Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (1702. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.096
Cevap
207
Favori
1.520.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17001701170217031704
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vaybe 2 yıl oldu askerlik biteli 7 haziran 2014 de bitirmiştim.oradaki arkadaşlık ortamı özleniyor tabikide
    iskenderun deniz er eğitim alayı ve sonrasında istanbul pendik tersanesi
  • Bitmez bu askerlik

• O askerde geçmeyen zaman dışarıda ne çabuk geçiyor. Hepi dopu 6 ay ızdırap olmuştu bana. Dışarıda 2 sene geçmiş birşey anlamadım.
  • Şafak atıyor mu beyler
  • daha çok var
  • Kütahya 5 bölük hey gid günler hey 3 :)

• 1 ay sonra 29 ekimde yerler açıklanıyordu. Herkes heyecanla bekliyordu şimdi son 1 ay kalmıştı. Ne günlerdi be
  • 353. kısa dönem ANKARA/ÇANKAYA7 Beytepe jandarma okullar komutanlığı acemi ve usta birliği aynı yer olarak çok rahat güzel az sıkıntılı zamanlar geçirdik. şimdiden gidecek olan arkadaşlara tavsiyem heycan yapmaya gerek yok, içeriye adımını attın mı daha geriye dönüp bakma. Ta ki özgür oluncaya kadar vesselam
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaserim25

quote:

Orijinalden alıntı: kaa35

quote:

quote:

quote:

quote:

Yarindan sonra 10 hanelilere dusuyoruz az daha sabir bitiyor

Hocam İzmirlimisin ? Atarsa 19 diyorum ben..

Evet dostum izmirliyim

Neresinden ? Ve nerde yapıyon askerliğini hocam ?

Karsiyaka. Karaman sariveliler ilce jandarma da yapiyorum

Hayırlısı olsun hocam..

s.a. nasildi askelrik biraz bilgi verirseniz sevinirim. yanimiza ne alalim almayalim telefon kullaniliyormu gibi bilgiler olabilir mesela :)

• quote:

Orijinalden alıntı: asetil_coa

Kardeşim karaman il jandarmadayım ben de, mart başında bit emir gelmişti askerlik süresince apınan isyirahatlet birlik dışında değilde birlik içerisinde geçirilmezse askerlikten sayılmıyor artık..sıhhi izni alırken iyice dikkat derim çünkü istirahatler sıhhi izne çevriliyor..

s.a. nasildi askelrik biraz bilgi verirseniz sevinirim. yanimiza ne alalim almayalim telefon kullaniliyormu gibi bilgiler olabilir mesela :)

• İş yerinde bir arkadaş 3 Kasım'da Amasya'ya acemi birliğine teslim oluyor, oradan da Ankara'ya. Onu gördükçe 3 yıl öncesi aklıma geliyor, en az onun kadar heyecanlanıyorum. Ne heyecan yaşamıştık be.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpella84

İş yerinde bir arkadaş 3 Kasım'da Amasya'ya acemi birliğine teslim oluyor, oradan da Ankara'ya. Onu gördükçe 3 yıl öncesi aklıma geliyor, en az onun kadar heyecanlanıyorum. Ne heyecan yaşamıştık be.

3 sene önce bu tarih, bir Cuma günü parmağımız F5'teydi :)
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Ne çabuk geçiyor zaman.
  • alpella84 kullanıcısına yanıt
    Zaman nasıl akıp gitmiş. :) :) Amasya-Karışık tanksavar eğitim bölüğü
  • koooğuuuşşşşşşşşşşşş kalkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
  • Vay be zaman,ne cabuk geçiyor mavi beremi özledim üniforma çok yakışıyordu bide her ayın 15 i ziraat bankasından maaş almak :)

• Arkadaşlar nerdeyse 3 sene oldu zaman ne çabuk geçiyor :D . Aklıma gelmişken birşey sorucam ben terhis olduktan sonra askerlik şubesine hiç gitmedim bir sorun cıkmaz değil mi ? :D
  • Ocakta Edirnedeki havan atışları bitmiş şimdi Binbaşının yanında yazıcı olarak görevimi sürdürmekteydim. Kalan 2 ay bile ne uzun gelmişti ya. Şimdi oysa zaman ne çabuk geçiyor. Allah askerdeki herkese kolaylık versin, hele şu zmanda zor görevde olan çok askerimiz var. Allah yardımcısı olsun hepsinin.
  • hey maşallah buralar hep tarlaydı 1700 sayfa olmuş herhalde bizim dönem kadar organize olan olmadı
  • 
Sayfa: önceki 17001701170217031704
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.