Şimdi Ara

BMW Premium Selection Kullanılmış Oto

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 520d almayı planlıyorum, borusan avcılar kullanılmış oto merkezinden bmw almak avantajlı mıdır ve her açıdan gönül rahatlığı ile araç alınabilir mi? yorumlarınıza ihtiyacım var.

• Iyi bakmak lazim araca. Bir de takas dan mi geri almislar onu ogrenmek lazim. Bazen bi sIkIntidan dolayi iade aldiklari araci alip onarip satiyorlar.
  • sıkıntılı araçların sıkıntısı her ne ise onun tamirini düzgünce yapıp, siz araca daha bakarken söylüyorlar ve kabul edip almanız halinde de Premium Selection garantisini de ilave edip satışını gerçekleştiriyorlar.. ancak bu tip araçların sayısı TR genelinde bir elin 5 patmağını geçmemektedir..

KM düşürülmüş mü?

Aracın pert kaydı, hasarı, kazası, boyası var mı?

Motor, yürüyen, şanzıman sorunları var mı?

gibi aklınızdan geçen soru ve sorunların hepsini öğreniyorsunuz zaten ve aklınız kalmıyor.. Premium Selection araçları sadece ve sadece Borusan Oto veya diğer BMW Yetkili Satıcıları'ndan çıkışlı olan araçlardır.. birde yanlış hatırlamıyorsam servis bakımları yetkili servislerden olmayan ve yurtdışından alınmış ancak Borusan Oto'ya garanti kaydı yapılmamış araçlar Premium Selection'a girmiyor..

Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 8 Mart 2013; 20:40:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

sıkıntılı araçların sıkıntısı her ne ise onun tamirini düzgünce yapıp, siz araca daha bakarken söylüyorlar ve kabul edip almanız halinde de Premium Selection garantisini de ilave edip satışını gerçekleştiriyorlar.. ancak bu tip araçların sayısı TR genelinde bir elin 5 patmağını geçmemektedir..

KM düşürülmüş mü?

Aracın pert kaydı, hasarı, kazası, boyası var mı?

Motor, yürüyen, şanzıman sorunları var mı?

gibi aklınızdan geçen soru ve sorunların hepsini öğreniyorsunuz zaten ve aklınız kalmıyor.. Premium Selection araçları sadece ve sadece Borusan Oto veya diğer BMW Yetkili Satıcıları'ndan çıkışlı olan araçlardır.. birde yanlış hatırlamıyorsam servis bakımları yetkili servislerden olmayan ve yurtdışından alınmış ancak Borusan Oto'ya garanti kaydı yapılmamış araçlar Premium Selection'a girmiyor..

Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz..

verdiğiniz bilgi beni rahatlattı, çok teşekkür ederim.
    araç için sadece arka tampon sol köşesinde lokal boya var , tramer kaydı falan temiz başka bir sıkıntısı yok diyorlar. ben de bu bilgiye güvenerek fazla bir araştırmaya girmedim, ama aklımda bir kuşku vardı yine de.

motor ve şanzıman için Premium Selection kapsamında 2011 model araca iki yıl garanti verilmesi , borusan anlaşmalı ikinci el kredi oranlarının piyasadan uygun olması ve neticede borusandan almak bana cazip geldi. belki de bu aracı piyasada birkaç bin euro daha ucuz bulabilecekken ben bu aracı almaya karar verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tetiker

Iyi bakmak lazim araca. Bir de takas dan mi geri almislar onu ogrenmek lazim. Bazen bi sIkIntidan dolayi iade aldiklari araci alip onarip satiyorlar.

araç takastan alınmış, 2011 model.
  • aracın bedelinin en fazla yüzde kaçına kredi çıkıyor bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: infectedwoice

quote:

Iyi bakmak lazim araca. Bir de takas dan mi geri almislar onu ogrenmek lazim. Bazen bi sIkIntidan dolayi iade aldiklari araci alip onarip satiyorlar.

hocam bildigim kadariyla test surusu imkani var araclarin. Bi test etmeni oneririm. benim de 2011 520d aracim vardi ilk uretim. Ilk uretimlerde ki araclar da saga cekme problemi var biraz arastirirsan bulursun.Benim aracim da saga cekiyordu 8 ay duzeltemediler. En sonunda sattim ben araci.
    Bir bu durumu kontrol et derim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: infectedwoice

quote:

hocam bildigim kadariyla test surusu imkani var araclarin. Bi test etmeni oneririm. benim de 2011 520d aracim vardi ilk uretim. Ilk uretimlerde ki araclar da saga cekme problemi var biraz arastirirsan bulursun.Benim aracim da saga cekiyordu 8 ay duzeltemediler. En sonunda sattim ben araci.
    Bir bu durumu kontrol et derim

uyarınıza teşekkür ederim. mutlaka bu konuya dikkat edeceğim.
  • Web deki Pre.select araçların, fiyatları üzerinde %kaç civarında indirim alınabilir. Bilgisi olan varmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KUTTA44

Web deki Pre.select araçların, fiyatları üzerinde %kaç civarında indirim alınabilir. Bilgisi olan varmı.

500-1000€ civari diye duymustum kuttacim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.