Şimdi Ara

Erkekte cinsel istek neden azalır ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
3
Favori
7.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar daha 27 yaşındayım. Ve ciddi anlamda cinsel isteksizlik var. Karşı taraf istesede ben istemiyorum. Neden böyle , bu durum cidden korkutuyor beni.
    Ciddi anlamda yardıma ihtiyacım var ama hemen doktora falan da gitmek istemiyorum.
  • sadece karşındakine bişey hissetmiyosan ayrı genelse ayrı eğer genel herkese karşı böyleysen
  • daha çok karşımdakine gibi diyebiliriz. Ama genel anlamda da bir azalma var sanki. Eskiden çok daha iyi hissediyordum.
  • testesteron eksikliği,üzgünüm ama artık erkek değilsin, cinsiyetsizsin
  • çinko ve testesteron eksikliğidir herhalde. git bir ölçüm yaptır ikisinede ona göre doktor yönlendirir. karşıdaki kişide sende birşeyler uyandırmıyorsa o iş hiç olmuyor dostum herkesin beğendiği tam uyum sağladığı birisi vardır onu bulmak lazım yoksa diğerleri sevdirmekten çok soğutuyor bu işi.
  • Sigara içiyorsan bırak.Spor yap ama ağır spor yap.Ağırlık kaldır,koş .Spor testesteronu arttırır.
  • Belki dalga geçecekler biliyorum, fakat bal ve bademi birlikte iki haftaya yakın bir süre ye. Ben denemiştim. Haftalarca gün boyu havadaydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frederchopen -- 9 Mart 2013; 23:09:44 >
  • Malesef hiç spor yapmıyorum ve üstüne hep fast food ile besleniyorum. Buda sorunlardan biri sanırım.
    Acaba evde yapabileceğim bir spor programı uygulayabilirmiyim acaba yoksa haftasonu fitness içinmi yazılsam ?

Bal ve bademi bilmiyordum eğer işe yararsa değil 2 hafta 2 yıl bile tüketirim dostum
  • Banada oldu bu olay tamamen doğal ayol
  • eğer sende kıpırdama yoksa tehlike sinyali çalar ama onlarda seni beğenmeme veya karşı çinsin sorunu ise zaten karşi cins çok cins
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Outsider

Banada oldu bu olay tamamen doğal ayol

• Ben ortaya şöyle bir konu atayım:

Erkekler daha gençken daha fazla isteğe sahipken, kızlar gençken daha düşük isteğe sahip.
    Erkekler yaşlanırken ise bu istek yavaş yavaş azalıyor ve kızlarda tam tersi görülüyor..
  • takip
  • Kan tahlili yaptır;testosteron,fsh,prolaktin değerlerine göre durum ortaya çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Her Şeye Muhalefet

Ben ortaya şöyle bir konu atayım:

Erkekler daha gençken daha fazla isteğe sahipken, kızlar gençken daha düşük isteğe sahip.
    Erkekler yaşlanırken ise bu istek yavaş yavaş azalıyor ve kızlarda tam tersi görülüyor..

Kesinlikle katılıyorum birlikte olduğum 36 yaşında kadın var 20-22 yaşlarındaki kızlara 1000 basan bi kadın her gün mü azgın olur
  • Hormon seviyenizi egzersiz ve zayıflama yollarıyla arttırmaya çalışın. Ağırlık çalışmaya genç yaşlarda erken başlayın. Hepimizin bildiği gibi testosteron hormonu yıllar geçtikçe belirli seviyede düşüş gösterir. Yaşlandığınızda daha aktif ve canlı bir hayat sürdürmek için 20’lerinizde ve 30’larınızda testosteron hormon seviyenizi sağlıklı bir şekilde yükseltin

Testosteron seviyenizi arttırmak için sağlıklı yağlardan tüket, özellikle zeytinyağı, kanola yağı ve fıstık yağı.

Günde 3 alkollü içecekten fazlasını tüketmemeye özen gösterin. Alkol endokrin sistemini olumsuz yönde etkileyip testislerin hormon üretimini yavaşlatır.

Günlük minimum 7 saat uyumanız şart, vücudunuz doku ve kas tamirini, üretimini, iyileştirmesini uyurken yapar. Uykunuzdan feragat etmeniz hormon seviyelerinizi olumsuz yönde etkileyecektir.

Dengeli beslenmek hormon seviyelerinde çok büyük rol oynar, testosteron seviyesini arttırmak için dengeli beslenin ve hiçbir besini (protein, karbonhidrat, yağ) atlamamaya çalışın.

Bu yazılanlara dikkat etmende fayda var.
  • bunalımda olabilirsin, o yüzden olabilir.
  • cok tavuk tuketme
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Outsider

Banada oldu bu olay tamamen doğal ayol

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.