Şimdi Ara

iPhone 5 Kamerada Siyah Leke (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
31.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: staroftheskies

Benim telefonda bugün başlayan soruna bakın arkadaşlar. Ios 7 ye 3 hafta önce geçtim. Bu sabah fotodaki mor leke başladı. Arka kamera ile görünen bu mor leke zoom ile büyüyor. Vursam da sarssam da yeri ve şekli mikron değişmiyor. Cihaz yurtiçi ve brightstar garantili. 11 aylık bir cihaz. Ne yapmam gerekir?
     iPhone 5 Kamerada Siyah Leke iPhone 5 Kamerada Siyah Leke

sorunu nasıl çözdünüz acaba? normal telefoncular temizleyemez mi bu kamerayı? bende de aynısından var da

• uplamak gibi olacak ama benim telefonda da var 1 aydır.
    mor leke ve beyazda bi sararma.
    lensi çıkardım ama zannedersem toz lensin kendi içinde. çünkü temizledikten sonra dğeişmedi.
    malum kaç yıllık cihazlar garanti yok.
    ne yapabiliriz=
  • kameraya tükür bi hohla bezle sil
  • 5 dolara çinden getirtip takacağım yapacak bişey yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ah benimde iPhone 5 im varken bu leke problemim vardı git gide çoğaldı şuan kardeşim kullanıyor ne durumda bilmiyorum çıktığı ilk partiden almıştım. lekeler 5-6 ay sonra nisan mayıs gibi gözüme çarpmaya başladı zaten 8 ay kullandıktan sonra sony z2 ye geçtim pişmanım lekeli lekeli iphone kullanmak isterdim :(
  • Iphone 5 arka kamera ile çekilen fotoğraflarda böyle işaretler çıkıyor nedenini ve bunları nasıl yok edebileceğimi bilen var mı acaba?

iPhone 5 Kamerada Siyah Leke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1239870 -- 18 Temmuz 2017; 19:47:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.