Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (1471. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.097
Cevap
207
Favori
1.520.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14691470147114721473
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://forum.donanimhaber.com/m_83067445/mpage_5/tm.htm

Eğitim Birliği : 3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. KH. VE KH.BL. / ANTALYA MERKEZ / ANTALYA
  • usta birliği iskenderun olan yok mu yav

Esas Birliği : 39 UNCU MKNZ.P.TUG.K.YRD.LIĞI TOP. TB.KH. VE KH.HİZ.BL. / HATAY İSKENDERUN /
  • ADIYAMAN JANDARMA VARMIDIR BEYLER ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 42barış83

quote:

Orijinalden alıntı: Lethero

quote:

Orijinalden alıntı: 42barış83

Unutmuş olduğum ceza kağıdım bugün geldi 107tl yoklamaya geç gittiğim için para cezası aldım yarın fırsatım olursa askeriyeye gidip ödeyeceğim

arkadaşım ben de bakaya düşmüştüm ağustos celbini pas geçtim bana da ceza gelecek acaba seninki de 1 dönem bakaya kaldığın için mi?

Yoklamaya gittiğimde askeriye deki memur bakaya görünüyorsun para cezası gelir peşin ödersen indirimli olur demişti, epey zaman geçti unutmuştum evrağı görünce hatırladım. Dediğin gibi 4 ay geç kalmışım yoklamaya.

aynen ben de öyle 107 iyiymiş ben 250 ve üstü olarak bekliyodum. bana henüz gelmedi başka öğrenebileceğim bir yer var mıdır acaba?

• Arkadaşlar bir sorum olacak, herkes eni konu bir alışveriş yaptı, kabaca hep ortak şeyleri almışız ekipman giysi vs olarak; peki bunları içeri alacaklar mı ? Kapıda itlik yapmasınlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpER102

Evet alışverişimiz de tamamlandı Bakın eksik bişi varsa (iğne iplik dışında) uyarın beni

Hocam sulak bi yere gidiyosun galiba 2 duş jeli şampuan bir kutu kulak pamuğu

• İzmir askeralma bölge başkanlığına gidicem bende usta birliğine.burada dağıtım olurmu ? görev olarak ne veriyorlar yapan arkadaşlar bilir
    :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casperxx -- 31 Ekim 2013; 21:51:11 >
  • eyvallah
  • topçu ne iş yapar devrem
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpER102

Evet alışverişimiz de tamamlandı Bakın eksik bişi varsa (iğne iplik dışında) uyarın beni

Devrem o parfümlü/klimalı olan ayak şeyini nereden aldın ? Tam olarak nedir, ne değildir o ?

• quote:

Orijinalden alıntı: casperxx

İzmir askeralma bölge başkanlığına gidicem bende usta birliğine.burada dağıtım olurmu ? görev olarak ne veriyorlar yapan arkadaşlar bilir
    :)

girişte banka veznesi gibi bir yer var, 1 asker güvenlikçi gibi metal araması yapıyor, vestiyer gibi bir yer var oraya çanta telefon bırakıyorsun orada da 1 kişi duruyor, sıra numarası veren 5 banko var orada da askerler var, bilgisayarın başında oturuyorlar. Doktorun yanında 1 askere muayeneye gittiğinde nüfusunu veriyorsun adını soyadını kaydediyor, araç girişinde kulübede ve dışarıda 2 asker var... Menderes-Konak-Karşıyaka gibi İzmir'de ki tüm askerlik şubeleri aynı binada. Askerler Albay'a, memurlara çay-şeker taşıyor, önceden yediği tatlı tabağını kaldırıyor... Bir de şoförler var... 3 kere gittim gözlemlerim böyle fikir verir en azından. İzmir'de öldürücü soğuk olmadığı için bir de böyle işlerle meşgul olma şansı olduğu için güzel geçer askerliğin tahminim.

• MadDog1 İSİM ALINDI
    promedyumx İSİM ALINDI
    yoket İSİM ALINDI
    enriqueee İSİM ALINDI
    buğrahaktan İSİM ALINDI
    mysterio7
    kadir41_07
    bafican
    faraoni
    Svartroyk
    kirmizibeyaz55
    wdaf İSİM ALINDI
    alpER102 İSİM ALINDI
    aslanhasan68 İSİM ALINDI
    ersuns İSİM ALINDI
    Victory7 İSİM ALINDI
    Crystal Maiden

MEBS OKL. VE EĞİT.MRK.K.LIĞI KH. / ANKARA MAMAK / ANKARA gelecek arkadaşların kullanıcı isimleri yukarıdadır. Listede olmayanlar bana özelden mesaj göndererek gerçek isimlerini versin arkadaşlar, oraya geldiğimde hepinizi bulup biraraya getireceğim. Nick'i olup karşısında isim alındı yazmayanlar da Ad Soyad bilgilerini bana mesajla göndersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulent510

İyi akşamlar arkadaşlar. Dağ Komando Okulu Ve Eğitim Merkezi Komutanlığı Eğirdir/Isparta
    Statü:Yedek Subay Sınıf:Piyade Branş:29
    Aynı yer varsa tanışalım gitmeden önce. Çok fazla sorulacak sorum var yardımlarınızı bekliyorum. :) Eğitim dönemi için yemin törenine kadar nelerin götürülmesini öneriyorsunuz ne götürmeyi düşünüyorsunuz :) Geçmiş sayfalara gidemedim birazcık fazla sayfa var okuyana kadar teslim olmuş olurum heralde :)

aynı yerdeyiz sanırım :)
  • Bitlis Jandarma yokmu??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

Orijinalden alıntı: Neyıh

Valiz yerine sırt çantası götürüyorum. Siz eşyalarınızı ne ile taşıyacaksınız?

Vallahi evdeki tekerlekli ufak bavulu goturecem ama eşyalara kiyamiyorum arkadaş , kesin çalarlar ya yeni yeni eşyalar yarıya bolup sırt çantasıyla gotreyim dicem sırt çantası da laptop un kaliteli çantası :D hırsızlık yüzünden eşya götürmekten soğudum vallaha, boşuna masraf yaptım. Diyorum şimdi de .

yıl olmuş 2013 hala askere çanta götüren var.sıcak yere gidiyoruz bir torbaya bir havlu bir şort tamamdır aga soğuğa gidenler düşünsün.he birde güneş kremini unutma

• dostlar gün içinde yazdım ama cevap alamadım. sülüsü büyükçekmece şubeden alan oldu mu? yoğunluk nasıl sabah kaçta gidersem alabilirim?
  • arkadaşlar Eminönü mercan dan askeri malzemelerinizi alabilirsiniz. deodorant sprey yerine roll on lardan alın

içlikleri fln öyle kafanıza göre almayın renkten dolayı giydirmezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pckaopath

dostlar gün içinde yazdım ama cevap alamadım. sülüsü büyükçekmece şubeden alan oldu mu? yoğunluk nasıl sabah kaçta gidersem alabilirim?

ben halıcıoğlundan dün aldım sabah 7 de gittim 300 kişi vardı gece 3de gelen wardı:) öğlen 11de bitti işim.

tavsiyem 7 gibi orda ol en azından sıra bile olmazsa erkenden biter işin..
  • beyler sarıyerde oturuyorm en yakın alışveriş yapacağım asker malzemeleri satan yer neresi acaba bilen varmı . içlik fanila kilit vs...... herneyse
  • valla ben p.tesi halıcoğlu şubeden aldım yarım gün olmasına rahmen 7:30 da giderseniz öğleden önce biter işiniz

BİR ARKADAŞ GÜNGÖRENDE YENİ ŞUBE AÇILDI YOĞUNLUK YOK 20DK ALDIM DİYORDU İST. DA OLANLAR Bİ BAKSIN BENCE
  • 
Sayfa: önceki 14691470147114721473
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.