Şimdi Ara

Canon'un çıkması muhtemel 70D modeli, 22 Mart tarihinde duyurulabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Canon'un çıkması muhtemel 70D modeli, 22 Mart tarihinde duyurulabilir

Özellikle Cp+ 2013 fuarı sonrası çok fazla konuşulmaya başlanan ve Canon'un hali hazırda piyasada olan 60D'nin yerine gelmesi beklenen 70D modelinin duyurusu için 22 Mart tarihi konuşulmaya başlandı.

Canon Çek Cumhuriyeti tarafından yollanmaya başlanan yeni bir ürün duyurusu etkinliği davetiyesi doğrultusunda ortaya çıkan 22 Mart tarihi, kesin olmasa da Canon'un 60D modelinin yerine gelecek olan 70D modelinin bu etekinlik kapsamında duyurulabileceğinin konuşulmasına neden oldu. Daha önce Canon görüntü iletişim ürünleri baş yöneticisi Masaya Maeda yaptığı açıklamalarda, yarı profesyonel kullanıcılarının halen APS-C formatta kameralar talep ettiğinden bahsetmiş ve Canon EOS 70D modeli hakkında kapıları kapatmayarak gelecekte birgün bu modelin gelebileceğinin sinyallerini vermişti.

Etkinlik kapsamı hakkında daha fazla bilgi yer almıyor olsada, Canon'dan 70D modeli harici başka bir fotoğraf makinesi duyursu da gelebilme olasılığı yüksek.

http://www.canonrumors.com/2013/03/announcements-on-march-22-2013-cr1/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+canonrumors%2Frss+%28Canon+Rumors%29

• bende canon 80D nin pek yakında çıkacağını duymuştum...
  • Belli olsun artık, sırf digic IV diye 60D yi almıyorum, yüzünü göstersin artık. 650D ile gelen dokunmatik ekran ve videoda AF bir de Digic V işlemci beni 70D yi bekleme itiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenya64

Belli olsun artık, sırf digic IV diye 60D yi almıyorum, yüzünü göstersin artık. 650D ile gelen dokunmatik ekran ve videoda AF bir de Digic V işlemci beni 70D yi bekleme itiyor.

70D fiyatı uçurmazlarsa ben de düşünüebilirim. Ama 60D nin üstüne sadece o özellikleri koymaları çok kötü olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖzGüR-LüK

70D fiyatı uçurmazlarsa ben de düşünüebilirim. Ama 60D nin üstüne sadece o özellikleri koymaları çok kötü olur.

Sadece onlarla bırakacaklarını sanmam, mutlaka bir fark olacaktır ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenya64

Belli olsun artık, sırf digic IV diye 60D yi almıyorum, yüzünü göstersin artık. 650D ile gelen dokunmatik ekran ve videoda AF bir de Digic V işlemci beni 70D yi bekleme itiyor.

D 5 ve fazladan AF ve vieo AF'ye ek olarak kara kişa dayaniklilik da ekleseler iyi olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı arkadaşlar farklı düşünecekler ama keşke wi-fi gps falan eklemeseler de fiyata zam yapmasalar sırf bu yüzden.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.