Şimdi Ara

VW AMAROK TRT ZOR YOLLARA DAYANAMADI (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
655
Cevap
16
Favori
64.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fksfks

http://www.youtube.com/watch?v=RHJEbm0wKL0

http://www.youtube.com/watch?v=h3Gbs3nfYsg

http://www.youtube.com/watch?v=HibkI84Ord4

Birileri Doğuş Oto' ya haber verse de iki çekici gönderip şu Amarok'ları servise götürse

Dağ keçisi Toros'lara Amarok görüntüsü vermişler.

• Öyle abartıldığı kadar arazi kabiliyeti farkı yok. 2.0 olmasına rağmen diğerlerinden geri kalmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pozitif man

cift turbo ile 2000 cc motordan 180 beygir almak uzun vadede kesınlıkle motor omrunu kısaltır, bu paraları verip makaslı hoplayan zıplayan amarok almak yerıne

yıne 2000 cc 155 beygir bağımsız amortisörlü arka dingiliyle cogu c sınıfı aracdan bile konforlu 6 ileri otamatık korando sports almak bence daha mantıklı .

o araç bi halta yaramaz Amarokun yanına gelemez. alanın elinde patlar Toros bile daha çok iş yapar o araçtan..
  • http://www.arabalar.gen.tr/araba_karsilastirma.php

Digerlerini de siz karşılaştırın artık bi zahmet ha unutmadan en üst donanımlarını seçin de yanlış anlaşılma olmasın
  • Karşılaştırma sitesindeki Amarok bilgileri yanlış yok dediği çoğu şey 2013 Amarokta var.
  • Bana laf atan amarokcular buyurun girin yarım metre suya çamura görelim araçlarınızın kapasıtesını ve dayanıklılığını , bır tane resım yüklenmedınız henüz arazıde çamurda . Evet tıp olarak araçlarınız guzel ama o kadarı, beğenmediğiniz ssang 4 lastık disk fren ve amortisorlu bağımsız suspansıyona sahıp , sızın araçlar makaslı makasda yük taşıyan kamyon ve kamyonetlere kullanılır , amarokun bana gore tek begendıgım yonu 8 ilerı sanzımanı , en büyük sorunlu sürekli dört ceker olması ve yanılmıyorsam emin değilim 4 Low olmaması .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 40.000 TL lik bir araçla 80.000 TL lik amaroku karşılaştırmak yanlış aslında korado 40.000 TL ye göre fena sayılmaz.. ama 40.000 Tl ye göre amarok a göre değillllll
  • BEN ISUZU D-MAX DERİM BAŞKADA BİRŞEY DEMEM. MOTOR 1 MİLYON KİLOMETRE YAPIYOR. DÜNYADA DİZEL TEKNOLOJİ LİDERİ.

KARADENİZDE DAĞLARDA ÇAY TAŞIYORLAR. AKDENİZDE LİMON PORTAKAL TAŞIYORLAR.

OTOMATİK DÖRT ÇEKER HEM SENİ TAŞIR HEM YÜKÜNÜ.
    TÜRKİYEDE DEĞİL DÜNYADA TEK.
    HEM KALİTE HEM FİYAT.
     VW AMAROK TRT ZOR YOLLARA DAYANAMADI VW AMAROK TRT ZOR YOLLARA DAYANAMADI

• Kızmak yokkk Foruma pozitif bakk
  • quote:

Orijinalden alıntı: EG25

BEN ISUZU D-MAX DERİM BAŞKADA BİRŞEY DEMEM. MOTOR 1 MİLYON KİLOMETRE YAPIYOR. DÜNYADA DİZEL TEKNOLOJİ LİDERİ.

HEM KALİTE HEM FİYAT.

Benim otomotiv sektöründe anlamadığım olaydır isuzu ile suzuki...
    Bu firmalar her alanda çok sağlam araçlar üretiyorlar ama nedense çok fazla satmıyorlar.
    Satışlarda Toplama firmaların araçları karşısında bile geri kalıyorlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4x4_tutkunu -- 28 Kasım 2013; 21:05:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EG25

BEN ISUZU D-MAX DERİM BAŞKADA BİRŞEY DEMEM. MOTOR 1 MİLYON KİLOMETRE YAPIYOR. DÜNYADA DİZEL TEKNOLOJİ LİDERİ.

HEM KALİTE HEM FİYAT.

Yanlış.

Dünyada dizel lideri tartışmasız Amerikan Cummins' tir, ötesi de yoktur.

• Vergi ve yakıt olayı olmasa çok güzel Amerikan araçları var. ama bu şartlardaaaa TR de ancak filmlerde izliyoruz GMC ler baba FORd lar :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4x4_tutkunu -- 28 Kasım 2013; 21:22:41 >
  • Bir VW aşığıyım + AMAROK 2 senedir ısuzumuz var memnunuz ama ilk fırsatta amarak almayı planlıyorum çıktığı günden beri hayalim :)
  • Olsun tok kapı sesi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jdm1

Selamlar 2012 model amarok aracımı 0 vw bayinden aldım. Fakat aracım 10.000 küsür km de arıza yaptı çalısmadı yolda kaldım . mazot rondelesi dediler değiştirip geri yolladılar. aradan 2.000 km yaptıktan sonra yine araç çalısmadı yolda kaldım . çekici geldi aldı. bu seferde mazot pompası dedıler. aracımdan cok memnunum 1 sene olmasına 1 ay var fakat 3. kez yolda kaldım bu sefer çalısırken stop etti ve çalısmadı tekrardan gelip aldılar. açıkçası artık araca binmeye korkar oldum aracım suan serviste . araçta anladığım kadarıyla fabrıkasyon bi hata var bunu servis yetkılılerıde biliyor . aracımın alınıp yerine yenisinin verilmesını talep ettim kredi ile aldığım ıcın aracı yerıne yenısını veremeyız dedıler. ayrıca araç serviste kaldığı süreçlerde bana kullanmak amaçlı araçta tasis etmedıler bu yüzden işlerimde aksadı.Sizin anlıyacağınız mağdurum. doğus otoya şikayetımı bıldırdım fakat geri dönmedıler bile . ne yapmam gerekır nereye müracaat etmem gerekir bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler..

bu ve buna benzer yuzlerce dogus oto ww rezaletı var forumlarda , magdur olan bizim ınsanlarımız hala nıcın savunurlar elin almanını anlamam ..

• doguş oto motor problemi bir ww rezaleti daha konu mahkemeye taşındı ..

http://forum.donanimhaber.com/m_68413227/mpage_12/f_/key_dogu%25FE%252Boto//tm.htm#75242174
  • 4x4_tutkunu 4 kullanıcısına yanıt
    varmi senin ammarokla videon arazide .hangi araci kullaniyorsun yada.

• pozitif man P kullanıcısına yanıt
    burasi çoluk çocuk dolu profilide kapali hepsinin.

ehliyetleri yok ama araba profesörleri hepsi

• recep-kovboy R kullanıcısına yanıt
    sen futbol dışında da başka şey konuşabiliyor musun ya

şaşırttın bizi valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: recep-kovboy

varmi senin ammarokla videon arazide .hangi araci kullaniyorsun yada.

Benim hiç bir aracım yok şizofrenim ben amarok kullanmış gibi yapıp fikirlerimi yazıyorum forumlara..

aracı olmayanın işi ne buralarda...
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.