Şimdi Ara

Özel Röportaj: Piranha ile Mobil Dünya Kongresi'nde çalışmaları hakkında konuştuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İspanya'da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi'nde navigasyon ve fiyat/performans odaklı tablet çözümleriyle dikkat çeken Piranha firması ile çalışmaları hakkında görüştük.

• Kalitesizlik akıyor dış görünüşünden bile.....

• :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arabada mp3 çalar type kullanıyoruz herhangi bir sorun yaşamadık ses kaliteside iyi fiyatına göre, dahada başarılı olurlar umarım kötü firma değil.

• piranha gercekten cok ucuz ve iyi urun kendim kullandım sorun yasamadim

• Piranha bu muymuş.
    Hayret. O kadar da tehlikeli durmuyor ama.
    Tabi, çok sayıda olunca bir atı bile birkaç dakikada yiyebiliyorlar.

Fazla yaklaşmamak lazım.

Kaan! Kaan! Nerdesin?
    Allah Allah. Bu kemikler de neyin nesi ki? Demin Kaan varken bunlar yoktu ama.
    Enteresaaan.

• Bende business 1 var tab9 berbat ve ötesi camı çatladı nt'den almıştık artık geri almıyorlar :O

• igo lisansi yyok adamlarda navigasyon olarak igo kullaniyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rihanna diye geldim ben ama

• tırt
  • fırt

• 3 aydir business tab9 kullaniyorum bence gayet basarili

piranhayi kotuleyen insanlarin dusunme yetisinin olduguna inanmiyorum

suan ortalama bir 7" 4-5 saat şarji giden dvd oynatici fiyatina tablet aliyosun, yani hic bisey yapma sadece film seyret yine parasinin hakkini verir

yada sadece oyun oyna, yada sadece internet icin kullan yine parasinin hakkini verir

biz ulke olarak enerjide, hammaddede, ve teknolojide disariya bagimli oldugumuz surece ilerleyemeyiz, Turk firmalarina destek vermemiz lazim (bunu gercekten laf olsun diye demiyorum, suan avrupadaki krizin en buyuk nedeni avrupanin son 10 yilda enerjide dişa bagimliliginin 10% artmasi)

ben piranhayi seviyorum yakinda navigasyon da almayi dusunuyorum

ilerde akilli telefon yaparlarsa mutlaka almayi dusunurum

• quote:

Orijinalden alıntı: nuremin60

Bende business 1 var tab9 berbat ve ötesi camı çatladı nt'den almıştık artık geri almıyorlar :O

evet haklisin zaten aypedlerin falan camlari 300m'den düşse dahi catlamiyo bile demi
    benim arkadasin s3'unun ekrani catladi 500TL dediler
    sen o fiyata 2 tane piranha tablet alirsin
    ama dogruya biz millet olarak yapanci mallara para verip hava atmayi cok seviyoduk demi biran icin unuttum

• abi o zoom olayı neydi ya ben utandım

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

quote:

Orijinalden alıntı: nuremin60

Bende business 1 var tab9 berbat ve ötesi camı çatladı nt'den almıştık artık geri almıyorlar :O

evet haklisin zaten aypedlerin falan camlari 300m'den düşse dahi catlamiyo bile demi
    benim arkadasin s3'unun ekrani catladi 500TL dediler
    sen o fiyata 2 tane piranha tablet alirsin
    ama dogruya biz millet olarak yapanci mallara para verip hava atmayi cok seviyoduk demi biran icin unuttum

Haklısın ama zeus 3 çok hoşuma gitti onu düşünüyorum ama nasıl acaba resimlerin'de 4 çekirdek 400 mali gpu diin'ce bian dört çekirdekli sandım :D meğerse gpu'suymuş az daha ona kanıodum.+350-400 tl civarı.100-200 tl fazla koyup nexus almak daha mantıklı bence

• quote:

3 aydir business tab9 kullaniyorum bence gayet basarili

suan ortalama bir 7" 4-5 saat şarji giden dvd oynatici fiyatina tablet aliyosun, yani hic bisey yapma sadece film seyret yine parasinin hakkini verir

yada sadece oyun oyna, yada sadece internet icin kullan yine parasinin hakkini verir

biz ulke olarak enerjide, hammaddede, ve teknolojide disariya bagimli oldugumuz surece ilerleyemeyiz, Turk firmalarina destek vermemiz lazim (bunu gercekten laf olsun diye demiyorum, suan avrupadaki krizin en buyuk nedeni avrupanin son 10 yilda enerjide dişa bagimliliginin 10% artmasi)

Ben internette gezinmeye utanıom'ya bu kadarmı berbat olur google'ye 20-30 sny'e'de arama yapınca'da 5-10 dk'da anca girio,,, oyunlara gelince benim kötü iphone 2g'm asphalt 5'i kasmadan oynuo bun'da kasmadan oynanmıyo bile ve parasının hakkını veriyor demişsin'de bence hiç vermiyor para'ya yazık

• Bu donanımhaber muhabirleri ne zaman oradaki insanları biraz ciddiye alıp takım elbise giyecek ?

• 180 tl ye piranha business 7 tablet aldım. chazın wifisi hariç tüm özellikleri fiyatına göre çok iyi. burada piranhayı kötüleyenler yaptığınız ahmahklıktan başka bişey değil. gidin o zaman 1000 liraya yakın para verip ipad alın burada insanların emeklerine hakaret etmeyin.

• quote:

3 aydir business tab9 kullaniyorum bence gayet basarili

biz salağız, bi' tek sen akıllısın değil mi kardeşim? biz de dandik ürün kullanan insanların kafasından geçenleri anlayamıyoruz. ama burda milleti yaftalamıyoruz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.