Şimdi Ara

Age of Empires II HD (2013) / Definitive Edition (2019) [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.223
Cevap
32
Favori
133.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az aramadım bunun HD patch halini. Geniş ekran monitörde oynamak işkence. Ama oyun çok güzel arkadaş. Çıksın da nostalji yapalım...
  • Az önce siparişimi verdim. Umarım oyunseverlerin bu girişime vereceği destek eski oyunların yeni versiyonlarına yenilik getirelim diye içine etmekten kaçınmayan oyun firmalarına iyi bir ders olur. Bu tür strateji oyunlarında izometrik perspektifi her zaman 3D'ye yeğlerim ve 3D yapıcaz diye mıçılan bunca oyun varken tek kelimeyle ilaç gibi geldi.
  • Çok güzel fikir. Ultra grafiklerle bezenip gram keyif vermeyen onlarca oyun varken süper haber.
  • pre-order yapsammı acaba
  • Son zamanlarda bişeye böyle çocukça sevinmemiştim.
  • Oyunun mekaniğiyle oynayamazlar. Çok değişiklik yok. Sorunsuz multiplayer oynamak için alınır.
    Yinede 14 senelik oyun için 20 dolar fazla bence...
  • 4 pack bende varım eğer başka varsa bana ulaşsın 4 kişi olup biraz paradan kurtulalım hemde birlikte takılmamızda söz konusu olur
  • 17 dolardan aldım ben 7 yıl ara vermiştim cıktıgını görünce elimizin altında bulunsun dedim ön siparişverdik multiplayer oynamak isteyenler steam den nick jinpaci ekleyebilir çıkışla birlikte sahaları geri dönelim :D
  • vobly de 2 senedir oynadığım oyun bu aralar iş nedeniyle çok sık oynayamıyordum ama 14 yıkdır bir oyun varolabiliyorsz orjinal almayı haketmiştir akşama alacağım
  • an itibariyle satın aldım bakalım
  • bu yaptıkları tamamıyla isim sömürmek aslında yapılması gereken tepki göstermek ama işte aoe olunca insanlar ölüsünü bile görmek istiyor bence aoe yeni seri çıkartmalıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matrix999 -- 16 Mart 2013; 2:07:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix999

bu yaptıkları tamamıyla isim sömürmek aslında yapılması gereken tepki göstermek ama işte aoe olunca insanlar ölüsünü bile görmek istiyor bence aoe yeni seri çıkartmalıydı

Saçmalama.Hem amacı sömürmek olsa 100 Tl olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmettuzlusu -- 16 Mart 2013; 8:44:17 >
  • Arkadaşlar Salı günü akşam 21:00'dawww.twitch.tv/ageofempires/ sayfasında canlı olarak multiplayer oynanacak. Steve başkanın yanında TheViper ve _DauT_ gibi usta oyuncular da olacakmış. Bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmettuzlusu

quote:

bu yaptıkları tamamıyla isim sömürmek aslında yapılması gereken tepki göstermek ama işte aoe olunca insanlar ölüsünü bile görmek istiyor bence aoe yeni seri çıkartmalıydı

Daha ne kadar sömürecek. 20 Dolar az para mı. :) Tamam eskinin kral oyunu ama değişen bir şey göremedim ben. Ne hd si. Fark gören var mı aranızda. Oyuna pek rağbet olacağını düşünmüyorum.
  • Grafikler pek değişmemiş. Değişmesin de zaten. Geniş ekranda ve Windows Vista/7/8'de sorun çıkarmadan oynanabilmesi yeter. Umarım Age of Mythology için de bir şeyler düşünürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 377

Grafikler pek değişmemiş. Değişmesin de zaten. Geniş ekranda ve Windows Vista/7/8'de sorun çıkarmadan oynanabilmesi yeter. Umarım Age of Mythology için de bir şeyler düşünürler.

Oyunu görmedim fakat biraz daha değiştirilebilirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle_3

quote:

Orijinalden alıntı: ahmettuzlusu

quote:

Daha ne kadar sömürecek. 20 Dolar az para mı. :) Tamam eskinin kral oyunu ama değişen bir şey göremedim ben. Ne hd si. Fark gören var mı aranızda. Oyuna pek rağbet olacağını düşünmüyorum.

1 haftadır Steam'de en çok satılan ilk 10'un içinde.
    Burda önemli olan grafik değil. Age 2'yi çok sevmediğim halde yine de destekleyeceğim. Çünkü oyun başarılı satış yaparsa ve oyuncular tek bir çatı altında toplanırsa, ilerde çıkabilecek yeni oyunlar için temel oluşacak.
    Belki AoM için de aynı format uygulanır ki en çok istediğim şey bu.
  • Efsane geri dönüyor göz yaşlarıma hakim olamıyorum
  • pre-order yapacağım yarın. heyecanla bekliyorum
  • Bu gidişle dayanamayıp ön sipariş vereceğim bende, olmadı yaz indirimlerinde güzel bi' indirim görür muhtelemen acele etmemek gerek.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.