Şimdi Ara

TG: Toshiba ile Ultrabook'ları ve dizüstülerin geleceğini konuştuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Teknoloji Gündemi'nin bu bölümünde her şeyin taşınabilir olduğu günümüzde Toshiba Türkiye ile dizüstü bilgisayar pazarı ve değişen ultrabook standartlarını konuştuk.

• onuda muadillerinden cok daha kazık fiyata satacakları aşikar...

• sanki soruları toshiba zorla mesut abiye sordurtmuşta toshiba'nın yetkilisi cevap veriyor gibi :D

• Toshiba her zaman gereksiz ve hak etmediği derecede pahalı...

• Yine ucuz teknolojiyi çok pahalı satıcaklar.
    Bari ürünleri sağlam olsa.Al laptop'u 1 yıl sonra tost makinesi niyetine kullan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-744329BC8 -- 7 Mart 2013; 1:45:37 >
  • mesut var diye açtım videoyu ancak kel adamdan çok sıkıldım kapattım
  • kısaca AMD ucuz fiyata yaparsa
    biz onu pahalıya satarız diyor :D

• [DHTUBE=]İlk defa böyle igrenç bir intro gördüm...[DHTUBE=]

• Toshiba sağlam kasa yapıyor içine i7 işlemci,16 gb ram, 1 tb hard disk koyuyor. Bu kadar güçlü sistemin yanına gidiyor gt 630m koyuyor sonrada kendinden soğutuyor TOSHIBA...

• Güzel bir video olmuş..Ellerinize sağlık..Ben Toshiba ultrabookumdan çok memnunum ama hedefim tablet olabilen yeni ultrabookdan almak

• Ultrabooklar 5 yıl sonra tam anlamıyla istenen performansı verecek. O yüzden şimdilik düşünmüyorum ama dinlerken aklım çelinmedi diil bu tablete dönüşenler iyimiş. Toshibayı da severim ilk dizüstü bilgisayarım toshibaydı yıllarca kullanmıştım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.