Şimdi Ara

HTC, HTC One'daki çift zarlı mikrofon ile kaliteli ses kayıtlarına işaret ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC, HTC One'daki çift zarlı mikrofon ile kaliteli ses kayıtlarına işaret ediyor

Şubat ayının sonlarına doğru duyurusu gerçekleştirilen HTC'nin yeni akıllı telefonu HTC One, BoomSound teknolojisi sayesinde, ses kayıt yetenekleriyle de ön plana çıkmayı planlıyor.

HTC'nin yaptığı açıklamaya göre, çift zarlı bir MEMS mikrofon bulunduran BoomSound teknolojisi, HTC One kullanıcıların kaliteli bir ses kaydı gerçekleştirmesini sağlayacak. Söz konusu çift zarlı MEMS mikrofonda zarlardan bir tanesi yüksek desibelli kaynaklara diğer ise, hassasiyete odaklanıyor. Her iki zardan da elde edilen ses birleştirildiğinde ise, pürüzsüz bir ses kaydı elde ediliyor. Şirket, BoomSound teknolojinin yanı sıra, Ultra Pixel teknolojisine de değinerek bu ikilinin birçok ortamda başarılı işler çıkaracağına da dikkat çekiyor. 

BoomSound'un ses teknolojileri ve Ultra Pixel'in görüntüleme konusundaki yetenekleriyle kaliteli ses kayıtlarına sahip videoları ortaya çıkarmayı planlayan HTC'nin bu konuda ne kadar başarılı olacağını yakın bir zamanda hep birlikte göreceğiz. 

• 4,7" ekrana 5" için kasa koymuşlar. Aynı şekilde kasayı da küçültseydiniz bari değseydi.

• Herşeyi güzel, sadece snapdragon 600 beni düşündürüyor o kadar, yetersiz olur diyeler çoğunlukta, yoksa kendim bu konuda fazla bilgili değilim.

Şunuda dile getirmek istiyorum, bu marka Türkiye'de pek tanılmıyor

İş yerinde konu açıldı hemde htc'nin yeni modelinden bahsettim o marka ne gibi tepkilerle karşılaştım.

Yani bu markayı tanıyan az var, ve tanıyanlarında yarısı htc'yi dandik zannediyor.

Htc güzel bir reklam yaparsa bu telefon çok satar.

• bir z değil

• Bir z değil, kesinlikle daha iyi bana göre. Z'nin işlemcisi full HD için yetersiz kalıyor htc one'da bunun olması olası durmuyor. Görünüş, kasa kalitesi, htc sense farkı ile bu yılın en üst telefonu olmasını bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Herşeyi güzel, sadece snapdragon 600 beni düşündürüyor o kadar, yetersiz olur diyeler çoğunlukta, yoksa kendim bu konuda fazla bilgili değilim.

Şunuda dile getirmek istiyorum, bu marka Türkiye'de pek tanılmıyor

İş yerinde konu açıldı hemde htc'nin yeni modelinden bahsettim o marka ne gibi tepkilerle karşılaştım.

Yani bu markayı tanıyan az var, ve tanıyanlarında yarısı htc'yi dandik zannediyor.

Htc güzel bir reklam yaparsa bu telefon çok satar.

HTC sıkıntılı mali döneminde TR pazarına reklam yatırımı yaparmı ? sanmıyorum.anca operatörlerin yaptığı kampanyalar ile adını duyurabilir.Samsung kadar reklam gücü olan TR pazarında başka bir şirket bilmiyorum.eski Nokia TR pazarına hakimdi şimdi Samsung.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bayraak

4,7 ekrana 5 için kasa koymuşlar. Aynı şekilde kasayı da küçültseydiniz bari değseydi.

O alt ve üstteki delikler stereo hoparlörler. Bence yer kaybına değer.

• quote:

Orijinalden alıntı: talerk

bir z değil

3-4 tane Z bir araya gelse anca bir HTC One yapar

• O değil de, Donanımhaber HTC reklamı yaptığı kadar başka hiçbir şey yapmadı, nedir bu HTC fanatikliği? Acaba HTC'den para mı alıyorlar nedir? :) HTC aşağı HTC yukarı... Halbuki HTC sallantıda zaten şu an. Sony'nin telefonu devrim niteliğinde çıktı, 1 aydan fazla süredir de internette.

• quote:

Orijinalden alıntı: V4LKyR

O değil de, Donanımhaber HTC reklamı yaptığı kadar başka hiçbir şey yapmadı, nedir bu HTC fanatikliği? Acaba HTCden para mı alıyorlar nedir? :) HTC aşağı HTC yukarı... Halbuki HTC sallantıda zaten şu an. Sonynin telefonu devrim niteliğinde çıktı, 1 aydan fazla süredir de internette.

Neymiş o devrim niteliğinde olan?

• Arayüzde, kasa tasarımında, özelleştirmede htc gibisi yok.

• hTC One
  • TYTN II'den beri kullanıyorum HTC markasını , evet çok tanınmıyor , reklamı yapılmıyor , bilinirlik olarak diğer markaların gerisinde ancak , kendine has ve çok sıkı bir çekirdek kullanıcı kitlesine sahip .

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

quote:

Orijinalden alıntı: V4LKyRO değil de, Donanımhaber HTC reklamı yaptığı kadar başka hiçbir şey yapmadı, nedir bu HTC fanatikliği? Acaba HTCden para mı alıyorlar nedir? :) HTC aşağı HTC yukarı... Halbuki HTC sallantıda zaten şu an. Sonynin telefonu devrim niteliğinde çıktı, 1 aydan fazla süredir de internette.
    Neymiş o devrim niteliğinde olan?

aaa ayıp oluyor ama, telefonun tüm deliklerini kapatıp su geçirmez diye ortalığı ayağa kaldırdılar ya... gerçi huawei su geçirmez cihazında delikleri kapatmadan, kullanıcıları silikon kapaklara mahkum etmeden de su geçirmez cihaz yapılabildiğini gösterdi herkese.. ilk tanıtıldığındaki yarattığı etki 1 ay içinde cihaz piyasaya çıkmadan yok oldu gitti.. Akabinde zaten daha z piyasaya çıkmadan Sony'nin yeni amiral gemisi sızdı..

Adam çıkmış donanımhaber htcden para mı alıyor diyor.. Bak bak.. Adamlar cihazından kullandığı teknolojileri basınla paylaşıyor, dünya da haber oluyor.. Firma ultrapikseli tanıtıyor, zoe yi tanıtıyor, boomsound u tanıtıyor, ses kayıt teknolojisini anlatıyor, haber oluyor..
    Eğer bir teknolojisi sitesinde bir cihaza dair doğru düzgün haber çıkmayıp, sürekli olarak rakibiyle ilgili haber çıkıyorsa, bunu o haberi yapılmayan şirket sorgulamalı, o firmaya sempati duyanlar sorgulamalı..
    İftira atacağına, savunduğun şirketin cihazının niçin haber olmadığını sorgula.. Belki de ortada haber yapılacak, elle tutulur bir şey yoktur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gdervisoglu -- 7 Mart 2013; 21:21:04 >

• Sadece sense için bile htc alınır. Bir çok kişi sense i sadece saat widget ından ve dönerli arayüzünden ibaret sanır. HTC nin default olarak sunduğu birçok widget ve ayarlar menüsündeki farklılıkları diğer cihazlarda ancak sonradan yüklerek kazanabiliyorsunuz.

Ancak HTC nin androidi güncelleme başarısızlığı birçok özelliğini gölgede bırakıyor maalesef. Geliştiricilerin hazırladığı romlar var demeyin iki aydır denemediğim rom kalmadı sonunda tekrar orjinal roma düştüm maalesef.

• Sadece sense için bile htc alınır. Bir çok kişi sense i sadece saat widget ından ve dönerli arayüzünden ibaret sanır. HTC nin default olarak sunduğu birçok widget ve ayarlar menüsündeki farklılıkları diğer cihazlarda ancak sonradan yüklerek kazanabiliyorsunuz.

Ancak HTC nin androidi güncelleme başarısızlığı birçok özelliğini gölgede bırakıyor maalesef. Geliştiricilerin hazırladığı romlar var demeyin iki aydır denemediğim rom kalmadı sonunda tekrar orjinal roma düştüm maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmypc

Sadece sense için bile htc alınır. Bir çok kişi sense i sadece saat widget ından ve dönerli arayüzünden ibaret sanır. HTC nin default olarak sunduğu birçok widget ve ayarlar menüsündeki farklılıkları diğer cihazlarda ancak sonradan yüklerek kazanabiliyorsunuz.

hocam merak etme sen. bu sene hTC için yeni bir başlangıç. tüketiciler için her şey daha iyi olacak. eminim ki güncelleme desteği konusunda kendini de aşacaktır hTC...
  • bu telefonun sar değeri hakkında bilgisi olan varmı googlede bulamadımda

• HTC resmen yepyeni birşey yaratmış. Android değilde başka birşey sanki bu telefon. hem yazılım hem donanım ve tabii ki görünüş insanın gözünü alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

quote:

Orijinalden alıntı: talerkbir z değil
    3-4 tane Z bir araya gelse anca bir HTC One yapar

çamur at izi kalsın... eline aldın da mı yetersiz olduğunu anladın yada HTC One ın yeterli olduğu tespitine vardın..

HTC Fan'ı Mesut Çevik bir şey attı ortaya gelen grafik diyor geçen ekran diyor..

Sanki HTC One incelemesi yapıldı da grafiklerinin daha iyi olduğu anlaşıldı.
    Htc One X gibi kronik bir sorun ortaya çıkarsa görücem ben bu laf edenleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onsos1100 -- 7 Mart 2013; 18:30:18 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.