Şimdi Ara

Gogo: iOS, gökyüzündeki internetin hakimi...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Gogo: iOS, gökyüzündeki internetin hakimi...

10,000 feet irtifaya ulaşıldıktan sonra uçaklarda geniş bant internet hizmeti sunan Gogo Inflight Internet, servisini kullanan aboneleriyle ilgili son istatistikleri paylaştı. Buna göre uçuş esnasında Gogo'nun servisini kullanarak internet erişimi sağlayan her 100 aboneden 84'ü iOS'li cihaz kullanıyor.

Android ise, son iki yıldaki yükselişini gökyüzüne de yansıtmayı başarmış durumda. Buna göre, 2011'de iOS'li cihazların %96,8'lik oranını iki senede %84'e kadar düşürmeyi başarmış oran Android, kendi payını ise %3,2'den %16'ya kadar yükseltmiş.

Yayınlanan sonuçlara göre uçaklarda internet erişimi en çok tabletler üzerinden sağlanırken; tabletleri bir dönem uçak yolculuklarının vazgeçilmezleri olan dizüstü bilgisayarlar %33'le takip ediyor. Akıllı telefonlar ise %32'lik pay ile neredeyse dizüstü bilgisayarları geçmek üzere. İnternet tarayıcısı sıralamasında ise Safari, iOS'li cihazların yoğun kullanımı sayesinde, birinciliğe otururken; onu sırasıyla Internet Explorer, Chrome ve Firefox takip etmekte.

Gogo: iOS, gökyüzündeki internetin hakimi...

• bir dönemin vazgeçilmezleri olan dizüstü bilgisayarlar

????

Dizüstü bilgisayarların modası geçti gibisinden birşeymi diyorsunuz yoksa benmi yanlış anladım
  • thy uçakta telefon açtırmıyor ki anlatamıyorsun hostes ablalara
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegendM

bir dönemin vazgeçilmezleri olan dizüstü bilgisayarlar

????

Dizüstü bilgisayarların modası geçti gibisinden birşeymi diyorsunuz yoksa benmi yanlış anladım

tabletler ipodlar kafam kadar ekranı olan telefonlar derken dizüstü kullanmaz olduk ben bile pcyi cok nadir aciyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizüstü bilgisayarın yerini hiçbişey tutamaz. Android kullanan kişi sayısı ios tan en az 10 kat fazladır bunu iosçular da bilir çünkü android cihaz çoktur. Not ne fandroidim ne iosçuyum ikisini de kullanıyorum ama gereksiz karşılaştırma yapmıyorum.
  • - Gogo dane ?
    -Bingo. So'chu are blakka mamba.
    (Ne olduğunu bilmeyen eksi basmasın)

• quote:

Orijinalden alıntı: Edeb'i Muamma

Dizüstü bilgisayarın yerini hiçbişey tutamaz. Android kullanan kişi sayısı ios tan en az 10 kat fazladır bunu iosçular da bilir çünkü android cihaz çoktur. Not ne fandroidim ne iosçuyum ikisini de kullanıyorum ama gereksiz karşılaştırma yapmıyorum.

İyide konu o değil. Konu bu servisi veren gogo'nun kendi istatistiği.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegendM

bir dönemin vazgeçilmezleri olan dizüstü bilgisayarlar ???? Dizüstü bilgisayarların modası geçti gibisinden birşeymi diyorsunuz yoksa benmi yanlış anladım

bu sitede bazı editörlere göre insanlık tarihinin en büyük icadı iphone 2. ise lightning kablosu..

• Yahu bir haber bu kadar ucuz olabilir, apple'ı nereden öveceğinizi şaşırdınız.

• Denizde durumlar nasıl acaba, onun istatistiği yok mu?

Kutuplar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

- Gogo dane ?
    -Bingo. So'chu are blakka mamba.
    (Ne olduğunu bilmeyen eksi basmasın)

Basmışlar bile hocam
  • Android fanları bakalım neye pislik atacak bu sefer
  • Los Angeles seferinde gidiş dönüş internet var dediler ama yoktu THY ile gittim. Fakat diğer yolcular olduğuna şahit olmuşlar.
    Bu arada bir senelik sonuçlara göre aslında androidin yükselme hızı az gibi geldi.O kadar çok çeşitlilik ve model arasından.

• quote:

Orijinalden alıntı: bozok_53_45

quote:

Orijinalden alıntı: LegendM bir dönemin vazgeçilmezleri olan dizüstü bilgisayarlar ???? Dizüstü bilgisayarların modası geçti gibisinden birşeymi diyorsunuz yoksa benmi yanlış anladım
    bu sitede bazı editörlere göre insanlık tarihinin en büyük icadı iphone 2. ise lightning kablosu..

Koptum :D :D

• bir ucakta net eksıktı oda olmayı versın . zaten sevmıyorum ucakları ama yurt dısı ıcın mecburen bınıyoruz. Lanet ettım ucaklara bu yıl ve gecen yıl, yurt dısına alıp sevdıgınız ınsanı goturuyor arkada pok gıbı kalıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sierratr1

Los Angeles seferinde gidiş dönüş internet var dediler ama yoktu THY ile gittim. Fakat diğer yolcular olduğuna şahit olmuşlar.
    Bu arada bir senelik sonuçlara göre aslında androidin yükselme hızı az gibi geldi.O kadar çok çeşitlilik ve model arasından.

Ben kullandım. Kutupların üstünden donanimhabere girmek ilginç deneyim.

• Burdan anliyoruz ki apple kullanan adamlar zengin adamlar. fakirler nerde ucakla ucucak.anca andorid kullansinlar.

Kisacasi ;

Kim ne derse desin apple

Bombayi yerlestirdim ama mobil surumde rengini ddgistirip sag tarafa atamiyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: sierratr1

Los Angeles seferinde gidiş dönüş internet var dediler ama yoktu THY ile gittim. Fakat diğer yolcular olduğuna şahit olmuşlar.

Konu ile alakasiz olucak ama gidis donus ne kadar di bilet ? Bu sene work&travel icin los angelesa gidiyorum santa monica sahilinde calisicam

• quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT
    Basmışlar bile hocam
    Boşver canım. Tabi ki basacaklar.

Anlamadıkları için normaldir...
  • TTnet yeryüzündeki internetin katili.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.