Şimdi Ara

Tomb Raider Oyuncuları 48 Saatte 1 Milyona Ulaştı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
       Tomb Raider'ın evrensel marka menajeri Karl Stewart'ın resmi Twitter hesabından gönderdiği habere göre 48 saat içinde Tomb Raider'ı deneyim eden oyuncu sayısı 1 milyona ulaştı. Bu rakamla Stewart oyun satış rakamlarını mı yoksa sadece oyunun online moduna giriş yapan oyuncuları mı işaret etti bilemiyoruz. Ancak yapımcı Crystal Dynamics kanadından gelen açıklamalara göreyse bazı perakendecilerde oyun tükenmiş durumda.

Tomb Raider'ı çıktığı gibi edinen kaç kişi var?

• Oyun çok güzel yalnız
    tereddütle yaklaşmıştım ama her kuruşa değiyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Çıkmadan edindik, hemencik te single modunu bitirdik. Multiplayer da az kişi var tek dezavantajı bu sanırım. Multiplayer ın rütbesini yarıladım (30). Çok eğlenceli =)

• BEN ÖZEL SÜRÜMÜNÜ ÖN SİPARİŞE AÇILIR AÇILMAZ ALDIM.AMA DAHA GELMEDİ.
    ;((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
  • en iyi devam oyunu.
  • Ingilterde nekadar satmis bir bakalim . ( türkiyde nekadar satmis birde onu söyleseler sasicam)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ercy35

Çıkmadan edindik, hemencik te single modunu bitirdik. Multiplayer da az kişi var tek dezavantajı bu sanırım. Multiplayer ın rütbesini yarıladım (30). Çok eğlenceli =)

single %88 ile bitti.. mp da 10 lv aldım.. ama ondan sonra spotçuda... gow u görünce direk gittim takaslamaya mp güzel.. ama .. gow çok daha başarılı bir yapım bence.. oyuzden single da bitmişken direk koştum

• GOTY.
  • Ben de D&R'dan ön siparişle aldım ama kaç gün oldu, hala meydanda yok. Collector's Edition sipariş ettim. Büyük bir TR hayranı olarak hala oynayamadığım için çok üzgünüm.

• Ben de D&R'dan sipariş ettim 5 Mart- 7 Mart oldu gelmedi. Bugün 8 Mart hala gelmedi bir daha onların sitesinden bi şey almam. Direk gider paramla mağazadan alırım.
  • Oyun çok eylenceli. Uncharted çok güzel esinlemiş oyun süper olmuş. Oynarken hiç sıkılmadım.Helal olsun Sqere enix helal olsun şu oyunu adam etmiş.
  • çıktığı gün playstore dan satın aldım, son zamanlarda böyle oyun mekanikleriyle oyun oynamamıştım doğrusu :)
  • Oyunu Steam'den ön siparişle almıştım, oyun çıkar çıkmaz iki gün içerisinde bitirdim, şu anda ikinci kez oynuyorum. Genel olarak çok başarılı bir oyun olmuş, grafikler, oynanış çok iyi. Hikayesi oyunu sonuna kadar oynatıyor, fakat sonu biraz sönük geldi bana, ben daha iyi bir son bekliyordum. Yalnız oyun dinamikleriyle eski Tomb Raider ların tarzına pek uymuyor, bulmacaların sayısı ve zorluğu çok az, oyun daha çok aksiyon odaklı olmuş. Ama sanırım Square Enix de zaten eski Tomb Raider lardan bağımsız, yeni bir seri başlatmak istiyor. Bakalım görelim yeni oyunları nasıl olacak...

• ya köpeklerden kurtulamiyom F bas diyor ama olmuyor
  • Lara'nın İlk Defa Çift Tabanca Kullanışını Görmek Mükkemmel Bir Duygu...

• quote:

Orijinalden alıntı: BlodShot7

Lara'nın İlk Defa Çift Tabanca Kullanışını Görmek Mükkemmel Bir Duygu...

ben ilk oyundan beri oynarım çift tabanca kullandı lara croft :huh:

• quote:

Orijinalden alıntı: d.croft

Ben de D&R'dan ön siparişle aldım ama kaç gün oldu, hala meydanda yok. Collector's Edition sipariş ettim. Büyük bir TR hayranı olarak hala oynayamadığım için çok üzgünüm.

ben o hatayı killzone 3 collectors editionda yaptım. içinde normalde olması gereken helghast askerinin tüfeği çıkmadı yani tüfek bir şekilde düşmüş ya da çalınmış .

D&R arada böyle çakallıklar yapıyor yani siz sipariş ediyorsunuz ama ürün mağazadan değil bilmem ne elektronik veya bilmem ne satış mağazasından geliyor size .

bana iade seçeneğini sundular çünkü o sürümden çok nadir kalmıştı fiyatı da çok ucuz olduğu için geri çeviremedim .

siz siz olun mağazadan açarak deneyerek alın . yoksa şansınıza benim gibi hırpalanmış içi açılmış koliyi yollarlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.