Şimdi Ara

Lg, 27” ekran boyutuna sahip akıllı televizyon modelini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Lg, 27” ekran boyutuna sahip akıllı televizyon modelini duyurdu

Dünyanın önde gelen elektronik firmalarından olan LG, kişisel kullanım ya da yer sorunu olanlar için geliştirdiği yeni 27” ekran boyutuna sahip televizyonunu duyurdu.

Lg tarafından duyurulan ve MT93 ismine sahip olan akıllı televizyon, öncelikle oldukça şık ve modern bir tasarım sahip. Teknik olarak üzerinde 1920x1080P FullHD IPS 3D panel, 250nit parlaklık, 2D-3D dönüştürme özelliği, 5ms tepki süresi ve 2xHDMI, 3xUSB, Lan, Widi portları yanında Miracat görüntü aktarma seçenekleri yer alıyor. Ses açısından 3D Sound Zooming teknolojisine sahip iki adet 7 watt hoparlör barındıran MT93, LG Magic kumanda, USB üzerinden hızlı bakış ve High Defination Link özelliği ile kullanıcılara kolaylıklar sağlıyor.

Lg’nin Smart Tv özelliği sayesinde Facebook, Hulu Plus, Netflix vb. gibi birçok internet uygulamasına direk olarak erişim imkanı sağlayan televizyon, Nisan ayı içerisinde Avrupa da satışa çıkıyor. Ürünün fiyatı ise henüz belli olmuş değil.

http://www.engadget.com/2013/03/07/lg-ships-mt93-personal-smart-tv-to-your-dorm-this-march/

• ya fullhd çözünürlükleri fırında ısıtıp ısıtıp yine sunuyorlar. ultrahd çıktı artık yahu ne yapayım fullhd'yi. ekonomik falanda olacağını sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: lordrdley

ya fullhd çözünürlükleri fırında ısıtıp ısıtıp yine sunuyorlar. ultrahd çıktı artık yahu ne yapayım fullhdyi. ekonomik falanda olacağını sanmıyorum.

Dostum bilgisayarının özellikleri nedir acaba? Merak ettim.

• 23" veya 24" ini çıkarırlarsa alırım yoksa almam.

• Yer sorunu olanlar için çok iyi bir ürün
  • bu ips mönitörlere mağazada baktım baya fark var ledlere göre baya canlı renkler acaba oyun için alsam 5ms aksiyon oyunlarında çok farkeder mi?

• quote:

ya fullhd çözünürlükleri fırında ısıtıp ısıtıp yine sunuyorlar. ultrahd çıktı artık yahu ne yapayım fullhdyi. ekonomik falanda olacağını sanmıyorum.

Kardeşim ultrahd tabir ettiğin çözünürlüğü hangi kaynaktan izlemeyi düşünüyorsun acaba çok merak ettim? :-\ Hele bi 1080p çözünürlüğü adam gibi kasılmadan oynatın da 4K sonraya kalsın..

• quote:

ya fullhd çözünürlükleri fırında ısıtıp ısıtıp yine sunuyorlar. ultrahd çıktı artık yahu ne yapayım fullhd'yi. ekonomik falanda olacağını sanmıyorum.

İps panel yazıyor orada
  • quote:

Orijinalden alıntı: budavar

bu ips mönitörlere mağazada baktım baya fark var ledlere göre baya canlı renkler acaba oyun için alsam 5ms aksiyon oyunlarında çok farkeder mi?

Farkeder Dostum,Tepki ve Input Lag'ın Başına Dert Olacağını Düşünüyorum,Çünkü Kullanıcı Yorumları Bu Şekilde.

• 27" biraz küçük olmuş ama menüyü güzelleştireceklerine iyice çirkinleştirmişler..

• quote:

Orijinalden alıntı: gagilo

Şu anda çok gereksiz...

tabi beklesinler rakipleri harıl harıl fırından ekmek çıkarır gibi model çıkarırken bunlarda bir on sene sonra çıkarırlar di mi... gereksiz yahu... !!! hangi kafayı yaşıyorsunuz anlamak zor.. yada hangi dünyada.. dünyanın nasıl işlediğini anlayabilcek kadar olgun bir yaşa gelemediyseniz neden yorum yazıyorsunuz..

• quote:

Orijinalden alıntı: eco67

quote:

Orijinalden alıntı: lordrdleyya fullhd çözünürlükleri fırında ısıtıp ısıtıp yine sunuyorlar. ultrahd çıktı artık yahu ne yapayım fullhdyi. ekonomik falanda olacağını sanmıyorum.

macbook pro retina ekran :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

quote:

Orijinalden alıntı: gagiloŞu anda çok gereksiz...
    tabi beklesinler rakipleri harıl harıl fırından ekmek çıkarır gibi model çıkarırken bunlarda bir on sene sonra çıkarırlar di mi... gereksiz yahu... !!! hangi kafayı yaşıyorsunuz anlamak zor.. yada hangi dünyada.. dünyanın nasıl işlediğini anlayabilcek kadar olgun bir yaşa gelemediyseniz neden yorum yazıyorsunuz..

bir kere düşüncemize saygılı olmak zorundasın. olgun olup olmadığım seni ilgilendirmez. şu anda dünyada zibilyon tane smart tv var. bu modele ihtiyacımız var mı? gereksiz diye düşünüyoruz. ve buna sen saygı duymak zorundasın arkadaşım.

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lordrdleyya fullhd çözünürlükleri fırında ısıtıp ısıtıp yine sunuyorlar. ultrahd çıktı artık yahu ne yapayım fullhdyi. ekonomik falanda olacağını sanmıyorum.

Anladık zenginsiniz macbookunuz var hava atmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssbrutality

quote:

bu ips mönitörlere mağazada baktım baya fark var ledlere göre baya canlı renkler acaba oyun için alsam 5ms aksiyon oyunlarında çok farkeder mi?

Farkeder Dostum,Tepki ve Input Lag'ın Başına Dert Olacağını Düşünüyorum,Çünkü Kullanıcı Yorumları Bu Şekilde.

yapma ya gene led'e kaldık desene oled'inde geleceği yok tepki süresi led'den iyi olacakmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitor reis

quote:

quote:

quote:

Anladık zenginsiniz macbookunuz var hava atmayın

ilgisi yok. amerika'ya work and travel programına gittiğimde tanıdığımın öğrenci indirimi ile 1900 dolara alnımın teri ile aldığım bir bilgisayar. Türkiye'de zengin işi orası ayrı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ssbrutality

quote:

yapma ya gene led'e kaldık desene oled'inde geleceği yok tepki süresi led'den iyi olacakmış

Aynen.Oled'ler Gelecek Lag Ve Tepki Gibi Sıkıntıları Yaşamayacağımız Söylenmekte.Fakat Fiyatlar El Yakacaktır.Oled Panellerin F/P Oturması İçin Bir Kaç Yıl Daha Beklemek Zorundayız.

• Artık televizyonlar android chipsetler takılı olarak gelmeli. Akıllı televizyon o zaman akılı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: torna&do

Artık televizyonlar android chipsetler takılı olarak gelmeli. Akıllı televizyon o zaman akılı olur.

Bence de ona geçmeleri lazım; ama maliyet için ona geçmezler. Bu onlara nereden baksan 30-40 dolara mal olur. Tek ürün bazında hiçbir şey değil bu ama milyonlarca üründe baya bir maliyet yapıyor. 3 dolarlık ürünü bile koyarken birçok kez düşünüyor firmalar. (örn wireless alıcı ve kamera) Android eklerler eklemesine de 1500 liralık televizyon olur o zaman 2000 lira.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

quote:

Orijinalden alıntı: gagiloŞu anda çok gereksiz...

bir kere düşüncemize saygılı olmak zorundasın. olgun olup olmadığım seni ilgilendirmez. şu anda dünyada zibilyon tane smart tv var. bu modele ihtiyacımız var mı? gereksiz diye düşünüyoruz. ve buna sen saygı duymak zorundasın arkadaşım.

Saygı göstrerilebilecek her türlü düşünce ve eyleme saygı kendiliğinden doğal olarak zaten duyulur. Birde öyle düşünce ve eylemler vardır ki ister istemez insanların kaale alacağı türden şeyler olmaz... o misal oldu benimkide sanırım...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.