ADALET BAKANLIĞI RESMİ İCRA E-SATIŞ SİTESİ
134 Cevap36952 Görüntüleme23 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

998 Mesaj
7 Mart 2013; 9:21:36 

https://esatis.uyap.gov.tr/esatis/index.html

Adalet Bakanlığı güzel bir uygulamaya imza atmış, böylece icra malları değerinde satılacak ve alacaklı ve borçlu hak kaybı yaşamayacak.

0

0

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozas -- 7 Mart 2013; 16:49:15 >

Benim İçin Tek Sosyal Medya DONANIMHABER Ortamı, gerisi yalan,dolan.

112 Mesaj
7 Mart 2013; 9:37:42 

ihale başlangıç bedeli teklif verilebilecek minimum tutarmıdır?

26 Mesaj
7 Mart 2013; 9:38:45 

hele şükür

Kural dışı

687 Mesaj
7 Mart 2013; 9:40:22 

Teklif verebilmek için vakıfbank da hesap zorunluluğu koymuşlar. Bu iyi olmamış.

90 Mesaj
7 Mart 2013; 9:40:56 

Buradaki bedelin üzerine ücret ödeyecek miyiz acaba vergi vs.
Süreç nasıl işleyecek biz buradan teklifi gireceğiz ve o fiyata kadar bizim mi oalcak araç ?

by merzer

69 Mesaj
7 Mart 2013; 9:49:27 

İyi de son gün yine araç başında artırma olacak. Burda en yüksek fiyatı vermiş olmak yetmiyor galiba.

187 Mesaj
7 Mart 2013; 9:57:04 

teklif veriyorum sisteme giriş yapın diyor eee yukarıda kocaman giriş yapmışım gözüküyor

:)

697 Mesaj
7 Mart 2013; 9:57:35 

quote:

Orijinalden alıntı: sinless34

teklif veriyorum sisteme giriş yapın diyor eee yukarıda kocaman giriş yapmışım gözüküyor

Bi sakatlık var ha..?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

ɠƱʋȜɲ

187 Mesaj
7 Mart 2013; 10:00:27 

quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

Bi sakatlık var ha..?

Çıkış yaptım tekrardan girdim şimdi oldu herşeye teminat istiyor peki bu teklifi kaybedince teminat uçuyormu gerimi ödeniyor

75 Mesaj
7 Mart 2013; 10:04:11 

quote:

Çıkış yaptım tekrardan girdim şimdi oldu herşeye teminat istiyor peki bu teklifi kaybedince teminat uçuyormu gerimi ödeniyor

Geri ödenir tabiiki.

75 Mesaj
7 Mart 2013; 10:06:09 

Biraz inceledim de elle tutulur birşey yok gibi görünüyor.

187 Mesaj
7 Mart 2013; 10:06:23 

quote:

Orijinalden alıntı: fırsatkampanya

Geri ödenir tabiiki.

Elektronik ortamda teklif verebilmek için yatırmış olduğum teminatın tarafıma iadesi nasıl olacaktır ?
Elektronik ortamda teklif verme süresi sonuna kadar , en yüksek teklifi veren haricindeki katılımcılar elektronik ortamda yatırdıkları teminatlarını aynı usulle iade alabilmekte, ayrıca alınmayan teminatlar, artırma tamamlandıktan sonra da İcra ve İflas Dairesi tarafından UYAP üzerinden iade edilebilmektedir.

buldum aynen geri ödeniyormuş fakat normal artırmada oluyormuş bu kötü oldu. birde vakıfbank olayı çok kötü

3302 Mesaj
7 Mart 2013; 10:08:59 

Diyelim kazandık başka prosedür oluyor mu direk satışı mı veriliyor yoksa araç başında tekrar mı açık arttırma oluyor öyleyse saçma ve gereksiz.

187 Mesaj
7 Mart 2013; 10:11:27 

quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

Diyelim kazandık başka prosedür oluyor mu direk satışı mı veriliyor yoksa araç başında tekrar mı açık arttırma oluyor öyleyse saçma ve gereksiz.

Olay şu;

bitiş süresi denilen olay o gün real olarak ta açık arttırma olacağı gün o gün real den teklif yapanlarda olucakmış eğer senin teklifi geçerlerse araç onlarda.

Kaçırılmayacak fırsat bence bu ürün

https://esatis.uyap.gov...ster.jsp?mid=2156880210

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinless34 -- 7 Mart 2013; 10:15:32 >

90 Mesaj
7 Mart 2013; 10:31:31 

Araçalrla ilgili marka model bilgisi yeterli değil. Araç yedi eminde beklerken sel oluyor :) başına bir iş geliyor ama bu belirtilmiyor :)
Detaylı foto ya da eksper bilgisi konmalı bu ilanlara. hem eksperlere de ekmek kapısı çıkmış olur, 500 Tl fazla veririz ne aldığımızı biliriz.

Diğer bir sorum ise şu;
İnternetten teklif saati gerçek açıkartırmadan önce bitiyor mu ? Yok bitmiyorsa bir canlı açıkartırmayı nasıl takip edecez zatn 10 dk lık bir iş...

https://esatis.uyap.gov...ster.jsp?mid=2213663943 aracın bedeli 110 denmiş başlangıç fiyatı 112 :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merzer -- 7 Mart 2013; 10:33:31 >

by merzer

649 Mesaj
7 Mart 2013; 10:39:26 

bu hurdalara artık galericiler ilgi göstermiyormu? veyahut piyasa eskisi gibi canlı değil mi? iki haftadır otopazarını geziniyorum, galericilerin yüzü asık. 10 - 15 bin lira arasına azda olsa ilgi var. herkesin malumu piyasanın canlanması için ötv düşmesi şart.

35 Mesaj
7 Mart 2013; 10:42:48 

quote:

Kaçırılmayacak fırsat bence bu ürün

https://esatis.uyap.gov...ster.jsp?mid=2156880210

Bizim sistemimizin saçmalıkları işte. Cum.altınını ihaleye çıkarıyorlar :) Alacaklı olan direk altını alsın işte :) Saçmalık. Altın para gibi bir değerdir. Mal olarak düşünülmemeli.

Gıda Ambarı

114 Mesaj
7 Mart 2013; 10:51:43 

Kayıt olup teklif verebilen var mı?

4519 Mesaj
7 Mart 2013; 10:51:49 

İhale sonucunda mala ilişkin en yüksek teklif veren kişi olmam durumunda ihale bedelinin haricinde tarafımca ödenmesi gereken meblağ var mıdır?

Cebri icra satışlarında kanundan doğan satışa mütevellit (KDV, Damga vergisi, Tescil ve Teslim Masrafları vb.) ödemeler icra dairesine başvurmak suretiyle ihale alıcısı tarafından yatırılması gerekmektedir.

burası önemli bence. atıyorum 100.000 tl ye ev aldınız. masrafı ne kadar olacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cLk -- 7 Mart 2013; 10:52:45 >

bu bir işaret...

4519 Mesaj
7 Mart 2013; 10:54:30 

bu sitede ihalesi bitmiş malların kaça satıldığını da yazsa çok adaletli ve şeffaf olur. ben göremedim böyle bir sistem var mı acaba?

bu bir işaret...

760 Mesaj
7 Mart 2013; 11:12:15 

Şuna bittim :

quote:

2010 Model , FIAT Marka , 178 Tipli , ALBEA TİPLİ, 1,3 MULTİJET TİPİ, DİESEL YAKITLI, MAVİ RENKLİ, ARACIN HALİ HAZIR DURUMU : ARACIN 4 LASTİĞİ DE KESİK, ÖN KABUT YOK, AKÜ YOK, AN PANJUR YOK, SİS FARI VE SAĞ PANJURU YOK, ARKA SAĞ VE SOL KAPILAR YOK, ARKA ÜÇLÜ KOLTUK YOK, ÖN KOLTUKLARI KAFALARI YOK, ARKA BAGAJ KAPAĞI YOK, DİREKSİYON ALT KAPAĞI YOK-SÖKÜK, YEDEK LASTİK YOK, MUHTELİF ÇİZİKLER MEVCUT. Açıklamalı Araç

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİGeneral Mobile Discovery►LG LW4500Canon 600D
►Honda CİTY 1.4 Comfort

Sorunsuz Alışverişlerim : lervolerto,bexter,kutsalmeclis,Siyah_Beyaz,kuzeydenguneye,s3rs3ri1907,batanreis,mtasovaKonungariket Sverigezawazingo

90 Mesaj
7 Mart 2013; 11:19:07 

bazı ilanlarda kaça satıldığı var hocam ;

https://esatis.uyap.gov...ster.jsp?mid=2180458307

by merzer

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
7 Mart 2013; 11:25:55 

bu icradan araba neyin alıp kullanan ve memnun kalan var mı?

184 Mesaj
7 Mart 2013; 11:29:06 

ağlayanın malı gülene hayır edermi acaba fırsatcı bir toplum olduğumuz her zaman belli oluyor

28 Mesaj
7 Mart 2013; 11:30:09 

quote:

Orijinalden alıntı: aragonReddevils

ağlayanın malı gülene hayır edermi acaba fırsatcı bir toplum olduğumuz her zaman belli oluyor

+1

SAMSUNG GALAXY S III
4.8" Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi

2181 Mesaj
7 Mart 2013; 11:36:03 

quote:

Orijinalden alıntı: By_EKReM

Şuna bittim :

çok iyiymiş. aslında olan parçaları yazsalarmış daha kısa olutrmuş

90 Mesaj
7 Mart 2013; 11:36:04 

Hocam ne alaka ağlayanın malı edebiyatıyla.
Siz almayın illa ki bir başkası alacak .
Araçlar ölü fiyatına satılıyor adamın arabası evi gittiği halde borcu kapanmıyordu.
En azından bunun önüne geçilmiş olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merzer -- 7 Mart 2013; 11:38:09 >

by merzer

185 Mesaj
7 Mart 2013; 11:43:57 

1 traktör, 1 kamyon aldım. Haber veren arkadaşa teşekkürler.

DH Motorola Moto G Kullanıcıları

229 Mesaj
7 Mart 2013; 11:46:05 

quote:

Orijinalden alıntı: By_EKReM

Şuna bittim :

hocam hakikaten bombaymış. dün haberlere çıktı icralık araçların bekletildikleri yediemin otoparklarında araçların parçalarını çalıp satıyorlarmış. herhalde bu çetenin gazabına uğramış bu araç da...

184 Mesaj
7 Mart 2013; 11:46:22 

quote:

Orijinalden alıntı: merzer

Araçlar ölü fiyatına satılıyor adamın arabası evi gittiği halde borcu kapanmıyordu.

acaba ALLAH göstermesin sen iflas ettin ve burada senin malına haciz geldi ve bu sitede senin haciz gelen malının satışını görsen acaba hangi duygularda olurdun merak ediyorum ailen çoluk çocuk perişan halde orada resimleri görmesi

28 Mesaj
7 Mart 2013; 11:48:10 

quote:

bu söz bazı kişilerin gerçekten istemeyerek ağlaması için geçerlidir, ancak yakın zamanda kendi kötü niyeti nedeniyle birçok kişiye borclu olan(borc takan) bir
şahıstan arkadaşım alacağını istediğinde ben paranı ödemem zaten birçok dava var adıma açılan bir davada sen açsan gönül koymam deme pişkinliği gösteren insanların mallarının alınmasında satılmasında bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum.
İcra-İflas hukuku araştırıldığında amacın mağdurun zararının giderilmesi olduğu aşikardır. Yani diğer bir açıdan bakarsak alacaklarını bu malların satılması sayesinde alma ümidi olan insanlarda var.
Allah kimseyi düşürmesin demek en mantıklısı ama hayat sürdüğü sürece icra -iflas hukuku da ihtiyaçtır.

90 Mesaj
7 Mart 2013; 12:00:19 

Hocam ben batarsam ve benim mallarım siteye konur ve satılırsa elbette üzülürüm.
Ancak bir grup çapulcunun kurduğu ortaklıklar yüzünden yok pahasına satılırsa daha çok üzülürüm.
Satılıp borcumu kapatır beni kurtarırsa sevinir bir de takla atarım.

Favori ilanım;
http://esatis.uyap.gov....im_goster.jsp?rid=95781

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merzer -- 7 Mart 2013; 12:02:04 >

by merzer

102 Mesaj
7 Mart 2013; 12:00:47 

quote:

acaba ALLAH göstermesin sen iflas ettin ve burada senin malına haciz geldi ve bu sitede senin haciz gelen malının satışını görsen acaba hangi duygularda olurdun merak ediyorum ailen çoluk çocuk perişan halde orada resimleri görmesi

Peki şöyle düşünseniz eğer o iflası nasıl ettim? iflas edebilmem için öncelikle borca girmem gerekir o borca kimin parasını alarak girdim? Yani bir şekilde borca batmak için bizim olmayan parayı almamız gerekli eğil mi? O zaman benim olmayan parayı ödemek için de o eşyaları satmaları alacaklı tarafın hakkı değil mi?

Ya da siz birine borç verdiniz sallamadı üzerine yattı siz de yasal işlem başlattınız paranızı almak için zorunlu haciz işlemine geçildi siz ne diyeceksiniz ağlayanın malından gelen paradan hayır gelmez mi? Her zaman olaya ağlamak gülmek açısından bakmaktan ziyade temeline bakmak gerekir. O borcun oluşabilmesi için daha önceden sizin olmayan bir parayı kullanmanız anlamına geliyor.

Zo durumda kalıp da borç alanları tenzih ederek söylüyorum bunları.

585 Mesaj
7 Mart 2013; 13:38:58 

aglayanin mali gulene yar olmaz derler

bu forumda 11-12 yaşında çoçukların olduğunu unutmayalım.yaptığımız yorumların şaka olduğunu anlayamayabilirler. (Zeytinburnu)

998 Mesaj
7 Mart 2013; 14:10:16 

Arkadaşlar ağlayanın malının çoğu kez AĞLATININ MALI olduğunu da unutmayalım. Masum Alacaklının ne suçu var..

sistem borçlunun malının değerinde gitmesini sağladığından çok güzel düşünülmüş bence.

Benim İçin Tek Sosyal Medya DONANIMHABER Ortamı, gerisi yalan,dolan.

349 Mesaj
7 Mart 2013; 14:16:50 

ADLİYE de ADALET Bakanlıgında tanıdıgı olanlara gidiyor zaten icra malları. ihale ye cıkyıor tandıgı olan alıyor

orn: adam hatasız passat ı koymuyor buraya . icra memuru'nun begenip de alamadıgı ihalede de satılmayan m4lları koyuyor.

işte siz de güzel uygulama yok yararlı mararlı yazıyorsunuz.

bunlar ihale de satılmayan veyahut eş dost ahbap ın begenmedigi malzemeler.

248 Mesaj
7 Mart 2013; 14:25:58 

quote:

Ben de aynen bu şekilde düşünüyorum, bu malları ah var mah var diye alınmaması durumunda bu mallar satılmıyor diye bir durum yok, aksine ederini verecek eleman çıkmadığı için hiç parasına satılıyor. ahı var mentalitesi zaten malı haczedilip mahdur olmuş adamı daha da mağdur olmasına yol açıyor;
bir örnek verelim adam sıfır araba alıyor 40 bine 25 bin ödüyor kalan kredi 15 bin ödeme güçlüğü oluyor araba haczediliyor, sonra da aman bu malda ah var vah var kimse girmiyor artırmasına, araba da artırmada 20 bine birine satılıyor, adamın kalan 15 borcu satıştan elde edilen bu 20 bin gelirden düşülüyor, kalıyor 5 bin, ondan da 2 bin işlem masrafı cart curt tahsil ediliyor, adama veriliyor kalan 3 bin. Adam bu arabaya şimdiye kadar 25 bin yatırdı, eline 3 bin geldi geri. İnsanlar düşenin malı ahı mahı demeden artırmaya girse de araba değeri olan rakamdan satılsa, verdiği 25 bin paranın bir kısmı kurtaracak, mağduriyeti bir nebze çözülecek işte. Bu lafları hep ölü gömücüler çıkarıyor siz inanmayın..

M.iyigün...
...........

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

649 Mesaj
7 Mart 2013; 14:32:44 

benim anlamadığım,ev yada araba piyasanın 3 -5 altına nerde olsa satılabileceğidir. öyleyse bunlar dışında malların hile ve hurda ile icralık yapılmakta. adelet sistemi ve bankacılık kötü niyetli değillerse şuçlu kim.

378 Mesaj
7 Mart 2013; 14:42:19 

aynı sistem gümrük satışları içinde yapılırsa güzel olur

1381 Mesaj
7 Mart 2013; 14:43:43 

quote:

İyi de diyelim ki birisi haklı haksız bir nedenle borçlandı ve malına el konuldu. El konulan bu mal ne kadar yüksek fiyattan satılırsa o şahıs için daha iyi değil mi? O yüzden gayet güzel bir uygulama olmuş. İhalelerden haberi bile olmuyor çoğu kişinin, uygun fiyattan satılıyor.

O değil de cumhuriyet altını ne alaka? Gidip neden bozdurmuyorlar da ihaleye çıkarıyorlar?

Araç magazin - Araç test, Android takip programı.

386 Mesaj
7 Mart 2013; 14:46:17 

değişik bir uygulama imiş.
ama satış bedeli hariç masraflar ne kadar acaba

14 Mesaj
7 Mart 2013; 15:09:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Sabrina_

1 traktör, 1 kamyon aldım. Haber veren arkadaşa teşekkürler.

süpersin ya çok güldüm.
yüh fırsatı kaçırdık desene

377 Mesaj
7 Mart 2013; 15:11:46 

ağlayanın malı gülene yaramazcılar nasıl gelmemiş diye şaşıracaktım fırsat vermediler yine gelmişler.

"Merhamet; elinde kalan son ekmeği yanındaki sokak köpeğiyle paylaşmak değildir.
Merhamet; köpek kadar açken elinde kalan son ekmeği yanındaki sokak köpeğiyle paylaşmaktır."

Jack London

1176 Mesaj
7 Mart 2013; 16:38:11 

Aglayanin mali alinmazmis. Iyi bari koyalim saksiya sabahtan aksama sular buyuturuz.

Ne ilginc insanlar var yahu. Icranin taktigi insanlar zaten %90 haksiz kazanc saglayan ona buna takan insanlar..

386 Mesaj
7 Mart 2013; 16:42:18 

ağlayanın malı edebıyatı yapanlara sunu sormak ıstıyorum ;

acık artırma ıle alınıyor maller acık azaltma degıl yanı .
malın suankı degerı 1 lıra ıse ben 2 lıraya alıyorum bır baskası almak ısterse 3e cıkıyor fıyat ,
bız 3 lıraya satılacak bır malı 2 yada 1 lıraya dusurmuyoruz yanı . deger katıyoruz askıne .
haaa kımse acık artırmaya katılmazsa elemanlar mallarını gerı alabılıyormu orasını bılmıyorum ama sanmam öyle

90 Mesaj
7 Mart 2013; 16:46:17 

quote:

Orijinalden alıntı: mktrnk

ağlayanın malı edebıyatı yapanlara sunu sormak ıstıyorum ;

acık artırma ıle alınıyor maller acık azaltma degıl yanı .
malın suankı degerı 1 lıra ıse ben 2 lıraya alıyorum bır baskası almak ısterse 3e cıkıyor fıyat ,
bız 3 lıraya satılacak bır malı 2 yada 1 lıraya dusurmuyoruz yanı . deger katıyoruz askıne .
haaa kımse acık artırmaya katılmazsa elemanlar mallarını gerı alabılıyormu orasını bılmıyorum ama sanmam öyle

kimse katılmazsa bir sonraki ihaleye kalır ve başlangıç tutarı geri çekilir. 50 000 TLlik araç ilk turda 25000 e çıkar satılmazsa daha ucuza gider 2. turda...
Önceki sistemde tüm işler böyle yürüyordu bir bölgede bir kişi ele almıştı yada 3 -5 kişi piyasayı yönlendiriyordu bunlar dışarıdan teklif gelmesini engelliyor ilk turda teklif vermiyor sonra ölü fiyatına alıyorlardı.
Tüm ilanlar web üzerinden verilecekse artık bu iş güme gitti, tanıdığı olan alır muhabbeti sona erdi/erecek demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merzer -- 7 Mart 2013; 16:46:48 >

by merzer

152 Mesaj
7 Mart 2013; 16:48:33 

YANLIŞ: Ağlayanın malı gülene hayır etmez inanışı.
DOĞRU: İcra ihalelerine katılmak istenmemesinin en önemli sebeplerinden biri zor durumda kalmış bir insanın malını alarak ona kötülük yapıldığına olan inançtır. Oysaki icraya düşmüş bir kişiyi ağlatan şey borcunu kapatmak mal varlığının satılmasından çok, o malının icra ihalelerine katılım olmaması durumunda çok ucuza satılmasıdır. Sanılanın aksine icra ihalelerine katılarak düşene tekme vurulmuyor. İcra ihalelerine katılarak borçluya yardım ediliyor. Malı icraya düşmüş borçluya yardım etmenin en iyi ve en masrafsız yolu ihaleye katılıp teklif vererek borçlunun malına biçilen bedeli yükseltmektir.

Olgun insan yapabileceğini söyleyen ve söylediğini yapan insandır. "KONFÜÇYUS"

671 Mesaj
7 Mart 2013; 16:50:35 

quote:

Araçalrla ilgili marka model bilgisi yeterli değil. Araç yedi eminde beklerken sel oluyor :) başına bir iş geliyor ama bu belirtilmiyor :)
Detaylı foto ya da eksper bilgisi konmalı bu ilanlara. hem eksperlere de ekmek kapısı çıkmış olur, 500 Tl fazla veririz ne aldığımızı biliriz.

Diğer bir sorum ise şu;
İnternetten teklif saati gerçek açıkartırmadan önce bitiyor mu ? Yok bitmiyorsa bir canlı açıkartırmayı nasıl takip edecez zatn 10 dk lık bir iş...

https://esatis.uyap.gov...ster.jsp?mid=2213663943 aracın bedeli 110 denmiş başlangıç fiyatı 112 :)

dediğin çok doğru daha dün haberlerde vardı. arabanın motoru herşeyini söküp satıyorlar. üstüne arabayı mafya yoluyla en ucuzdan alıp birleştirip piyasaya sürüyorlar. yani aldığın arabanın motoru , şanzımanı her şeyi yok olma ihtimali var çok sakat iş. zaten bu kadar kârlı işi kimseye yedirmezler. yediemin otoparklarının hepsi mafyaların elinde.

PSN : bobiklaw

152 Mesaj
7 Mart 2013; 17:06:35 

Türkiyede şu icra işini çözecek olan büyük hayra geçer. Şurası dikkatimi çekti. şimdi aşağıdaki araç şu dedikleri depolara bu şekil mi geliyor. yoksa yazılanlar doğrudur o zaman. Böyle araba mı olur Allah aşkına.

41TC006 Plakalı, 2010 Model , AUDI Marka , A5 HATCHBACK Tipli , (okunamadı) Motor No'lu , WAUZZZ8T2AA083018 Şasi No'lu , Sağ ön kapı (komple), Sol ön kapı, Kaput, Ön panel, Radyatör kliması, Radyatör, Ön tampon sis farları, Bagaj kapağı, Arka tampon, Jantlar, Lastikler, Arka sağ-sol kapı döşemesi, Şağ-soI Airbag ler , Sağ-sol stop lambaları, Katalizatör, Cam su deposu, Far su deposu, Sağ-sol çamurluk davlumbazı, Sağ ön koltuk, Sağ-sol far, Motor üst enjeksiyon takımı, Akümülatör, Motor beyni, Torpido ara konsolu, Gösterge tablosu, Sağ-sol sinyal kolları, Cam silgi kalut motoru yok. Açıklamalı Araç

Olgun insan yapabileceğini söyleyen ve söylediğini yapan insandır. "KONFÜÇYUS"

2 Mesaj
7 Mart 2013; 17:10:33 

gerçekten güzel bir uygulama. kolay yoldan zengin olan zorba takımına atılmış güzel bir kazık. ama yine de teklif verirken dikkat etmek lazım. ben gümrük araçları için ihaleye girip bir araç almıştım. araç bedelinin 2 katından fazla vergi ve masraf ödedim. aldığım araç çalışmıyodu bile. o yüzden iyi araştırmak lazım. bildiğim kadarıyla icra ihalelerinde kdv ve damga vergisi haricinde birşey ödenmiyor ama araç ne durumda bilemezsiniz. icralık mal alınmaz diye de birşey yok. bizim yan ev satılıyordu almaya niyetlendik yüksek bir fiyat istediler vazgeçtik. sonra icradan haraç mezat satıldığını duyduk. şimdi sen bu icralık adama acır mısın? sonuç olarak her malın bir fiyatı vardır. fiyat taleple belirlenir. talep olmazsa icralık adama daha çok zarar olur. oturduğun yerden ihaleye girmek büyük bir kolaylık. dikkatli olarak değerlendirilebilir.

90 Mesaj
7 Mart 2013; 17:17:12 

sadece ilanla araç almak yanıltır ancak bazı araçlar oldukça temiz görünmekte. Gidip görülebilir yedieminin size göstermem deme gibi bir lüksü de yok.

by merzer

2 Mesaj
7 Mart 2013; 17:19:37 

quote:

Orijinalden alıntı: LEONİM

Türkiyede şu icra işini çözecek olan büyük hayra geçer. Şurası dikkatimi çekti. şimdi aşağıdaki araç şu dedikleri depolara bu şekil mi geliyor. yoksa yazılanlar doğrudur o zaman. Böyle araba mı olur Allah aşkına.

41TC006 Plakalı, 2010 Model , AUDI Marka , A5 HATCHBACK Tipli , (okunamadı) Motor No'lu , WAUZZZ8T2AA083018 Şasi No'lu , Sağ ön kapı (komple), Sol ön kapı, Kaput, Ön panel, Radyatör kliması, Radyatör, Ön tampon sis farları, Bagaj kapağı, Arka tampon, Jantlar, Lastikler, Arka sağ-sol kapı döşemesi, Şağ-soI Airbag ler , Sağ-sol stop lambaları, Katalizatör, Cam su deposu, Far su deposu, Sağ-sol çamurluk davlumbazı, Sağ ön koltuk, Sağ-sol far, Motor üst enjeksiyon takımı, Akümülatör, Motor beyni, Torpido ara konsolu, Gösterge tablosu, Sağ-sol sinyal kolları, Cam silgi kalut motoru yok. Açıklamalı Araç

araç o şekilde gelmiştir. araç tutanakla depoya teslim edilir. depolarda tutanağa geçmemiş parçalar üzerinde oynama yapılır. örnek gümrükten aldığım araba için radyo teyp vardır yazıyodu. aracı aldım uyduruktan çalışmayan bir teyp vardı üzerinde kabloları bağlı bile değildi. anfi için yer mevcuttu ama anfidende eser yoktu. bi de avrupa plakalı araçtan mutlu akü çıktı ona da baya şaşırdım yani :)

2452 Mesaj
7 Mart 2013; 17:31:53 

Hepsi hikaye. Adamın borcu oluyor, sonra adına olan malları haciz ediliyor. Bu malları gidip yok pahasına yine kendisi satın alıyor. Bu para da bırakın alacaklıya gelmeyi, depo parasını zor kurtarıyor.

Alacaklı borcunu alamadığı gibi; haciz esnasında ayak üstü haciz memurları, onların ortağı olduğu hammal çetesi ve adalet bakanlığı anlaşmalı depo sahibi tarafından soyuluyor.

Kurmuşlar bir çete, hakmış-hukukmuş hikaye.

336 Mesaj
7 Mart 2013; 18:01:29 

quote:

Orijinalden alıntı: aktuz

Hepsi hikaye. Adamın borcu oluyor, sonra adına olan malları haciz ediliyor. Bu malları gidip yok pahasına yine kendisi satın alıyor. Bu para da bırakın alacaklıya gelmeyi, depo parasını zor kurtarıyor.

Alacaklı borcunu alamadığı gibi; haciz esnasında ayak üstü haciz memurları, onların ortağı olduğu hammal çetesi ve adalet bakanlığı anlaşmalı depo sahibi tarafından soyuluyor.

mantıklı

?

142 Mesaj
7 Mart 2013; 18:23:41 

quote:

Orijinalden alıntı: aktuz

Bimer e şikayet edin lütfen.

327 Mesaj
7 Mart 2013; 18:27:23 

ben baktım yani böyle aman aman teklif verelim bir şeyde yok szin var mı denk geldiğiniz

öğrenci üzerinde deneyler :)
http://www.ercinoyman.com/

673 Mesaj
7 Mart 2013; 18:56:54