Şimdi Ara

Bully Scholarship Edition Artık Türkçe!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bully Scholarship Edition'u tozlu raflardan çıkarma vaktiniz geldi!

Oyun, annesi ve üvey babasının Jimmy’den kurtulmak için onu Bullworth Academy yatılı okuluna getirmesiyle başlıyor. Bundan sonraysa bütün kontrol sizde. Bu Lise’nin en popüler çocuğuda olabilir veya kendinizi ceza olarak arka bahçenin çimlerini biçerken bulabilirsiniz!

Jimmy ile yaşayacağınız bu eğlenceli lise macerasını artık Türkçe olarak oynayabileceksiniz. Forum üyelerimizin yaklaşık 3.5 aylık çalışması ile oluşturulan bu Türkçe yamaya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

• harika bi haber zamanında az oynamadım

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Resmi görünce Bully 2 duyuruldu sandım. Ama buda süper bir haber oyunu iyice anlayacağız artıkç
  • W7 de sorunsuz çalışıyor mu oyun? Geçen kurmuştum ancak bir kaç sorun vardı diye silmiştim diye hatırlıyorum.
  • Bully hakkında haber resmini görünce bile heyecanlandım.

• İşte bu güzel haber, artık oynayabilirim.

• O süper haber bir aralar görmustum bir arkadas tek basına yapmaya calısıyordu healal olsun arkadasa kısa surede bitirdi gercekten guzel calısma başırlarının devamını bekleriz:))))

• Keşke bu oyunun 2. si çıksa

• Oyunu az biraz oynayabilmiştim baya bir diyalog var ama artık oynayabilirim yamayı yapanların emeğine sağlık.

@Zebercet oyun W7'de sorunsuz çalışıyor ben oynamıştım :)

• Yamayı yapanların emeğine sağlık.Oyunu bitireli 2 ay oldu vaktim olursa türkçe yamayla tekrar oynamayı düşünüyorum Spoiler:Garry ne dövmüştüm ama :D
  • Arkadaşlar ben bu oyunun xbox veya pc versiyonunu nereden temin edebilirim?

• süper ve hakikaten FARKLI bir oyundu şimdi yenid?n başlaya biliriz tabii ki, bu kadar oyun var . Onları bitirdikd?n sonra )

• altyazıyı nasıl aktif hale getirecem ayarlar kısmında yok türkçe altyazı çıkmıyor...
  • Bully'i iki defa oynadım, yeni oyunun çıkması için yıllardır bekliyorum, bir türlü haber yok
  • Altyazı nasıl aktif hale getiriceğim ayaralar kısmında yok bana yardımcı olurmusunuz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.