu fazilet,,,Her Türk oyun severin basit bir özeti

• sulanx
    09.03.2013 23:41:22

İşte karşınızda yılın en kötü oyunu...

İşte karşınızda yılın en çok - yiyen adamı :d

• Görüntü kalitesi rezaletti sözde hd ama o gürüntü kalitesi ancak 360p ye eşit...

• quote:

Orijinalden alıntı: UzmaN345

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Oyunun optimizasyonu çok kötü. HD 6950 CF de medium-high karisik iken bile akici oynanmiyor.

6950CF sat tek gpu yap dostum... CF SLI bir işe yaramaz... evet yama geldi ama optimizasyon hala kötü GTX670 ile yüksek ayar X2 açık şekilde 65 FPS ortalama alıyorum fena değil.. Tabiki üst seviye bir karttala çok yüksek ayarda X2 açık oynamak isterdim 60 kare ortalama ile...
    Ve bende 5850CF.... CF'den bir çacık olmaz istediğini bir türlü alamıyorsun...

Video bu ayarlarla kaydedildi tabiki biraz kayıp yaşıyarak o yerden fotorafta çektim. Doku Ç. Çok yüksek diger ayarlar Yüksekte X2 (720p izleyin)
    http://www.youtube.com/watch?v=Ru_fXp642Yw&feature=youtu.be

Yukardaki Ayarlarla oyun ortalama 60Fps vermektedir
    Alttaki resimler ise Doku Ç. Çok yüksek diger ayarlar Yüksekte X2 ile çekilmiştir

https://store.donanimhaber.com/3b/b1/7e/3bb17e565678b2c9545a4225b3c6c5a9.jpg

https://store.donanimhaber.com/82/57/21/825721770fa20a466883dea68e01f262.jpg

https://store.donanimhaber.com/3b/b1/7e/3bb17e565678b2c9545a4225b3c6c5a9.jpg

https://store.donanimhaber.com/77/71/58/7771582dca2cb20e1dc6b01a4116dd3d.jpg
    Ultra Ayarlar X2 ile çekildi

http://imageshack.us/a/img594/7704/crysis32013031011060937.jpg
    Herşey açık olursa 20 - 25 civarı veriyor oyun..

https://store.donanimhaber.com/2f/59/f7/2f59f7c8026e60bd08c74f52bac358dd.jpg
    Ve buda benim tercih ettim ayarlar
    65 karenin üstünde bir ortalama vermekte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UzmaN345 -- 10 Mart 2013; 12:32:52 >

• Ne Crysis 2 ne bu 1. oyunun tırnağı olamadılar.Bence tadında bıraksınlar.Bu oyun grafik çöpünden başka birşey değil.

• Crysisi temelinden farcry dan beri oynadım bence çok yavan tatsız tuzsuz soğuk bir oyun laf olsun diye oynadım boş vakitlerimde.Olmadı yapamadılar belki konusu güzeldi ama bunu yansıtamadılar oyun karekterleri insanları etkilemedi.Psn oyunları limbo ve journey eğlence ve keyif olarak benim gözümde 10 kat daha başarılı oyunlar.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.