E-posta adreslerime giremiyorum
4 Cevap1966 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

607 Mesaj
7 Mart 2013; 14:59:52 

E-posta adreslerime giremiyorum 2tane e-posta hesabım vardı ikisinede girince şifrenin yanlış oldugunu söylüyor calınmıs olma ihtimali olmadıgını düşünüyorum , e-posta hesaplarım silinmişmi acaba ?

433 Mesaj
7 Mart 2013; 15:10:10 

BUYUK HARFLE yazıyor olmayasın :)

şifremi unuttum kısmından geri alabilirisn

MuLLi_SAMSUN
Çocukken her akşam yatmadan önce Tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım.
Ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim........(Al Capone)

607 Mesaj
7 Mart 2013; 15:12:48 

Dediğim gibi şifremi sıfırlayamıyorum diğer eposta adresimede giremiyorum , hotmail'in yerine outbok gelmiş acaba benim hesaba bişeymi oldu o arada silme vs. çünkü 2hesabımada giremiyorum çalınmış olma ihtimali yok diye düşünüyorum e sorun ne ozaman delireceğim.

607 Mesaj
7 Mart 2013; 15:32:50 

Neyse yardım etmeye çalışanlara teşekkürler , şifremi unuttum dedim yeni bir şifre sıfırlama sistemi gelmiş heralde hotmail'e daha önceden kullandıgınız şifreleri felan soruyor yolladıgınız en son epostalar vs dogrularsa şifre sıfırlayabiliyorsun.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
7 Mart 2013; 15:57:59 

2 İHTİMAL VAR

1. ÇALDILAR
2:E POSTAN ZORLANDI SİLİNDİ

EĞER ŞİFRE UNUTTUMDA GÖZÜKÜYORSA ÇALMIŞLAR
ŞİFRE UNUTTUMDA BOYLE BİR E POSTA YOK DİYORSA KİLİTLENMİŞ

ZATEN E POSTALAR SKEPA DÖNÜŞTÜ YANİ ÇOĞU KİŞİDE SORUN ÇIKTI DESTEL ALMAYA CALISMA ! :) BENDE YARDIM ALDIM 1 HAFTA SONRA DONDULER ADAMLAR YOGUN !:D
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » E-posta adreslerime giremiyorum
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.453