Şimdi Ara

Age of Empires II HD (2013) / Definitive Edition (2019) [ANA KONU] (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.222
Cevap
32
Favori
133.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kaderde burada karşılaşmak ta varmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: duma

Merhaba,

Online oynuyormusunuz? Oyundaki ismim "seyhzade" eklerseniz takım kurabliriz.
  • en son oyun bu m?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sehzade86

quote:

Orijinalden alıntı: duma

Merhaba,

Online oynuyormusunuz? Oyundaki ismim "seyhzade" eklerseniz takım kurabliriz.

Hayır bu yıl ikinci kez üniversite sınavına hazırlandığım için bıraktım, 3-4. Ay sonra tekrar başlayacagım.inşallah.

• Arkadaşlar single'a tıklıyorum 3 seçenek çıkyıor campaign standart falan. bunlar ne işe yarıyor?
  • Campaign :Görev oyunu
    Standart: Bilgisayarla kendi ayarladığınız şekilde normal oyun.
  • Age of Empires- 2 nin yenilenmiş hali. (sadece çözünürlük yüksek)
    Age of Empires-3 ve Age of Empires Online da çıkmıştı.
    Onlar yeterince tutmadı.

Günlük steamde online oyuncu max 4000'e çıkıyor.
  • arkadaşlar 2 sorum var.

HD versiyon için Forgotten Empires adında ek paket çıktı biliyorsunuz. interntte okudumda, yeni AI'iler varmış, "barbarian" falan.. ben bunları oyuna girerken seçemiyorum?

ayrıca gamerangerdan oyunu online oynamak istedigimde oyunun .exe dosyasını kabul etmiyor neden acaba?
  • Arkadaşlar oyunda shiftle komut verme çalışmıyor mu? Örneğin işçilerin odunlardan sonra tekrar komut vermeden madene gitmesini, ya da scoutun haritada 2-3 kez shiftle tıklayıp otomatik olarak gezmesini istiyorum. Fakat ilk gittiği yerden sonra duruyor çözümü nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaúL

Arkadaşlar oyunda shiftle komut verme çalışmıyor mu? Örneğin işçilerin odunlardan sonra tekrar komut vermeden madene gitmesini, ya da scoutun haritada 2-3 kez shiftle tıklayıp otomatik olarak gezmesini istiyorum. Fakat ilk gittiği yerden sonra duruyor çözümü nedir?

Son clicki shifte basmadan normal yapmak gerekiyor.
    İşçilerde her zaman çalışmayabilir.
  • Dovahkiin kullanıcısına yanıt
    O zaman anladığım kadarıyla ilk komutu shiftle yapıp diğerlerini normal click ile yapıyoruz, doğru mu anladım :D
  • RaúL kullanıcısına yanıt
    Son komutu normal click. Önceki tüm komutlar shift click.
    Ayrıca patrol felan biliyormusun?

• duma D kullanıcısına yanıt
    Maalesef. Açıklarsanız dinlerim tabi Devriye gezmesi sanırım askerlerin
  • RaúL kullanıcısına yanıt
    Oyun da ince detaylar vAr.
    Hotkeyleri ve bazı detaylar hayatı önem taşır.
    Patrol dediğimiz olay devriyedir, ancak patrol ile özellikle okcu birliklerini cok sıkıştırabilirsin.
    Bu da sana inanılmaz avantaj sağlar. 40 arbeyi patrolsüz 10 paladin yer bitirir, ancak dar alan + patrol de 15-20 paladini alabilir.
    Patrol özellikle +60 tan sonra %200 etkiler.
    Patrol için kısayol z idi.
    2.5 yıl oldu bırakalı.
    Ayrıca z ye basıp, birliğin hemen yakınına tıkıyorsun sıkıştırmak için.
    Okcular sabit durmalıdır. Bunu da n ile yapıyorsun.

• sa arkadaslar oyuna yeni başladım single olarak.dracula yı seçtim ilk bölümde savaştan sonra lord ile kalede görüşmem gerekiyo fakat kaleye gittiğimde lordla görüşmeyi yapamadım yardımcı olur musunuz
  • duma D kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Bir de hd versiyonda köylüler sürekli tarla bitince duruyor, sürekli . tuşuna basıp onlarla ilgilenmem mi lazım ? Çok can sıkıcı çözüm yoksa.Netten indirdigim conquerors packınde otomatik kendilerini yeniliyordu halbuki
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaúL

Teşekkürler. Bir de hd versiyonda köylüler sürekli tarla bitince duruyor, sürekli . tuşuna basıp onlarla ilgilenmem mi lazım ? Çok can sıkıcı çözüm yoksa.Netten indirdigim conquerors packınde otomatik kendilerini yeniliyordu halbuki

Mill'den tarla eklersen işçiler kendisi yeniler. Tek tek uğraşmana gerek kalmaz.
  • Steam de nasıl oynayabiliriz bu konuda yardımcı olabilecek bi arkdaş var mı ?
  • ...

Yakın zamanda oyuna girdiğimde hotkey'lerin (kısayollar) değiştiğini gördüm, tek tek eskisine ayarlamak işkence..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sıfır desibel -- 18 Mart 2014; 14:11:55 >
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.