Şimdi Ara

Age of Empires II HD (2013) / Definitive Edition (2019) [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.222
Cevap
32
Favori
133.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eqageke

quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

1000$ ödüllü bir karşılaşma başlayacak az sonra. Eğlenceli olacağa benziyor.
    http://www.twitch.tv/aoewithdreaivis

1

Şu an linkten izlediğim yarışma mı? 1856 kişi izliyor iyi bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lwd -- 6 Nisan 2013; 18:29:54 >

• Bismillah dedik girdik oyuna çok şükür cCc Türkler cCc :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lwd

quote:

quote:

1

bende tıkladım izlemeye başladım da ben daha yeni açtım 50 geçe fakat bende daha yeni başlıyordu oyun.nasıl oldu bu iş ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ukkaşe

quote:

Orijinalden alıntı: Lwd

quote:

quote:

1

bende tıkladım izlemeye başladım da ben daha yeni açtım 50 geçe fakat bende daha yeni başlıyordu oyun.nasıl oldu bu iş ?

an itibariyle oyun bitti

• bazı arkadaşlar eski oyunu yanına hd deyip saflara satmışlar tarzı şeyler yazmışlar , age of empires 2 yi hamachi vs. şeyler den oynamaktan ne kadar güçlük çektiğimizi burdakiler iyi bilir + fps ve renk düzenekleri onarılmış çözünürlük halledilmiş ilerdede güzel pacthlerin geleceğine şüphe yok sen almadın diye bu oyunu alanları enayi gibi gösterme çabanı anlamıyorum kimseye bıçak dayayıp satmaya çalışmıyorlar insanların zevklerine saygı göster.
  • Ben bir fark göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: magi34

bazı arkadaşlar eski oyunu yanına hd deyip saflara satmışlar tarzı şeyler yazmışlar , age of empires 2 yi hamachi vs. şeyler den oynamaktan ne kadar güçlük çektiğimizi burdakiler iyi bilir + fps ve renk düzenekleri onarılmış çözünürlük halledilmiş ilerdede güzel pacthlerin geleceğine şüphe yok sen almadın diye bu oyunu alanları enayi gibi gösterme çabanı anlamıyorum kimseye bıçak dayayıp satmaya çalışmıyorlar insanların zevklerine saygı göster.

Aynen öyle.

Stream den şimdi bunu binlerce kişi oynar. Eski günlerin hatırına bir kaç el bende atarım. Online durumu nasıl arkadaşlar sorun felan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

quote:

Orijinalden alıntı: magi34

bazı arkadaşlar eski oyunu yanına hd deyip saflara satmışlar tarzı şeyler yazmışlar , age of empires 2 yi hamachi vs. şeyler den oynamaktan ne kadar güçlük çektiğimizi burdakiler iyi bilir + fps ve renk düzenekleri onarılmış çözünürlük halledilmiş ilerdede güzel pacthlerin geleceğine şüphe yok sen almadın diye bu oyunu alanları enayi gibi gösterme çabanı anlamıyorum kimseye bıçak dayayıp satmaya çalışmıyorlar insanların zevklerine saygı göster.

Aynen öyle.

Stream den şimdi bunu binlerce kişi oynar. Eski günlerin hatırına bir kaç el bende atarım. Online durumu nasıl arkadaşlar sorun felan varmı ?

çok laglı suan oyun ama fixleyecekler en büyük sıkıntı bu ikinci sıkıntı ise oyuncuları region region bölmüşler herkes birbirinin oyununu göremiyo ama davet gelirse birbirinin oyuna girebiliyor america - türkiye vs gibi bunuda düzelyecekler zevkl bence

• Aslında voobly de ki gibi bir arayüz olmalı. Puanlı oyun (rated) odaları olmalı yoksa pek anlamı yok.
  • Ne oynardık zamanında, duygulandım şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realmoby -- 6 Nisan 2013; 23:19:58 >
  • twitch ten oynayanları izliyorum az daha gaza gelirsem satın alacağım galiba :)
  • çözünürlüğe çözüm bulan oldu mu ? 1440 x 900 le yakın gösteriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: astralll

Aslında voobly de ki gibi bir arayüz olmalı. Puanlı oyun (rated) odaları olmalı yoksa pek anlamı yok.

götrünmeyen ratying olayı var şimdi ülke ülke seperate edilmiş yakında rate rate edilecek o zamn denklerimzle denk geleceğiz bence puan görünmemesi avantaj bi nevi
  • lag sorunu olan AMD kartlarda çözüm şu şekildeymiş denedim işe yaradı
    masaüstüne sağ tıklayıp ATI CCC yi açıyoruz
    Soolda Oyun - 3d uygulama ayarlarına basıyoruz
    ekle deyip C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Age2HD dizinindeki oyunun .exe sisini seçiyoruz
    dikey yenileme için bekleyi her zaman açık open gl üçü... yi açık yapıyoz sorun ortadan kalkıyor
  • twitch te falan bakıyorumda adamlar hep türkleri alıyorlar.Oyunda en iyi türkler galiba ? ben hep korelileri alırdım onların atlı vagonlarıyla uzaktan uzaktan ateş ederdim. bu birim hem hızlıydı hemde uzaktan savaştığından tüm ordunun görevini üstlenirdi ekstradan atlıya , savaşçıya , okçuya gerek yoktu.Ve de yanlarınada hani uzaktan binaları deviren uzun menzilli top atan tahtadan bir birim var ya bu ikisi ile off off

• quote:

Orijinalden alıntı: Ukkaşe

twitch te falan bakıyorumda adamlar hep türkleri alıyorlar.Oyunda en iyi türkler galiba ? ben hep korelileri alırdım onların atlı vagonlarıyla uzaktan uzaktan ateş ederdim. bu birim hem hızlıydı hemde uzaktan savaştığından tüm ordunun görevini üstlenirdi ekstradan atlıya , savaşçıya , okçuya gerek yoktu.Ve de yanlarınada hani uzaktan binaları deviren uzun menzilli top atan tahtadan bir birim var ya bu ikisi ile off off

En iyi diye birşey yok, hepsinin avantajları ve dezavantajları var. Kişiye ve haritaya göre değişir.
  • windows xp service pack 3 var benim sistemde
    çalışmıyor arkadaşlar exe ye tıklıyorum açmıyor
    geçerli bir win32 uygulaması değil hatası alıyorum
    bi yardım edecek biri var mı bu konuda ?
    şimdiden teşekkürler
  • Steam ı kutlamak lazım akıllıca bir strateji idi.Ne olursa olsun bu oyun yıllarca oynanacak.Değişim yok diyen arkadaşlara da değişti de noldu demek lazım aoe3 yada ageof empires online hiçbiri aoe2 nin yanına yaklaşamadı bazı şeyler ilk haliyle özel ve güzeldir.

steam ıd: DOKZAS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi penset -- 7 Nisan 2013; 12:06:55 >

• çok güzel bir texture pack çıkmış oyun

http://cloud-2.steampowered.com/ugc/597000291530882152/6E5BE77C842FE9DEC955D3EFF9B0CBF7303E9F3A/637x358.resizedimage

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eqageke -- 7 Nisan 2013; 12:12:46 >

• kaçırdığınız bir nokta var . Ben 29 yaşındayım ve hayatı bu oyunla geçmiş birisi olarak söylüyorum ki .. POPULASYON LİMİTİ 200'DÜ .. artık 500 bile olabilir...SADECE BU NEDEN BİLE BU OYUNA 20 DOLAR VERMEYE DEĞER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.