Şimdi Ara

//e36 328

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar bmw nin bu tip eski motoruna karsı fikirlerini yasadıklarını paylasıcak arkadaslardan yorum bekliyorum.96 model bi 328 in motoruna herhangi bir islem yapılmadan 243bin km ye gelmesi yagına suyuna tam zamanında bakıp degıstırdıkten sonra herhangi bir sktnı cıkarmaması tamam olabilir peki bundan sonrası ?*? gene forumlarda gormustum bu tip eski bmw motorlarının ozellıke hacım buyuk beygir az daha uzun ömürlü olsun diye yazıodu yagı suyu zamanında degıserek saglıklı bakım yaparak 400bin km civarlarında omru dolar gibi seler okudum. yorumlarınızı beklerim..

• quote:

Orijinalden alıntı: burak_zerzer

Merhaba arkadaslar bmw nin bu tip eski motoruna karsı fikirlerini yasadıklarını paylasıcak arkadaslardan yorum bekliyorum.96 model bi 328 in motoruna herhangi bir islem yapılmadan 243bin km ye gelmesi yagına suyuna tam zamanında bakıp degıstırdıkten sonra herhangi bir sktnı cıkarmaması tamam olabilir peki bundan sonrası ?*? gene forumlarda gormustum bu tip eski bmw motorlarının ozellıke hacım buyuk beygir az daha uzun ömürlü olsun diye yazıodu yagı suyu zamanında degıserek saglıklı bakım yaparak 400bin km civarlarında omru dolar gibi seler okudum. yorumlarınızı beklerim..

Eğer araç hararet etmediyse ve bakımları tam zamanında yapıldıysa korkmanıza gerek yok.

Bir abim vardı benim E34 520i vardı, 512 binde araba ilk günkü gibiydi neredeyse.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.