Şimdi Ara

Cube U30GT2 Destek,paylaşım,inceleme [Ana Konu] (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.224
Cevap
22
Favori
168.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aldığıma ve alacağıma pişman oldum. 3 defa" pil, açma kapama tuş arızası wifi sorunu nedeniyle servise gönderdim. Servis istememe rağmen servis formu göndermiyor. Kendi karşılaması gereken kargoyu da araya kaynatıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SökücüTim

garantisi bittiyse,aç tak sıkıntı olmaz

Arkadaşım ben "aç tak" diyen birini aramıyorum zaten. Takıp deneyen biri, deneyimlerini paylaşabilecek biri arıyorum. Post mu kasıyorsun anlamadım ki.
  • Aynen post kasıyorum 5 bin mesajım olunca iPad ve cube bayilik verecekler
    Mesajini okuyup yazanda kabahat
    Pil konusunda yüksek kapasitenin daha fazla dayanacagini mantiken düşündüğünü sanmıştım
    Ama açıp takma patlar
    Burada bu tabletin icini açıp kurcalayan 1-2 kişi vardır biride benim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: varol7

merhaba kusura bakmayın geç cevap verdim tablete rom atım yeni tableti aldıgımdan beri daha hiç bir oyunda yavaşlama falan yaşamadım apk ler dahil

Hangi romu kurdun? Memnun musun? şarjı nasıl gidiyor, üzerinde gelen romdan bir farkı var mı?
  • saim33 kullanıcısına yanıt
    http://www.51cube.com.tr/sayfa/1-destek_merkezi.html de room kullanıyorum google play oyunlarda prb çıkartmıyor pili kullanımı normal
  • almak ısteyen varsa alım satım konumu ınceleyebılır ben memnun kaldım tabletten sıkıntısı yok ozellıkle pili wıfı acık fılm ızlerken bıle gayet normal.Satmamın nedenı note3 almam ve ısyerımde tablet kullanamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karsell

quote:

Orijinalden alıntı: ceyhun187

17.03 de servise direk elden teslım ettım pıl sıkıntısından dolayı hala beklemedeyım. tr garantılı tablet aldık.

sımdı yıne telefon ıcın zopo nun tr garantılı olayını beklıyorum. ama bı yanımda dusunuyo bu garantı olayı hep bu denlı zorluklarlamı dolu olur dıye.

Ben de 8 martta kargoya verdim. 10 Martta ellerine ulaşmış. 5-6 defa telefon açtım.Dediklerine göre pili değiştirmişler, testleri devam ediyormuş. Uzay mekiği mübarek neredeyse 1 ay oldu testlerin bitmesi. Sanayi bakanlığı yönetmeliğine göre servis süresi 20 iş günü. Önümüzdeki hafta ortasına kadar göndermezlerse ücret iadesi için Tüketici hakem heyetine başvuruda bulunacağım.

Pil problemi olmasaydı memnundum tabletten. Bir daha bu tür firmalara bulaşmam. Bu bana ders olsun.

Bugün aradim. Ellerinde şuan pil yokmuş çarşamba günü pillerin geleceğini ve hafta sonunda ürünü alabileceğimi söylediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: karsell

quote:

17.03 de servise direk elden teslım ettım pıl sıkıntısından dolayı hala beklemedeyım. tr garantılı tablet aldık.

sımdı yıne telefon ıcın zopo nun tr garantılı olayını beklıyorum. ama bı yanımda dusunuyo bu garantı olayı hep bu denlı zorluklarlamı dolu olur dıye.

Ben de 8 martta kargoya verdim. 10 Martta ellerine ulaşmış. 5-6 defa telefon açtım.Dediklerine göre pili değiştirmişler, testleri devam ediyormuş. Uzay mekiği mübarek neredeyse 1 ay oldu testlerin bitmesi. Sanayi bakanlığı yönetmeliğine göre servis süresi 20 iş günü. Önümüzdeki hafta ortasına kadar göndermezlerse ücret iadesi için Tüketici hakem heyetine başvuruda bulunacağım.

Pil problemi olmasaydı memnundum tabletten. Bir daha bu tür firmalara bulaşmam. Bu bana ders olsun.

Bugün aradim. Ellerinde şuan pil yokmuş çarşamba günü pillerin geleceğini ve hafta sonunda ürünü alabileceğimi söylediler.

tableti gönderdikten bir hafta sonra aradığımda "pillerin cumartesi geldiğini pili değişmesi gereken çok tabletin olduğu ve benim tabletin sırada olduğunu söylemişlerdi."

Daha sonraki aramalarımda ise "pilin değiştiğini ve teslerin yapıldığını, testlerin uzun sürdüğünü, her cihaz için günlük bir test yapabildiklerini söylediler"

Göndereli yarın bir ay oluyor ve hala bekliyorum. Benim tabletin pardon uzay mekiğinin testleri bittiyse Abd Cape Canavera'da sıra varsa Kazakistan Baykonur Uzay Üssünden fırlatıverin diyorum ama dinlemiyorlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: lanetli_bey

tableti açtığımda burada takılıyor nedeni nedir ve nasıl çözerim biri yardımcı olursa sevinirim birkez daha aynısı olmuştu 3.kez tableti servise göndermek istemiyorum canımı sıkmaya başladı bu tablet malesef..
     Cube U30GT2 Destek,paylaşım,inceleme [Ana Konu]

Birkez daha tamire götürmek istemiyorum!Aynı sorunla birkez daha karşılaşıp götürmüştüm çünkü BITKINLIK vermeye başladı......

rom atacaksınız hocam yazılım çökmüş malesef...

bende tabletten memnun sayılmam ama android 4.4 kitkat yükledim boot animasyonu değiştirdim, açılış süresini hızlandırdım, biraz güzel görünmeye başladı gözüme...
    en stabil rom ise yalın rom v2.05 bunu tavsiye ederim...

• arkadaşlar bende de cube u30gt2 var 6 ay önce aldım 4. arızasını verdi.ilk geldiğinde kamera arızası vardı,2.sinde şarj sorunu,3.sünde ekran,şarj,pil sorunu vardı bu sebeplerden dolayı teknik servise gitti geldi.teknik servisin tutumuyla ilgili bir problemim yok gayet ilgili ve müşteriye karşı saygılı arkadaşlar.şimdi hoparlör sorunu var ses çıkmıyor,bazen ses cızırtılı bir şekilde geliyor gidiyor.kulaklık bölümünde bir problem yok,film filan izlemem gerektiğinde kulaklığı kullanıyorum.birde ekranın sol alt köşesinde sağa dogru araç cubugunun siyah şeridi kaybolunca siyag 4-5 cm uzunlugunda kalın siyah bir cizgi çıkıyor.yine pil sorunu var gibi bazen %14 te uyarı vermeden kapanıyor.exper marka bir tabletim daha var oda teknik serviste,o gelir gelmez cube yidde bu sebeplerden dolayı yine teknik servise göndereceğim.genelde tabletler diğer bilgisayarlara göre çok arıza veriyor.6 ayda 4.arızasını vermesi sizce normal mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ramazan12345

quote:

tableti açtığımda burada takılıyor nedeni nedir ve nasıl çözerim biri yardımcı olursa sevinirim birkez daha aynısı olmuştu 3.kez tableti servise göndermek istemiyorum canımı sıkmaya başladı bu tablet malesef..
     Cube U30GT2 Destek,paylaşım,inceleme [Ana Konu]

Birkez daha tamire götürmek istemiyorum!Aynı sorunla birkez daha karşılaşıp götürmüştüm çünkü BITKINLIK vermeye başladı......

rom atacaksınız hocam yazılım çökmüş malesef...

bende tabletten memnun sayılmam ama android 4.4 kitkat yükledim boot animasyonu değiştirdim, açılış süresini hızlandırdım, biraz güzel görünmeye başladı gözüme...
    en stabil rom ise yalın rom v2.05 bunu tavsiye ederim...

Arkadaşım buu bisefer daha yaptı şimdi niye böyle bir orunla karşılaştığma anlam veremyorm ramin yarısı hafızası vs boştu neyine çöküyorsa artıkın berbet bi tablet. Keşke almasaydım dedirtti bna bebek gbi uğraştırıyo kndni. Sağolsın verdiğin bilgi için bigünümü ayırıp artıkın uğraşa uğraşa yapmaya çalışıcam başöka çare yok bu hep böle yapıcağa benziyo çnkü.Hangi romları indirmemi tavsiye edersin

• quote:

Arkadaşım buu bisefer daha yaptı şimdi niye böyle bir orunla karşılaştığma anlam veremyorm ramin yarısı hafızası vs boştu neyine çöküyorsa artıkın berbet bi tablet. Keşke almasaydım dedirtti bna bebek gbi uğraştırıyo kndni. Sağolsın verdiğin bilgi için bigünümü ayırıp artıkın uğraşa uğraşa yapmaya çalışıcam başöka çare yok bu hep böle yapıcağa benziyo çnkü.Hangi romları indirmemi tavsiye edersin

hızlı boot olduğu için yalın romları tavsiye ederim hocam...
    kendi sitesinde var başka romlar da mevcut deneyebilirsiniz:
    http://www.51cube.com.tr/sayfa/1-destek_merkezi.html
    ben android kitkat 4.4 yükledim görünümü gayet hoş:
    http://www.arctablet.com/blog/forum/cube-u30gt2/rom-cube-u30gt2-android-4-4-2-custom-root-firmware-20140121/
    fakat kitkat nand flash formatlama sorunları var tam stabil değil ileri düzey kullanıcı değilseniz bulaşmayın derim bilginize...
    zaten yakında size stabil sürümü paylaşacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: cnkst

Arkadaşlar bu aşağıdaki tabletlerden hangisini tavsiye edersiniz benim için ekran önemli genelde kitap okumak internet için alacam.
    TL359.57 $160.99 9.7" CHUWI V99 Dual Core RK3066 A9 1.6GHz Android 4.1 Tablet PC 16GB 1GB Retina 2048 x 1536
    TL477.94 $213.99 9.7" CHUWI V99X Android 4.2 Quad Core Wifi RAM 2GB ROM 16GB Tablet PC 2048x1536
    TL500.28 $223.99 9.7" ONDA V975m Android 4.3 Quad Core 2GHz Tablet PC RAM 2GB ROM 32G Wifi Retina

kardeşim bak retina ekran diye alırsın hayal kırıklığına uğrarsın
    retina alacaksan kesinlikle ipad al ios kullanmam diyorsan sana android olarak tavsiyem şudur:
    http://www.ereyon.com.tr/urun/toshiba-excite-pure-at10-a-104-t30l.aspx
    yok ben illa bu seçtiklerimden birini alacam diyorsan hiçbirini tavsiye etmiyorum
    ADI AZ DUYULAN ÇİN MALLARINDAN UZAK DURUN.
    Bizde 5 mpx kameralı diye cube u30gt2 aldık arka kamera vga kalitesi veremiyor renkler, çözünürlük O DERECE berbat...

• quote:

quote:

http://www.arctablet.com/blog/forum/cube-u30gt2/rom-cube-u30gt2-android-4-4-2-custom-root-firmware-20140121/
    fakat kitkat nand flash formatlama sorunları var tam stabil değil ileri düzey kullanıcı değilseniz bulaşmayın derim bilginize...

malesef bu rom güncellemeden bile bi haberim rehberine baktım tablet içerisnden bi ayrlama istyo tablet açlmıo nerye ayar edim anlamadm pcye bağladım tanımıyo tableti algılamıyo programdan snra taktım dendgi gbi ayrları pcnze göre seçn diyolarda dsya içnde yuklencek hiçbişey yok Uzun lafın kısası siz biliyorsanız kısaca anlatabilrmisiniz zahmet olmazsa tabi

• quote:

quote:

quote:

malesef bu rom güncellemeden bile bi haberim rehberine baktım tablet içerisnden bi ayrlama istyo tablet açlmıo nerye ayar edim anlamadm pcye bağladım tanımıyo tableti algılamıyo programdan snra taktım dendgi gbi ayrları pcnze göre seçn diyolarda dsya içnde yuklencek hiçbişey yok Uzun lafın kısası siz biliyorsanız kısaca anlatabilrmisiniz zahmet olmazsa tabi

konu hazırlıyorum

• quote:

buyur kardeşim senin için 2 saatimi defa ettim :)

http://forum.donanimhaber.com/m_90667245/f_//tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazan12345 -- 17 Nisan 2014; 0:40:17 >
  • buyincoins sitesinden 201.39 dolara ürünü almak istiyorum ama gumrukten gecisi nasıl olur acaba, gümrüğe takılır mı? yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kursad855

buyincoins sitesinden 201.39 dolara ürünü almak istiyorum ama gumrukten gecisi nasıl olur acaba, gümrüğe takılır mı? yardımcı olursanız sevinirim

hićbirsey olmaz hocam üzerine 30-40 dolar yazdırın bence gecer olaki gecmedi 40-50 tl masraf çıkarır en fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rammo -- 18 Nisan 2014; 18:10:16 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • rammo kullanıcısına yanıt
    cevabın için tesekkurler, diğer bir baslıktaki sorumada Buyincoinstr kullanıcısı "tablet siparişlerimizin tesliminde sorun yaşamamaktayız, güvenle sipariş verebilirsiniz, saygılarımızla..." seklinde cevap vermis, anladıgım kadarıyla urunun fiyatını farklı gösteriyorlar, ya da farklı bir ayarlamaları var
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.