Şimdi Ara

Vodafon r205 wifi Mobil Modem Sim Kilidi Varmıdır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
6.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir süredir avea jetimi wifi ile paylaştırmak için wifi modem bakıyorum ama en uygun fiyatlı olarak
    http://www.brightmobil.com/Vodafone-R205-WiFi-Mobil-Modem-P751.aspx bunu bulabildim. Sizce bu modemin sim kilidi varmıdır.
    Varsa kilit kaldırılabilir mi. Yada Avea hattımla kullanabileceğiniz başka bir modem tavsiyeniz var mı.

teşekkürler şimdiden...

• Merhaba;

Bir haftadır kullanıyorum, işini layıkıyla yapıyor, çekimi güçlü, çok başarılı bir ürün.
    Nette hakkında pek bilgi bulamadım ama yinede riske girip aldım.
    Üstelik data hattımı vodafone dan avea ya taşıdım.

Hattınız vodafone ise otomatikman bağlanıyor, avea bağlanmadı, çok kısa bir ayarla o da halloluyor.
    Cihazın web arayüzüne 192.168.0.1 adresinden girip, sağ üst köşeden standart şifre "admin", oturum açıyoruz.
    Mobil geniş bant sekmesinden bağlantı seçeneğini buluyoruz standart olarak "otomatikte" ayarlı oluyor.
    "Özel" bağlantı seçeneğini seçtiğimizde bir dizi ayar satırı açılıyor, bu satırlardan apn kısmına "internet"
    numara kısmına da data hattınızın numarasını "5xxxxxxxxx" şeklide yazıp diğer satırlara hiç dokunmaya gerek yok
    kaydettiğimizde şıp diye bağlanıyor (.

32 gb a kadar hafıza kartı destekliyor, web arayüzünden buraya veri kaydedip veyahut daha önce kaydettiğimiz
    verileri bağlandığımız herhangi bir cihaza indirebiliyoruz.
    Hem şarzı uzun gidiyor, hem kısa sürede şarz oluyor,(universal şarz cihazı kullanıyor)
    Veri kullanımını ekranından anlık takip edebiliyorsunuz, taki siz sıfırlayana kadar ekranda toplam ne kullandığınızı gösteriyor.
    Paketinizi kontrollü bir şekilde kullanmak için de ideal bir ürün.

Tokat/Merkez ilçe için beni şaşırtan avea nın 3g hızının vodafone dan ortalama 5 kat daha iyi çıkması oldu.
    Hattı teredütle taşımıştım, iyiki de taşımışım. Vodafone la ortalama 2 megabit download, 1 megabit upload hızında takılırken,
    Şuan avea da ortalama 10 megabit download, 2,5 megabit upload hızında takılıyorum.

Usb modemler çöpe, r205 şahane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abritskil -- 8 Mart 2013; 10:44:17 >

• Teşekkür ederim verdiğin bilgiler için mesajını okuduktan sonra siparişi verdim şimdi.
    Dediklerini yaptıktan sonra umarım sorunsuz çalışır
    Ben de dediğin gibi kurtulurum usb modemden
  • Hayırlı olsun
  • Yönetici parolası nedir bu cihazın?
    Önceki cihazda uygulaması yüklüydü onda yapmıştım bunda olmuyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazdan elimde var ne kadar eder acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rdana"]abritskil hocam çok teşekkür ederç. Dediğinizi aynı şekilde yaptım ve vodafone dan avea ya taşıdığım hattımı artık wifi vodem rr205 ile rahatlıkla kullanıyorum. Tekrar teşekkürler
  • Cihazın diğer operatörlerde sim kilidi bulunmamaktadır. Tüm operatör hatları ile kullanılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abritskil

Merhaba;

Bir haftadır kullanıyorum, işini layıkıyla yapıyor, çekimi güçlü, çok başarılı bir ürün.
    Nette hakkında pek bilgi bulamadım ama yinede riske girip aldım.
    Üstelik data hattımı vodafone dan avea ya taşıdım.

Hattınız vodafone ise otomatikman bağlanıyor, avea bağlanmadı, çok kısa bir ayarla o da halloluyor.
    Cihazın web arayüzüne 192.168.0.1 adresinden girip, sağ üst köşeden standart şifre "admin", oturum açıyoruz.
    Mobil geniş bant sekmesinden bağlantı seçeneğini buluyoruz standart olarak "otomatikte" ayarlı oluyor.
    "Özel" bağlantı seçeneğini seçtiğimizde bir dizi ayar satırı açılıyor, bu satırlardan apn kısmına "internet"
    numara kısmına da data hattınızın numarasını "5xxxxxxxxx" şeklide yazıp diğer satırlara hiç dokunmaya gerek yok
    kaydettiğimizde şıp diye bağlanıyor (.

32 gb a kadar hafıza kartı destekliyor, web arayüzünden buraya veri kaydedip veyahut daha önce kaydettiğimiz
    verileri bağlandığımız herhangi bir cihaza indirebiliyoruz.
    Hem şarzı uzun gidiyor, hem kısa sürede şarz oluyor,(universal şarz cihazı kullanıyor)
    Veri kullanımını ekranından anlık takip edebiliyorsunuz, taki siz sıfırlayana kadar ekranda toplam ne kullandığınızı gösteriyor.
    Paketinizi kontrollü bir şekilde kullanmak için de ideal bir ürün.

Tokat/Merkez ilçe için beni şaşırtan avea nın 3g hızının vodafone dan ortalama 5 kat daha iyi çıkması oldu.
    Hattı teredütle taşımıştım, iyiki de taşımışım. Vodafone la ortalama 2 megabit download, 1 megabit upload hızında takılırken,
    Şuan avea da ortalama 10 megabit download, 2,5 megabit upload hızında takılıyorum.

Usb modemler çöpe, r205 şahane

adamın dibisin ;)

• teşekkürler
  • takip
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.