Şimdi Ara

Sony Xperia J için Android 4.1.2 ''Jelly Bean'' güncellemesi yayınlanmaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony Xperia J için Android 4.1.2 ''Jelly Bean'' güncellemesi yayınlanmaya başladı

Sony, kullanıcılarına verdiği sözde durarak Xperia J modeli için Android 4.1.2 ''Jelly Bean'' güncellemesini yayınlamaya başladı. Android 4.1.2'ye geçiş yaptığınızda yazılım sürümü (11.2.A.0.21), kernel sürümü (3.4.0) ve baseband sürümü de güncelleniyor. Güncelleme, OTA (On-the-air) veya Sony PC Companion programı aracılığıyla akıllı telefona yüklenebiliyor.

2012 yılının ağustos ayında Android 4.0.4 ''Ice Cream Sandwich'' işletim sistemiyle lanse edilen ve ülkemizde satılmakta olan Xperia J, kısaca hatırlatmak gerekirse 1 GHz'de çalışan tek çekirdekli Qualcomm MSM7227A platformu, Adreno 200 grafik işlem birimi, 512 MB RAM, 4 GB dahili depolama alanı, microSD kart desteği, 4-inç büyüklüğünde - 480 x 854 piksel çözünürlüğünde ekran, VGA ön  kamera, 5 MP arka kamera ve 1.750 mAh bataryaya ev sahipliği yapıyor.

Sony Xperia J için Android 4.1.2 ''Jelly Bean'' güncellemesi yayınlanmaya başladı

• android bir işletim sistemi değildir ! bir VM uygulamasıdır !

• Buna ver Arc S eski olsun. Ah sony şu yüzden alınmazsın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme konusunda 1. Apple 2. Samsung . Kötünün iyisi dir samsung

• Xperia Sola ve U alanlara 512 mb ram'i bahane edip, 4.0 da bıraktılar. Sola da U da çift çekirdekli, 512mb ram'li telefonlar.
  • 512 mb ramli cihaz mı kaldı Android cephesinde Sony?
  • Vav Süper Haber!!
    Aldığım Miktara Göre ( 600TL ) Jelly Bean Güncellemesi Alacak Telefon Olduğu İçin Bu Kriterde Etkili Olmuştu.
    Kardeşime Almıştım AMa Ben Elimden Düşürmüyorum.Akşam Gelsin Bakalım Jelly Bean Nasılmış.
    Ben İse Xperia Z Almayı Düşünüyorum Bekliyorum...
  • iste insanlarin baska isletim sistemlerine kaymasinin sebebi bu bi cok marka bundan daha iyi donanima sahip cihaza donanim yetmiyor diye guncelleme vermediler tuketici nasil olurda bi daha ayni hatayi yapmak ister ondan sonra cihazlarımız neden satilmiyor diye soruyorlar.Bende bundan ders alan bi tüketiciyim bundan sonra ya nexus yada iphone alacagim artik guncelleme gelecek mi gelmeyecek mi diye dusunmek hergun kontrol etmekten biktim.

• Xperia arc S de j ye göre ne eksik varda güncelleme almıyor bir anlasam heryönden j den daha üstün :P

• Samsung'un neresi iyidir hangi cihazlar güncelleme vermiş ki konuşuyorsunuz. sadece note, s2, s3 gibi üst düzey cihazlarına verdi. sony 2011 yılı telefonlarının hepsine ics güncellemesi vermişti. xperia p, xperia s, xperia ion, xperia t, xperia v, xperia tx gibi cihazlara da jelly bean verecek.

• Bu Jelly Bean Güncellemesinin Ne Getirdiğini Öğrenebileceğim Yer Var mı ?! Yada Bilen Arkadaşlar... ??

• Htc duy duy sen one v ye veremedin 4.1

• Ulan sony, xperia u ve solada aynı özelliklere sahip ama jb vermiyorsun......!!

• çift çekirdekli sola ya güncelleme vermiyorlar hayret bisey.

• Madem bu telefona jb veriyorsun 2011 serisinden ne istedin be sony? Neden üvey evlat muamelesi yaptın bizim telefonlarımıza? Verdiğin ics'de bir işe yaramadı zaten, rezil bir rom. Şimdi o rom senin bu rom benim deneye deneye bir hal oluyoruz, malesef yine eski çirkin gb'ye dönüyoruz. Xperia z elinde patlar inşallah

Aslında en iyisi bu rom, aynı xperia z gibi su da geçirmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Raven

Madem bu telefona jb veriyorsun 2011 serisinden ne istedin be sony? Neden üvey evlat muamelesi yaptın bizim telefonlarımıza? Verdiğin ics'de bir işe yaramadı zaten, rezil bir rom. Şimdi o rom senin bu rom benim deneye deneye bir hal oluyoruz, malesef yine eski çirkin gb'ye dönüyoruz. Xperia z elinde patlar inşallah

Aslında en iyisi bu rom, aynı xperia z gibi su da geçirmiyor.

aminn aminn güzelim arc s imi bu yüzden sattım

• Güncelleme vereceksen aynı donanıma sahip ya tüm cihazlara vereceksin yada hiç birine vermeyeceksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: playstyle

android bir işletim sistemi değildir ! bir VM uygulamasıdır !

Dogru valla..

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Orijinalden alıntı: playstyle

android bir işletim sistemi değildir ! bir VM uygulamasıdır !

Dogru valla..

vm ney arkadaşım merka ettimde
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhat67_38

Xperia arc S de j ye göre ne eksik varda güncelleme almıyor bir anlasam heryönden j den daha üstün :P

Bende arc s kullanıyorum aynı şekilde bende isyan ediyordum ama anladım ki bu cihazda dahili hafıza zaten 450 mb bişey birde üstüne jb gelirse kullanıcıya uygulama yükleyecek alan kalmayacak.Jb güncellemesinin gelmeyişinin tek sebebi 2011 xperia telefonlardaki hafıza eksikliği ama sony istese bi ayar yapamazmıydı orasını bilemem :)Bu hafıza yetersizliği bir nevi bahane oldu sony ye ...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.