Erkekte cinsel istek neden azalır ?
99 Cevap4021 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

111 Mesaj
9 Mart 2013; 21:37:58 

Arkadaşlar daha 27 yaşındayım. Ve ciddi anlamda cinsel isteksizlik var. Karşı taraf istesede ben istemiyorum. Neden böyle , bu durum cidden korkutuyor beni.
Ciddi anlamda yardıma ihtiyacım var ama hemen doktora falan da gitmek istemiyorum.

111 Mesaj
9 Mart 2013; 21:40:03 

603 Mesaj
9 Mart 2013; 21:43:33 

sadece karşındakine bişey hissetmiyosan ayrı genelse ayrı eğer genel herkese karşı böyleysen

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

111 Mesaj
9 Mart 2013; 21:50:33 

daha çok karşımdakine gibi diyebiliriz. Ama genel anlamda da bir azalma var sanki. Eskiden çok daha iyi hissediyordum.

1367 Mesaj
9 Mart 2013; 21:50:58 

testesteron eksikliği,üzgünüm ama artık erkek değilsin, cinsiyetsizsin

26084 Mesaj
9 Mart 2013; 21:56:54 

çinko ve testesteron eksikliğidir herhalde. git bir ölçüm yaptır ikisinede ona göre doktor yönlendirir. karşıdaki kişide sende birşeyler uyandırmıyorsa o iş hiç olmuyor dostum herkesin beğendiği tam uyum sağladığı birisi vardır onu bulmak lazım yoksa diğerleri sevdirmekten çok soğutuyor bu işi.

2623 Mesaj
9 Mart 2013; 22:05:36 

Sigara içiyorsan bırak.Spor yap ama ağır spor yap.Ağırlık kaldır,koş .Spor testesteronu arttırır.

http://www.youtube.com/watch?v=SEtxc8PZ5WY&feature=feedlik
http://www.youtube.com/watch?v=WSy5RSdcbU8
http://www.youtube.com/watch?v=Vnzofi_QltI

119 Mesaj
9 Mart 2013; 22:09:13 

Belki dalga geçecekler biliyorum, fakat bal ve bademi birlikte iki haftaya yakın bir süre ye. Ben denemiştim. Haftalarca gün boyu havadaydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_____can -- 9 Mart 2013; 23:09:44 >

111 Mesaj
9 Mart 2013; 22:12:03 

Malesef hiç spor yapmıyorum ve üstüne hep fast food ile besleniyorum. Buda sorunlardan biri sanırım.
Acaba evde yapabileceğim bir spor programı uygulayabilirmiyim acaba yoksa haftasonu fitness içinmi yazılsam ?

Bal ve bademi bilmiyordum eğer işe yararsa değil 2 hafta 2 yıl bile tüketirim dostum

53 Mesaj
9 Mart 2013; 22:14:55 

Banada oldu bu olay tamamen doğal ayol

I don't know about you,but I've had a lovely time
The Outsider

3685 Mesaj
9 Mart 2013; 22:18:54 

eğer sende kıpırdama yoksa tehlike sinyali çalar ama onlarda seni beğenmeme veya karşı çinsin sorunu ise zaten karşi cins çok cins

603 Mesaj
9 Mart 2013; 22:21:02 

quote:

Orijinalden alıntı: The Outsider

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

274 Mesaj
9 Mart 2013; 22:23:23 

Ben ortaya şöyle bir konu atayım:

Erkekler daha gençken daha fazla isteğe sahipken, kızlar gençken daha düşük isteğe sahip.
Erkekler yaşlanırken ise bu istek yavaş yavaş azalıyor ve kızlarda tam tersi görülüyor..

HER ŞEYE MUHALEFET'

3514 Mesaj
9 Mart 2013; 22:49:45 

takip

3124 Mesaj
9 Mart 2013; 22:58:01 

Kan tahlili yaptır;testosteron,fsh,prolaktin değerlerine göre durum ortaya çıkar.

DonanımHaber Türküseverler Kulübü

28 Mesaj
9 Mart 2013; 23:09:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Her Şeye Muhalefet

Ben ortaya şöyle bir konu atayım:

Erkekler daha gençken daha fazla isteğe sahipken, kızlar gençken daha düşük isteğe sahip.
Erkekler yaşlanırken ise bu istek yavaş yavaş azalıyor ve kızlarda tam tersi görülüyor..

Kesinlikle katılıyorum birlikte olduğum 36 yaşında kadın var 20-22 yaşlarındaki kızlara 1000 basan bi kadın her gün mü azgın olur

207 Mesaj
9 Mart 2013; 23:09:30 

Hormon seviyenizi egzersiz ve zayıflama yollarıyla arttırmaya çalışın. Ağırlık çalışmaya genç yaşlarda erken başlayın. Hepimizin bildiği gibi testosteron hormonu yıllar geçtikçe belirli seviyede düşüş gösterir. Yaşlandığınızda daha aktif ve canlı bir hayat sürdürmek için 20’lerinizde ve 30’larınızda testosteron hormon seviyenizi sağlıklı bir şekilde yükseltin

Testosteron seviyenizi arttırmak için sağlıklı yağlardan tüket, özellikle zeytinyağı, kanola yağı ve fıstık yağı.

Günde 3 alkollü içecekten fazlasını tüketmemeye özen gösterin. Alkol endokrin sistemini olumsuz yönde etkileyip testislerin hormon üretimini yavaşlatır.

Günlük minimum 7 saat uyumanız şart, vücudunuz doku ve kas tamirini, üretimini, iyileştirmesini uyurken yapar. Uykunuzdan feragat etmeniz hormon seviyelerinizi olumsuz yönde etkileyecektir.

Dengeli beslenmek hormon seviyelerinde çok büyük rol oynar, testosteron seviyesini arttırmak için dengeli beslenin ve hiçbir besini (protein, karbonhidrat, yağ) atlamamaya çalışın.

Bu yazılanlara dikkat etmende fayda var.

Samsung 3D Led Smart Full HD 55" ve 40" | Hp Pavilion Dv6-1241ET | SteelSeries 5hv2 | Microsoft Sidewinder Gaming Mouse | SteelSeries Qck Medium | Zalman NC-1000
Seagate Expansion 2TB 3.5" | Seagate Expansion 1.5TB 3.5" | Western Digital 250GB 2.5" | Hp Mini Flash 32GB | Emtec 8GB
Sony Xperia X10 | SonyEricsson W810i | Sony Nwz-B172r | Sennheiser CX200-II Street
Tag Heuer Grand Carrera Calibre 36 - Monaco LS

792 Mesaj
9 Mart 2013; 23:57:08 

bunalımda olabilirsin, o yüzden olabilir.

234 Mesaj
10 Mart 2013; 0:06:06 

cok tavuk tuketme

4670K|||H100i|||EVGA GTX770 Classified|||Corsair C70 Yeşil|||AOC 2461FWH 23.6"|||GSKILL Ripjaws 2x4|||Asrock Extreme IV|||Seagate Barracuda 1TB 7200RPM|||OCZ Fatal1ty 750W 80+

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Mart 2013; 0:11:47 

quote:

1456 Mesaj
10 Mart 2013; 0:12:02 

Utanılacak bir şey yok. Tıpta üroloji denen şey bunun için var.
Burada abuk subuk laflar yiyeceğinize alın bir randevu gidin çözün.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

3539 Mesaj
10 Mart 2013; 0:14:40 

depresyonda olabilirsin, tıpsal bir çözüm istiyorsan doktora başvur. sonuçta bir haydar dümen değiliz.

ESOGU-Comparative Literature
STEAM ID: 5oomsn
hâlâ cahiliz.

80 Mesaj
10 Mart 2013; 1:41:13 

En büyük nedeni stres.

Varmak değil; sadece gitmek, gitmek...

901 Mesaj
10 Mart 2013; 1:47:17 

kabak çekirdeği ye panpa

1161 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Gaston Ramirez
10 Mart 2013; 1:57:51 

Ürolojiye görün bir hocam.

1006 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
AndroidWT
10 Mart 2013; 2:00:11 

Keyifli değilsen olabilir.

En İyi Android Oyunlar Konum(TIKLA)
8GB / 1TB HDD / GT740M / İ5-4200U CPU @ 1.60-2.30 GHz(4CPUs)
Origin İD: AndroidWT
General Mobile Discovery
Sniper Elite V2-Battlefield 3-Left 4 Dead 2

415 Mesaj
10 Mart 2013; 2:05:40 

hergün aç karnına . 2-3 kaşık fıstık ezmesi. testo seviyeni çok iyi artirir. hissedersin yani.. zinc( çinko) tabletleri de kullanabilirsin. ama tabii ki spor şart..

Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu Antrenör

79 Mesaj
10 Mart 2013; 2:06:56 

tek bir şey yap dıyecem.

soguk suyla yıkan

istek %150

sperm sayısı % 250

alınan zevk %250 ( çok keskin bir zevk alınıyor )

sertleşme %70

gecikme %130

büyüme %10

oranında arttı bende hemde ilk yıkanmada oldu bu. suyu ısıtmadan dırek gır yaz kıs fark etmesın. sonra ban teşekkür edeceksın

1996 sezonu bittiğinde Fb 13 Gs 10 ve Bjk 9 şampiyonluğa sahipti.2013 sezonu bittiğinde ise Fb 18 Gs 19 ve Bjk 13 şampiyonluğa sahip oldu. 17 senede Gs 9 Fb 5 Bjk 2 Bursa 1 Şampiypnluk elde etti. 3 Şampiyonluk geriden gelip 1 fark atan ve bunu 17 senede yapan bir takım. Fatih Terim...

3897 Mesaj
10 Mart 2013; 2:21:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Mert_Jeksin

tek bir şey yap dıyecem.

soguk suyla yıkan

istek %150

sperm sayısı % 250

alınan zevk %250 ( çok keskin bir zevk alınıyor )

sertleşme %70

gecikme %130

büyüme %10

oranında arttı bende hemde ilk yıkanmada oldu bu. suyu ısıtmadan dırek gır yaz kıs fark etmesın. sonra ban teşekkür edeceksın

0

Eğer yapamıyorsan, yapmalısın

20 Mesaj
10 Mart 2013; 3:56:51 

quote:

Orijinalden alıntı: 4-ever

Arkadaşlar daha 27 yaşındayım. Ve ciddi anlamda cinsel isteksizlik var. Karşı taraf istesede ben istemiyorum. Neden böyle , bu durum cidden korkutuyor beni.
Ciddi anlamda yardıma ihtiyacım var ama hemen doktora falan da gitmek istemiyorum.

Vücudun yağlıysa ondandır.Yağlı vücut = kadınlık hormonu salgılanması ve testosteron düşmesi.Sakalların seyrek mi?

599 Mesaj
10 Mart 2013; 4:14:48 

Psikolojik herhangi bir hap kullanıyor musun?

İşte sen! Kurbanlarından korkan kanlı zalim bıçak...
Sen! Kendi gölgesinden bile korkan bir paranoyak...

710 Mesaj
10 Mart 2013; 7:43:10 

quote:

ahoahoahoaosaahahahha

Dexter» Game of Thrones» Da Vinci's Demons »The Walking Dead»Supernatural
PSN/Steam/Origin:Medeniyetsiz

1989 Mesaj
10 Mart 2013; 9:44:52 

quote:

Orijinalden alıntı: by_____can

Belki dalga geçecekler biliyorum, fakat bal ve bademi birlikte iki haftaya yakın bir süre ye. Ben denemiştim. Haftalarca gün boyu havadaydı

ASUS K56C
İşlemci: i5 3317U, 1.7GHz Ram: 6gb 1600 MHz E. Kartı: 740M 2GB HDD: 750GB
Volvo s60 For Life..
Logitech Driving Force GT

2281 Mesaj
10 Mart 2013; 12:09:40 

quote:

pancar pekmezi veya keçi boynuzu pekmezi dene hatta fındığı blander dan geçir karıştır bakalım ne olcak

660 Mesaj
10 Mart 2013; 12:14:15 

Psikolojik olabilir. Yoğun stres altındaysan canın hiç istemez. Veya yakın zamanlarda duygusal olarak büyük bir çöküş yaşadıysan.

176 Mesaj
10 Mart 2013; 12:31:25 

sigara

8 Mesaj
10 Mart 2013; 12:45:45 

Tamamen sigaradan kaynaklanıyo üstüne üstlük sporda yapmıyorsan bu durum ilerde dahada vahim bir hale gelir sırf bu yüzden çocuğu olmayan aileler var bence baya baya ciddiye almalısın sigarayı bırak diemem ama azaltıp spor yapmanı öneririm

Telefonuda Bilgisayarıda Yavaş Olan Adam

2160 Mesaj
10 Mart 2013; 13:18:27 

quote:

Malesef hiç spor yapmıyorum ve üstüne hep fast food ile besleniyorum. Buda sorunlardan biri sanırım.
Acaba evde yapabileceğim bir spor programı uygulayabilirmiyim acaba yoksa haftasonu fitness içinmi yazılsam ?

Bal ve bademi bilmiyordum eğer işe yararsa değil 2 hafta 2 yıl bile tüketirim dostum

Kendi cevabını kendin vermişsin, kilolu musun diye soracaktım.

Kiloluysan, yüksek kilo, obezite, şeker iktidarsızlık ve ereksiyon sorunlarına neden olur. Yediğin abur cubur ve fast foodlardaki yağlar, glikoz şurupları obezite, şeker hastalığı ve iktidarsızlığa neden olur. Ciddi derecede sağlıksız beslenip yağlanıyorsun öyle bal badem yemekle olacak iş değil kilo vereceksin.

Evde spor olmaz spor salonuna yazıl yoğun şekilde spor yap, en kötü ihtimalle her gün 1 saat hızlı tempolü yürü dışarda, ayrıca içtiğin su miktarını 2-3 katına çıkar. Şu an baskılanan testorteron hormonun zayıflayıp, sağlıklı gıdalar almaya başlayınca artışa gececek. Testosteron artışa geçince de içinde coşkun yavaş yavaş ortaya çıkacaktır merak etme. Babanı ve dedeni düşün zannediyormusun onlar 27 yaşındayken senin durumundaydı? Günümzdeki sağlıksız ve kimyasal gıdalar yüüznden insanların sağlığı daha 30 olmadan bozulmaya başlıyor işte.

Farkı görmek için sadece bir haftalığına fast food'u, hamurişi türevlerini, meyve sularını kes. Kasaptan aldığın eti, tavuğu ye, sabak normal kahvaltı yap ve hergün en az 2 litre suyu kafana dik. Biraz da yürürsen iyi olur tabi. Bu bir hafta içinde kendinde bir şeyler farketmezsen ben de eşeğim.

yüzlerce parfüm incelemeleri ve geleneksel tıraş hakkında her şey için saklınotalar ve tıraşkeyfim bloglarıma beklerim..

111 Mesaj
10 Mart 2013; 13:19:25 

Sigara kullanmıyorum. Alkol yok.
ama stresli bir işte çalışıyorum.

Şu soğuk duş nasıl işe yarıyormuş merak ettim

967 Mesaj
10 Mart 2013; 13:22:27 

Bende ergen olarak örnek veriyim 17 yaşındayım 3 haftadır hiç aklıma gelmiyor çavuş çok stresli günler yaşıyorum tamamen ondan bence.Sabah ereksiyonu bile yok neredeyse.

2160 Mesaj
10 Mart 2013; 13:24:09 

quote:

Sigara kullanmıyorum. Alkol yok.
ama stresli bir işte çalışıyorum.

Şu soğuk duş nasıl işe yarıyormuş merak ettim

Stresin de etkisi oldukça yüksek. Soğuk suyu boşver, uçmuş arkadaş, yok büyüme %10 falan. Oldu o zaman askerden gelen herkes 30cm dönerdi. Sen dediklerime dikkat et.

yüzlerce parfüm incelemeleri ve geleneksel tıraş hakkında her şey için saklınotalar ve tıraşkeyfim bloglarıma beklerim..

Uzaklaştırılmış
21 gün cezanın,
7 gün 7 sa. 24 dk. kadarı kaldı.
10 Mart 2013; 13:29:48 

Çavuşa çarşı izni ver biraz.

111 Mesaj
10 Mart 2013; 13:33:13 

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

Kendi cevabını kendin vermişsin, kilolu musun diye soracaktım.

Kiloluysan, yüksek kilo, obezite, şeker iktidarsızlık ve ereksiyon sorunlarına neden olur. Yediğin abur cubur ve fast foodlardaki yağlar, glikoz şurupları obezite, şeker hastalığı ve iktidarsızlığa neden olur. Ciddi derecede sağlıksız beslenip yağlanıyorsun öyle bal badem yemekle olacak iş değil kilo vereceksin.

Evde spor olmaz spor salonuna yazıl yoğun şekilde spor yap, en kötü ihtimalle her gün 1 saat hızlı tempolü yürü dışarda, ayrıca içtiğin su miktarını 2-3 katına çıkar. Şu an baskılanan testorteron hormonun zayıflayıp, sağlıklı gıdalar almaya başlayınca artışa gececek. Testosteron artışa geçince de içinde coşkun yavaş yavaş ortaya çıkacaktır merak etme. Babanı ve dedeni düşün zannediyormusun onlar 27 yaşındayken senin durumundaydı? Günümzdeki sağlıksız ve kimyasal gıdalar yüüznden insanların sağlığı daha 30 olmadan bozulmaya başlıyor işte.

Farkı görmek için sadece bir haftalığına fast food'u, hamurişi türevlerini, meyve sularını kes. Kasaptan aldığın eti, tavuğu ye, sabak normal kahvaltı yap ve hergün en az 2 litre suyu kafana dik. Biraz da yürürsen iyi olur tabi. Bu bir hafta içinde kendinde bir şeyler farketmezsen ben de eşeğim.

Bu dediklerini uygulicam hocam. İşten akşam 8 de dönüyorum. Sonrasında da spora halim kalmıyo gerçi ama yinede denemeye çalışıcam.

1351 Mesaj
10 Mart 2013; 13:35:57 

quote:

Çok ince

1010 Mesaj
10 Mart 2013; 13:36:30 

quote:

2160 Mesaj
10 Mart 2013; 16:09:32 

quote:

Bu dediklerini uygulicam hocam. İşten akşam 8 de dönüyorum. Sonrasında da spora halim kalmıyo gerçi ama yinede denemeye çalışıcam.

O zaman yürüyüş yaparsın 1 saat. Ama hızlı yürüyeceksin öyle gezer gibi değil de bir yere bir işini yetiştirmeye gidiyormuş gibi. Gelince bir duş, 12'yi geçirmeden yatak bir haftada kendine gelir vücut.

Meyve suyu ve kolayı direk kes. Lahmacun, pide, dürüm, fast food yeme. Kırmızı et, testosteronunu arttırman için önemlidir. Özellikle löp kırmızı et bonfile gibi. Yeşil salatalar karaciğerine detoks yapacaktır sırtındaki yağlanma ve sivilceler azalır. Sabah kalktığında miden hafiften ağrıyarak uyanıyorsan kola, meyve suyu yapar. Pankreoflat diye mideyi çok rahatlatan bir hap var. Her öğünde yemekle bir tane alırsan 2-3 güne miden çok rahat eder, yan etkisi falan da yoktur. Sindirimini de rahatlatır.

Özetle;

şekerli içecek, hamur işi, fast food yok.
Kasaptan alınan et ve yanında salata var.
Bol su çok önemli.
Akşam 7 den sonra yoğurt ve süt dışında bünyeye birşey alma.
Bir saat tempolu yürü.

Bir hafta sonra gel durumu yaz burada.

302 Mesaj
10 Mart 2013; 16:36:27 

Testosteron hormanı ile ilişki kurarak cinsel isteksizliğin spor yapmamak, dengesiz beslenme ya da sigara alkol gibi alışkanlıklar yüzünden olucağını söylemiş bazı arkadaşlar. Bu dedikleriniz bir nebze doğru ama spor yapmak, sigara içmemek vs. sadece size daha kaliteli cinsel hayat, performans sunar. Ben sorunun büyük ölçüde psikolojik olabileceğini düşünüyorum. Şöyle ki cinsel olarak birçok kadınla birlikte olman cinsel doyuma ulaşmana neden olmuş olabilir ya da depresyon vs. şeyler yüzünden de olabilir bu isteksizlik. Ama ergenliğe girdiğinden itibaren varsa bu sorun hormanel bir bozukluk olabilir. Tabi bunları ben sadece kendi mantığıma göre cevaplıyorum.Doğru biletesi tartışılabilir o yüzden kim ne derse desin bence doktora git hocam. Hem böylelikle kafan rahat eder, neden böyle oluyor diye binbir sorular kafanda dolanmaz hem de tedavi olmuş olursun.

‎"Tanrı bize iki yuvarlak organ verdi: biri oturmak, diğeri düşünmek için. Başarımız hangisini daha çok kullanıcağımıza bağlı."
Ann Landers

521 Mesaj
10 Mart 2013; 16:39:07 

Sigara falan kullanıyorsan yapar bir sürü şeyden olur biraz sağlıklı bak kendine bak kuş nasıl canlanıyor

521 Mesaj
10 Mart 2013; 16:43:36 

quote:

Lan

689 Mesaj
10 Mart 2013; 17:27:08 

hormonların az üretiliyordur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

482 Mesaj
10 Mart 2013; 22:07:46 

Belki kız çok çirkindir.

Uzaklaştırılmış
10 Mart 2013; 22:13:44 

kesinlikle TAVUK yeme..

bunun dışında karşındaki kızı annen gibi gördüğün zaman da cinsel isteksizlik yaşarsın kardeşim, geçmiş olsun.

Uzaklaştırılmış
10 Mart 2013; 22:28:24 

quote:

Osbir cek

601 Mesaj
10 Mart 2013; 22:34:59 

quote:

Orijinalden alıntı: Mentollü Kurşun

Lan

Kimse esit dogmaz,
    Ama herkes esit ölür.
    Bu yüzden ölüm, aci bir son degildir.
    Hayatimizin yegane adil baslangici ve
    Biricik firsat esitligidir.

545 Mesaj
11 Mart 2013; 9:43:39 

Spor ve sağlıklı beslenmeyle çözülür bence. Kullandığınız ilaçlarda yapabilir.

2623 Mesaj
11 Mart 2013; 10:10:44 

Hocam sen sadece spor yap.Zaten şişmansan bir de bala,böreğe,pekmeze,fındığa,fıstığa abanırsan iyice şişersin,bülük içeri kaçar sonra göbekten Spora aban ve sigarayı kes.

http://www.youtube.com/watch?v=SEtxc8PZ5WY&feature=feedlik
http://www.youtube.com/watch?v=WSy5RSdcbU8
http://www.youtube.com/watch?v=Vnzofi_QltI

484 Mesaj
11 Mart 2013; 10:31:11 

Hocam karşındakini gerçekten sevmeye başlamışsan istekte azalma görülmesi gayet normal

Seven Years Before

2371 Mesaj