Şimdi Ara

VW AMAROK TRT ZOR YOLLARA DAYANAMADI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
655
Cevap
16
Favori
64.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk Alman pick - up ının canını sıkmayalım. Gezsin sağda solda.
  • bence o tarz bir arazide amarok gibi uzun bir araç yerine daha kısa bir araç seçilebilirdi. örnek lada niva..
  • quote:

Orijinalden alıntı: öyle değil mi olric

Japonlar tartışmasız pick-up'da en iyi ama şu makinaya bitiyorum ya canavar valla

bu nasıl makinadır ya düz yolda gider gibi dağda bayırda gidiyo

• quote:

Orijinalden alıntı: otobilge

Arkadaslar Trt nın sevılen programı zor yollar 3 bolumdur vw Amarok 4 ceker arazı modıfıyesı yapılmıs 2 araclaprograma basladılar daha 3 ncu bolumde arac saftı lastık gıbı bukulup koptu ankarada saft bulunamayınca ıstanbulla ırtıbata gectıler ama 2 gune ancak ulasacagı haberı gelır ama yurdum ınsanı ıste Kastamonuda bır tamırcıye yaptırıp 1 gun sonra goturup araca monte ettıler asr durup duruken devreye gırıp cıkıyor tavan lambası yerınden cıkıyor ve sesten ıcerdekılerın konusmaları bıle anlasılmıyor aracın aynası katlanmadıgından ılk bolumde kırıldı kaporta hasat oldu bakalım dıger bolumlerde ne olacak oncekı aracları Mıtsubıshi L 200 kullanıyorlardı bu kadar problem yaratmamıstı merakla beklıyoruz pazar aksamları 22.30 da gunduzde 11.30 da zevkle ızleyebılırsınız

Burda söylediğimiz zaman sallayıp durdular bize böyle olacağı zaten başından beri belliydi.Gözünü sevdiğimin L200'ü

• L200,Hilux,Navara,....gerisi hikaye
  • Şaftın kayaya çarpıp kesilmesi diğer markalarda da olabilirdi. VW'nin en büyük avantajı bence motorunun 2000cc olması. 4x4'ün yıllık vergisi yüzünden. Onun dışında da Amarok ,yolda dışarıdan en gösterişli duranı.

Yalnız ,sabah programı izledim...80 000 liralık arabanın kaldığı yere kadar ben 11 gaymelik Niva ile gidebiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nanoona

quote:

Orijinalden alıntı: optiSpice

quote:

Orijinalden alıntı: AMETBİXİ06

quote:

Orijinalden alıntı: optiSpice

Çıkarım senle her yola, Toyota.

şu vaziyette de her yola çıkabiliyosan helal olsun

VW AMAROK TRT ZOR YOLLARA DAYANAMADI

Amerika'ya gidiyorsak Toyota cephesinde de şöyle bir delikanlı var

HEAD SHOT

O karavanı çeken Ford o uçağı çeken Toyota'dan 1,25 tane çok rahat çeker bence. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Harun

birazdan aziz kancar gelecek ve ne olursa olsun en cıgerlısı vw dıyecek, arkasındanda cıhan gelıp onaylayacak

iyi güldüm. :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kim bilir nasil kullandi arabayi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nissanlari unutuyorsunuz beyler Offroad da :)
  • Arazide tabiki de Ford Ranger.Marka takıntıları da gidip amarok alsın..
  • çok zevkli bir bölüm olmuş.

Eğer ki aracın üzerine oturduğu taş yerli taş ise şaftın kırılması çok normal.
    Şaftı taşın üzerinde döndürünce torna gibi kesmiş atmış.Aynı şartlarda sağlam kalacak şaft var mıdır ? vardır belki ancak amarokun muadili araçlarda da aynı sonuç olurdu sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

çok zevkli bir bölüm olmuş.

Şaftı taşın üzerinde döndürünce torna gibi kesmiş atmış.Aynı şartlarda sağlam kalacak şaft var mıdır ? vardır belki ancak amarokun muadili araçlarda da aynı sonuç olurdu sanırım.

hiluxla aynı şeyi defalarca yaşadım bi halt olmadı.
  • quote:

''ancak amarokun muadili araçlarda da aynı sonuç olurdu sanırım.''

olurdu da , aracın kabininde oluşan arızalara ne diyebiliriz ?
    bu OFroad işinde VW daha çömez sayılır ,
  • quote:

Orijinalden alıntı: pixelbs

quote:

''ancak amarokun muadili araçlarda da aynı sonuç olurdu sanırım.''

olurdu da , aracın kabininde oluşan arızalara ne diyebiliriz ?
    bu OFroad işinde VW daha çömez sayılır ,

Dikkat ettiyseniz ben amarokun arazi kabiliyeti ile ilgili birşey söylemedim.Kalitesiyle ilgili de birşey söylemedim.
    Sadece belirttiğim şaftın taş üzerinde dönerken kesilmesi anormal değil bence .
    Bu arada şimdiden söyleyeyim vw ile bugüne kadar tek bir bağım olmadı. biz citroen ve nissancıyız

Üstteki arkadaş Hiluxla aynı şeyleri yaşadığını birşey olmadığını söylüyor.Yalan söylemediğine göre demekki amarok daha yolun başında.

• Saatlerce, günlerce yolculuk yap, bilmem ne dağının tepesine çık, oradan sadece birkaç kare göster, sonra geri dön. Programın yüzde 90'ınında yolda giden arabayı göster. Yani araba reklamı yapacaksınız, anladık ama hiç olmazsa o kadar zahmete ve masrafa girip gittiğiniz yerleri de adam gibi gösterin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedektif

Saatlerce, günlerce yolculuk yap, bilmem ne dağının tepesine çık, oradan sadece birkaç kare göster, sonra geri dön. Programın yüzde 90'ınında yolda giden arabayı göster. Yani araba reklamı yapacaksınız, anladık ama hiç olmazsa o kadar zahmete ve masrafa girip gittiğiniz yerleri de adam gibi gösterin.

Amarok a geçmeden önce de böyleydi bu program.

• quote:

Orijinalden alıntı: volkan3156

quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

quote:

Orijinalden alıntı: nanoona

şöylede bir canavar var. kendisine F650 diyorlar

Bu araç Ankara Çayyolunda geziyor sürekli

Bir Ankaralı daha

bunun vergisi ne olarak alınıyor şimdi.

kamyoncu vergisi ödüyordur sanırım adam.

• bunu denesinler bide üretime başlamışlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.YEKE -- 10 Mart 2013; 17:43:46 >
  • bırakınız efenim arazi araçlarını Japonlar yapsın!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=IMyVU4yDXJM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ksk_35_35 -- 10 Mart 2013; 17:55:58 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.