Şimdi Ara

İPHONE 5 tıkırtı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
2.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bugun ıphone 5 aldım telefonu sallayınca ıcerde ufak bıye varmıs gibi ses geliyor sanıyorumkı kamera bolgesınden oraya vurunca ses gelıyo dıyer yerlerden gelmıo ? sizce urun arızalımı

• Uppp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamerayı açınca siyah ekran mı geliyor

• Yıllardır o ses iphone larda std. her ay 1-2 konu açılır. Taş gibi telefonun normal o olay.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk defa duyuyorum böyle bir şeyi, araştır derim.
  • ne tıkırtı var ne sıkırtı var

• Iphone u nerenize kullsnıyorsunuz, neden sallıyorsunuz?
  • muhtemelen ya üst power tuşu yada ses kısma tuşundan gelen sestir...
  • İlginçmiş bende ilk kez duyuyorum böyle birşey.

• Benim 4S'imde de var aynı ses kameradan geliyor 4S'le birlikte yeni bir lens teknolojisi (iSight) kullanılmaya başlandı ve lens 5 mercekten oluşuyor daha önce daha az sayıda mercek vardı fazladan eklenen mercekler bazı modellerde oynuyor ama bu bir sorun değil. Aynı şekilde vurunca bir de yay sesi geliyordu ama ya bendeki geçti ya da alıştım.
  • Power tusundan geliyo dostum o ses normal

• Hayır o ses kameranın lensinden geliyor dostum. Dikkat edersen hemen tüm iphone'lerde var o ses.

• O ses bendede mevcut iPhone5 :) diğer modellerde de mevcuttu zaten
  • Kameranın lensinden geliyor o ses.
  • Sim kart yerinden geliyo olabilir sim kartı hareket ediyodur sallanıkça benim 3Gs dede var

• "Game0ver" adlı arkadaşımız bizler için iphonun kamerasını çıkarıp ayrıntılı video çekmişti. bu ses normal. el titremesinde kamera bulanıklığını gidermek için yapılan bir teknoloji diye duymuştum. her iphone da var bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkbluestaz

Power tusundan geliyo dostum o ses normal

Adam biliyor beyler.

• Aynı ses benimkindende geliyor kutudan çıkarır çıkarmaz böyle ses gelince birde yurtdışı olunca telefon aha dedik yurtdışından aldın gördün ....kini diye ama boşuna yusuflanmışız her iphone 5 i olanda varmış bu sorun içiniz rahat olsun..

• iPhone 4 ve 4S'de kamera lensinden geliyor, iPhone 5'de kilit tuşundan geliyor. Telaş edilecek hiçbir şey yok değiştirseniz yine aynısı olacak

Fakat eğer telefonu kütlesel olarak salladığınızda içeriden tok bir ses geliyorsa batarya yapışmamıştır. Bu bir sorundur telefonu değişime göndermeye çalışın.

Gerekli videolar youtube kanalında bolca mevcut. İyi günlerde kullanmanız ümidiyle
  • Kamerada siyah leke yok tuslarin hepsini tutup salladigimdada geliyo ses buyuk ihtimalla yani garanti kameraula ilgili bi parcadan ama benim asil kafama takilan soru bazi telefonlarda bu sesin olup bazilarinda olmamasi birde masaya koyuyorum direk tikirt tukurt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FearFromHe -- 9 Mart 2013; 12:40:08 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.