Şimdi Ara

5.000.000 TL İle Nasıl Bir İş Kurulur? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
5.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Şaka şaka. Neler yapılır o paraya yahu.
  • 50 TL sini bana yollayabilirsin

O değilde aslında büyük bir elektronik e-ticaret sitesi vs kurabilirsin yada yatırım yapıp inşaat işine falan girebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Worm -- 7 Mart 2013; 20:17:32 >
  • Önce 5 Trilyonu bulda sonra gel konu aç.Özelin de şeyini çıkartmayın yani.
  • Eğer konu ciddiye yani gercekten böyle bir girişimcilik yapacaksa konuyu açan arkadaş

Ben o paranın bir milyonunu bir kenara bırakıp eğer ticaretten anlıyorsa öyle bir iş varki işin başında durursa istanbuldan kendi imajını verip ve o sektörde tek altın kural var o altın kuralı tamamıyla yaparsan ilk bir yıl en fazla yüz bin tl kaybedersin çünkü daha yeni olacaksın piyasada ama dediğim gibi işini düzgün yapıp o altın kuralı tamamıyla yerine getirirsen o sektördeki kar yüzde beşyüz

İleride eğer o sermaye olursa elimde bunu yapmayı düşünüyorum Ama kusura bakma o sektörü söyleyemeyeceğim... :)

Bunun haricinde önerim daire alıp satmak vs. Olabilir :)

Düzenleme: ilk bir yıl en fazla yüzbin tl zarar edersin derken daha henüz tanımadığın ıcın ama dediğim gıbı o altın kuralı tamamıyla yerine getirilirse kar yüzde beşyüz olabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkblue2828 -- 7 Mart 2013; 20:35:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Miami Heat

Sizce bu parayla en yüksek kâr hangi iş kurulursa yapılır?

Hocam ne iş yaparsın, ne okudun, naptın mesela bu zamana kadar bunlara göre bi işe gir... Teknoloji sektörü yada cafe olabilir marka olacak ama dedigim gibi bi iş yapmadıysan ilk önce git cafe acacaksan mesala gargonluk yap bi yerde yoksa sonu kötü bitebilir...
  • herhal de işlek bir yere burger king kfc little ceacers (nasıl yazılıyorsa) bunun gibi bir şey açardım.büyük bir ihtimal françaysing almak 1-2 milyon tl dir böyle büyük firmalar için :).geri kalan paramı kendi hayatıma adarım ailemde bir tane bile evsiz bırakmam paramın bir kısmınıda löseve bağışlardım ülkemiz de azıcık da olsa umut sağlamak için...
  • En luks mevkiilerden ev al kira ile yasa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

quote:

Orijinalden alıntı: Miami Heat

Sizce bu parayla en yüksek kâr hangi iş kurulursa yapılır?

@turbolinea yani şimdiki namıyla @Clioauthentique bu kadar paran olduğunu duymasın.
    Yeminle asar kendini Adam para para diye ölüyor zaten

• Bu yastaki insanlarin faizi bilmemesi acaip faizi yerseniz paranın değeri gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • isim vermek istemiyorum ama hayalimde büyük bir alışveriş merkezi açmak var içinde market, giyim, dayanıklı tüketim vb. herşeyin olduğu, öz..... gib mesela , hayalimde bu var bunu yapacağım...
  • Yahu Allah aşkına adamın 5 trilyon parası var. Ev al kiraya ver diyorlar

Her ay uğraşacak o yatırmadı kirayı, bu çıkmıyor evden. Gelir nedir? 700-1.500 arası en babası o da. Hahaha siz parayı batırırsınız vallahi

Edit: O kadar paran varsa ne yapacağını nasıl bilmiyor olabilirsin? Hiç mi danışmanın yok? Konu ağır csb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazan -- 8 Mart 2013; 0:25:06 >
  • konuyu franchaising hakkında bilgi için ararken buldum kardeşim sen şakamısın 5milyon paran var buraya konu açıyosun
  • Hayal gücün genişmiş.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.