Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (1483. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.096
Cevap
207
Favori
1.520.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14811482148314841485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu renk diye biliyorum . sülüsü almaya gittiğimde askerlerde görmüştüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugri28

http://www.atlaskamp.com/thermoform-tf-active-termal-iclik-hzt-4-008-termal-iclik/ Termal içlik için buna bakın

Bencede bu en ideali. Bunun bide -20 ye kadar sicagi koruyani var 60 lira falan o.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

heee evet ilk gün elimize liste verip kantinden aldırıyolarmış bi kaç bişi öğrendik onu da :) çok bilgili gidiyoruz

Fazla bilgi iyi değildir ama bakalım görücez Siz çok biliyonuz diye çektirmesinler bize

• Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    devre napmışsın sen böyle, paket yapıp sat direk :) bide üzerinde 4 tl yazan şeyler ne?kondom zannettim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: metocan87

quote:

Orijinalden alıntı: AMOK!

quote:

Orijinalden alıntı: tagopasa

GSS Ödeyenlerin Dikkatine,

Bu arada biraz önce SGK'ya uğradım sevk kağıdımın nüshasıyla. Bana söylenen aynen şu. Biz oraya gittikten sonra Genelkurmay bunlara listeyi iletiyormuş, şu an iptal edemiyor Genel Sağlık Sigortası. Biz gittikten 1-2 hafta sonra ailemizden biri gidip TC kimlik numaramızla GSS'yi iptal ediyormuş. Prosedür saçma gelsede eyvallah dedim çıktım.

Tüm GSS'li arkadaşların bilgisine.

yedek subay seçildik hocam gss var okul bitti şak diye gss ye aldılar istemeden nasıl yapıcaz ? bendede sevk kağıdının bir nüshası var

sende hasta Galatasaraylısın demek beim gibi

Kardeş GSS genel sağlık sigortası Galatasaray ile alakası yok.

Ama yine de fark etmez. Gerçekleri tarih yazar tarihi de GALATASARAY

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

http://www.atlaskamp.com/thermoform-tf-active-termal-iclik-hzt-4-008-termal-iclik/ Termal içlik için buna bakın

Bencede bu en ideali. Bunun bide -20 ye kadar sicagi koruyani var 60 lira falan o.

Ben bunun Plus modelini aldım, tavsiye ederim.

http://www.thermoshop.com.tr/TF-Plus-Termal-Iclik,PR-283.html

• Gençler üşenmedim bir araştırma yaptım. 331,325,337 ve 319. dönemlerden sonra en çok ilgi gören 5.başlık bizim başlığımız, asker sayısı bakımından bazıları kaç asker olduklarını yazmıyor ama 331. dönem bizden fazla olabilir, değilse asker sayısı bakımından bizim grup 1. sırada olabilir Adamlar yememiş içmemiş paso yazmışlar lan
  • Dolaba sığacak mı acaba? İzin verecekler mi hepsini dolaba koymaya? Cevapsız sorular hep
  • alpella84 kullanıcısına yanıt
    Biz gittikten sonra 2.grup boş koymasın buraları :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lethero

quote:

Orijinalden alıntı: metocan87

quote:

Orijinalden alıntı: AMOK!

quote:

Orijinalden alıntı: tagopasa

GSS Ödeyenlerin Dikkatine,

Bu arada biraz önce SGK'ya uğradım sevk kağıdımın nüshasıyla. Bana söylenen aynen şu. Biz oraya gittikten sonra Genelkurmay bunlara listeyi iletiyormuş, şu an iptal edemiyor Genel Sağlık Sigortası. Biz gittikten 1-2 hafta sonra ailemizden biri gidip TC kimlik numaramızla GSS'yi iptal ediyormuş. Prosedür saçma gelsede eyvallah dedim çıktım.

Tüm GSS'li arkadaşların bilgisine.

yedek subay seçildik hocam gss var okul bitti şak diye gss ye aldılar istemeden nasıl yapıcaz ? bendede sevk kağıdının bir nüshası var

sende hasta Galatasaraylısın demek beim gibi

Kardeş GSS genel sağlık sigortası Galatasaray ile alakası yok.

Ama yine de fark etmez. Gerçekleri tarih yazar tarihi de GALATASARAY

arkadasın twiter sayfasına girip baktımda galatasaraydan başka bişi yok

• metocan87 kullanıcısına yanıt
    Konakta Ali baba var. Oraya da bakın.
  • Mehmet K. kullanıcısına yanıt
    bendeki bundna hocam polar kombi locoactive .
    https://www.google.com.tr/search?q=loco+active+polar&client=firefox-a&hs=gGu&rls=org.mozilla:tr:official&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=OZdzUvWOIMLn4gSOz4DoAQ&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1366&bih=648&dpr=1

Bu markanın ürünleri iyi ama satılan yer az. birde poları biraz kalın, orjinal loco active olan daha ince bir çok şekle giriyor , orjinal adıda BUFF ama buff lar 40 lira yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: bLuEmavi

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Ben bunun Plus modelini aldım, tavsiye ederim.

http://www.thermoshop.com.tr/TF-Plus-Termal-Iclik,PR-283.html

Seninki daha iyi hocam

Ben aldım linktekini artık geçti

http://www.thermoshop.com.tr/TF-Heavy-Termal-Iclik,PR-288.html

Bu arada bunu direkt tene degcek sekilde giymemiz lazım ama o zaman da çabuk kirlenir. Yıkama yöntemi nasıldır ne değildir arastımak lazım. Yoksa 5 ayda kokar bu. Zaten adamakıllı banyo da yapamıcaz

• brknl B kullanıcısına yanıt
    Tt net kartı hocam Havacı Kart yazmışlar üstüne 4 lira 20 dk konuşturuyor. Adam bulamazsın orada dedi. Bir arkadaşta biz çok sıkıntı çektik 1 2 tane alma fazla al demişti. 5 tane de ondan aldım ne olur ne olmaz diye

Yahu sadece fotolarını çekmek için öyle koydum aslında. Balya balya götürmeyecem aslında götürsemde olur da ya almazlar ya da çalarlar Yarıya bölecem herşeyi. Mesela kocaman dermokil el kremi var onu ufak krem kaplarına bölecem birini alıcam yanıma. Büyük almak ekonomik oluyor herzaman için selpak mendiller 50 kuruşa satılıyor teki ben 10 tanesini 1 liraya aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: manga_01234

uzun dönemler ocakta terhis olacak bu bizim için iyi mi kötü mü çözemedim :)

Üst devreler gider rahat olur diye düşünüyordum ancak bu seferde kadrolar boşa çıkar tüm işler bize kalır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechatronik

Dolaba sığacak mı acaba? İzin verecekler mi hepsini dolaba koymaya? Cevapsız sorular hep

ıvır zıvır için ufak kutu yapıcam, tekstil ürününü de bölücem hepsini almıcam yanıma büyük ürünleri bölüp götürcem zaten. büyük almak ucuza geliyor hep
  • quote:

Orijinalden alıntı: p.machuca

quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

quote:

Orijinalden alıntı: p.machuca

quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

Hocam vallahi haraya geleceksen çok rahat edersin .

Deniz kenarında , yeşilliklerle dolu güzel biryer . Eğer jandarma olduysanda , oda deniz manzaralı tam gemliğin girişinde .

Bende askere gidecek olmasam , seni karşılayıp götürürdüm gideceğin yere .

Allah razı olsun Devrem sağolasın bunu demen yeter. Piyadeyim As. Veteriner Okulu diyor büyük ihtimal Hara :) Hava nasıl oluyor kışın çok sert mi deniz kenarı malum

Hocam öyle ahım şahım bir soğuk görmüyoruz . Sadece açık alanlarda esinti olabilir denizden gelen . Ama kuru soğuk zaten olmuyor deniz kenarında .

Mevsim açısından dört dörtlük yer . Senede 1-2 kerede kar yağarsa yağar . 1 gün onlarda erir .

Bence rahat edeceğin biryer . Annemle babamın düğünü , harada yapılmış . Oradaki askerler gelip oynamış hep

Hadi ya ne güzel valla keşke Sana çıksaymış burası :))

Hocam buda bizim balkondan manzara .

Senin gideceğin yer , ilerde sağ çaprazda kalan kısmın biraz daha arkası . Gemsaz olarak geçiyor oralar

Aynı zamanda orası serbest bölge .

• Aykudintt kullanıcısına yanıt
    KARS SARIKAMIŞ ASKERE HASTANESİ BENİM TERTİP SENİN SARIKAMIŞ HANGİ BİRLİK?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechatronik

quote:

Orijinalden alıntı: manga_01234

uzun dönemler ocakta terhis olacak bu bizim için iyi mi kötü mü çözemedim :)

Üst devreler gider rahat olur diye düşünüyordum ancak bu seferde kadrolar boşa çıkar tüm işler bize kalır

iş yapılır hocam boşver, insanlarla uğraşması daha kötü
  • Benim aldığım TT net kartları böyle, siz ne aldınız farklı mı kartlar ev telefonu olmadığı için sadece yalın internet kullanıyoruz aile kart vs alamadım.

• 
Sayfa: önceki 14811482148314841485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.