Şimdi Ara

Motorola razr 4.1 güncellemesi geliyor :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
4.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bazı avrupa ülkelerine geleceği daha önceden duyurulmuştu, umarım türkiye cihazları için de gelir..

gerçi gelmezse de sıkıntı yok, bir şekilde bağımsız geliştiriciler bizim cihazlara uygun şekilde süreceklerdir piyasaya, 4.1 her türlü gelmiştir razr'a:)
  • Hadi gözünüz aydın.daha stabil ve sorunsuz bir telefon olur bu sayede.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelmeseydi de pek fark etmezdi bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Güven*

Gelmeseydi de pek fark etmezdi bence

illa vardır bir iyileşltirme :)
  • Bu güzel bir haber,zaten bekleniyordu da biraz geç kaldı.. :)

İyileştirmeler var tabi ki..
    Daha akıcı geçişler ve kamera performansı hakkında baya iyi yorumlarını okudum XT912 kullanıcılarının.
  • iki haftadir çin kaynakli 4.1.2 kullaniyorum. gayet stabil, herhangi bir sorunu yok. ayrica batarya performansi 4.0 dan cok daha iyi. umarim bunun uzerine birseyler katarak, dahada iyilestirerek sunarlar global 4.1' i...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • XT910 Razr Official 4.1.2 sürüme geçiş yaptım arkadaşlar... Hemde de Türkçe..

Geçiş yapmak isteyenlere yardımcı olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_cool

XT910 Razr Official 4.1.2 sürüme geçiş yaptım arkadaşlar... Hemde de Türkçe..

Avustralya İCS'sini yükleyip OTA yolu ile gelen 4.1'den bahsediyorsanız eğer, garantiyi ortadan kaldırdığını da göz önüne alınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night Hawk

quote:

Avustralya İCS'sini yükleyip OTA yolu ile gelen 4.1'den bahsediyorsanız eğer, garantiyi ortadan kaldırdığını da göz önüne alınız.

Evet,o güncellemeyi kastediyorum yalnız bunun garanti ile alakası olmadığı düşüncesindeyim zira yapılacak güncelleme gayri resmi bir yol ile yapılmıyor.
    RSD Lite programı ile yapılacak olan bir güncelleme ve RSD Lite Motorola'nın kendi yayınladığı bir programdır.

Neyse,garanti olayını araştırıp sormak lazım tabi..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Night Hawk

quote:

Evet,o güncellemeyi kastediyorum yalnız bunun garanti ile alakası olmadığı düşüncesindeyim zira yapılacak güncelleme gayri resmi bir yol ile yapılmıyor.
    RSD Lite programı ile yapılacak olan bir güncelleme ve RSD Lite Motorola'nın kendi yayınladığı bir programdır.

Neyse,garanti olayını araştırıp sormak lazım tabi..

Motomodtr'de Motorola'yı arayıp sormuşlar, orijinal bile olsa yabancı ülkenin yazılımını yüklemek garanti dışına çıkarıyormuş..

• güncelleme gelsin razr alayım ozaman bende
  • konuyu hortlatmak gibi olacak ama geçen gün bana güncelleme geldi. wifi dan güncelledim. 4.1.2 oldu android versiyonum. dil ingilizce, türkçe yok. benden başka başına böyle bişey gelen var mı?
  • syabasan kullanıcısına yanıt
    Merhaba o bahsettiğin herkesin başına geldi:)
    Şimdi yapman gereken anlatıldığı gibi sistemi root etmek:http://motomodtr.forumcommunity.net/?t=54952751
    Root olduktan sonra Avusturya 4.1.2 sürümünden aldığım orj. Türkçe apk dosyalarıyla hazırladığım Türkçe Dil paketini anlattığım gibi kurman, bu durum cihazındaki hiçbir veriye zarar vermez. Hiçbirşey silinmez yani.
    Türkçe dil paketi konusu :http://motomodtr.forumcommunity.net/?t=55575072

• quote:

Orijinalden alıntı: By.TRabZonLu™

Şimdi yapman gereken anlatıldığı gibi sistemi root etmek:http://motomodtr.forumcommunity.net/?t=54952751
    Root olduktan sonra Avusturya 4.1.2 sürümünden aldığım orj. Türkçe apk dosyalarıyla hazırladığım Türkçe Dil paketini anlattığım gibi kurman, bu durum cihazındaki hiçbir veriye zarar vermez. Hiçbirşey silinmez yani.

Merhaba
    peki telefonun garantisi ne olacak garantiye göndermeyi planlıyordum. servis uygun olmayan yazılım yüklenmiş diyecek.

• syabasan kullanıcısına yanıt
    zaten güncellediysen telefon garantiden çıkmış vaziyette. ama yinede şansını dene garantiye göndererek. bozuk razr olan var mı tanıdığın bana titreşim motoru lazım benimki bozuldu yav. sersisi de arayıp siparış edilmiyor galiba
  • telefon kendi srdu güncelleme var güncelleyim mi diye ben de güncelle dedim. JB yükleeceğini bilsem güncellemezdim. bozuk RAZR olan tanıdığım yok maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By.TRabZonLu™

Hocam merhaba..
    Motorola XT910 var bende..Çok yavaş..Sürüm :4.0.0.
    Lollipop güncellemesine geçilirse faydası olur mu?
    Programlar kapatılsın mı bekle filan gibi uyarılar çıkıyor face de filan.

Ne önerirsin?
    Ben rom filan hiç bilmiyorum nasıl yüklenir.

Yardımcı olabilir miisn?
    İyi günler.

• arkadaşlar selam..
    Motorola XT910 var bende..Çok yavaş..Sürüm :4.0.0.
    Lollipop güncellemesine geçilirse faydası olur mu?
    Programlar kapatılsın mı bekle filan gibi uyarılar çıkıyor face de filan.

Ne önerirsiniz?
    Ben rom filan hiç bilmiyorum nasıl yüklenir.

Yardımcı olabilir miisiniz?
    İyi günler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.