Şimdi Ara

Rage of the Gladiator, ücretsiz olarak Google Play'deki yerini aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Hatırlayacağınız üzere, geçtiğimiz yılın kasım ayı içerisinde iOS platformuna çıkışını gerçekleştirerek mobil platformlara ilk adımını atan nintendo kökenli Rage of the Gladiator, nihayet Android platformu için de yayınlandı.

Mobil oyunculara mistik yaratıklarla dolu bir arenanın ortasına bırakan yapım, FPS kamera açısına sahip bir kılıç sallama oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Yapım, ilk bakışta her ne kadar Infinity Blade veya Blood & Glory benzeri bir oyun gibi görünse de, kaliteli oyun dinamikleri ve mizahi yönüyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Üst düzey bir görsellik sunan yapım, basit vir kontrol yapısı sunarken, karakter özelleştirmeleri ve yükseltmeler ile RPG unsurlarını da oyuncuların beğenisine sunuyor. Yapım müzikler, ses efektleri ve seslendirmeleriyle oldukça başarılı bir grafik çiziyor.

2.3.3 veya üzeri Android sürümlerinde çalışan oyun her ne kadar ücretsiz olarak sunuluyor olsa da Free to Play unsurları da oyuna dahil edilmiş durumda. Ayrıca, Rage of the Gladiator'ü Android cihazınızda oynamak için aktif internet bağlantısına sahip olmanız gerektiğini de belirtelim.

Kılıç sallama oyunlarından hoşlanan mobil oyuncuların kesinlikle denemesi gereken bir yapım olan Rage of the Gladiator'e Google Play üzerinden buradan ulaşabilirsiniz. 

• Deniyelim...
  • Deneyelim bakalım.

• infinity Blade Grafiklerini gördükten sonra artık bunlar oyun değilmiş gibi geliyor..

• su ana kadar mobil olarak hic bir rpg sürükleyici ve uzun soluklu olamadı.ama yine umutla deneyeceğim ve indiroyurum.

• Böyle kaliteli yapımların ücretsiz olarak kullanıcıya sunulması çok güzel. firmalar oyun içi satışlardan para kazanmayı bilmeli.
  • Adamlar işini biliyorlar
  • müzik güzelmiş.Adı nedir acaba?

• İndirdim bakalım nasıl.

• Deniyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • grafiğe abanıp dandirik yapımlar ortaya atıyorlar sonra basit grafiklerde bir oyun çıkıyor fenomen oluyor

• Youtubdan izledim berbat.Birazcık infinity blade tarzı yapmıyorlar şunu ya.Kılıcı o kadar hızlı sallıyor ki göremiyorsun zevkli değil yani basit java oyunlar gibi.Blood and glory de öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bir internet kullanıcısı -- 10 Mart 2013; 21:34:19 >
  • İos mu Android mi ?

• Öğe bulunamadı diyor anlaşılan kaldırılmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beels

Öğe bulunamadı diyor anlaşılan kaldırılmış.
    Galaxy tab 2 den oynuyorum idare eder bi oyun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.