Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (1003. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.097
Cevap
207
Favori
1.520.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10011002100310041005
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mawserr

Devrelerim,
    352'li Dedelerin sayfalarını dolaşıyorum da 10:00 demişler Ağustos celbi için 10:30 olmuş e-devletten öğrenebilen yok. Site çökmüş. Şubelerden net bilgi verilmiyor, her zamanki rahat geniş tavırlar. Verilen bilgi "kısa dönemsin, uzun dönemsin, şuraya düştün" gibi..

Durum hiç umut verici değil.
    Yarın 11:00 olsun da öğrenelim şeklinde bir şartlanma var hepimizde ama görünen o ki öğle saatlerine doğru sarkacak.

Aşağıdaki sayfaları izleyin derim, yarın için antrenman olur :)

http://forum.donanimhaber.com/m_72488058/mpage_225/key_352%2C+d%F6nem/tm.htm

http://forum.donanimhaber.com/m_72488058/mpage_227/key_352%2C+d%F6nem/tm.htm

Önceki uygulama patladı diye farklı bir uygulamaya giderler mi, önlem alırlar mı bunu da hep birlikte deneyimlicez.

Aynen sakın 11'de ogrenecem diye bosa heycan, sinir, stress yapmayın 3-4 saate zor acılır o site belki de daha fazla surer. Size onerim gun boyu gezin edin eglenin sinemaya felan gidin aksam geldignizde bakarsınız zaten site de anca acılır hale gelir. Tecrubeyle sabittir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 24 Ekim 2013; 16:20:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: atlikarinca

Arkadaşlar şimdiye kadar aldığım şeyler şunlar. Yavaş yavaş tamamlayacağım alışverişi
    353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER )

Birader arkoyu küçük almışsın biraz... Çok lazım olacak, büyük boy tercih edersen bizden istemezsin gider gitmez

• quote:

Orijinalden alıntı: hayattahayatta

quote:

Orijinalden alıntı: yasinbekir1907

sen sorunlusun kardeş ... biyere gidiyom gelince gene yazcam

Ne oldu nereye kayboldun?

Bekliyorum gadeşiiiiim

Ne yapıyon la değişik :D Ortaaam keyfim yok hadi normal davranda az güleyim
  • Son 19 saat kızlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kirmizibeyaz55 K kullanıcısına yanıt
    iki botu birbirinden ayıramadıktan sonra nasıl giyecek
  • ihsanberk kullanıcısına yanıt
    anlamadım :) kilitli olunca ikisini de götürüyor, neden yar olmasın ki...
  • cem yılmaz yedek subay askerlik muahbbeti
    http://www.youtube.com/watch?v=_K80MaQ8I3U

• kerberos18 kullanıcısına yanıt
    Abi su adama(lifewaslife) cevap falan yazmiyin lutfen karaktersizin seviyesizin teki. İnsanlarin heycanlari ile alay eden karaktersiz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nihasmata N kullanıcısına yanıt
    çıkmaz inş ya :) hemencecik gidip gelelim devrem.
  • erain E kullanıcısına yanıt
    :D:D

minareyi çalan kılıfını hazırlar diye tahmin etmiştim :) keser meser bişeler bulur parçalar onu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mshysteria

O değil de şimdi buradan aynı yere düşenler olacak kesin. Acemiliğe telefon falan götürmeyeceğimizi düşünürsek gittiğimiz yerde nasıl tanıyacaz birbirimizi?

on numara konuya giriş yapılmıştır. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskocya

Bizler jandarma olalım

@bigking35 @mes35

aranızda yer var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_v_p

Yarın sabah erkenden askerlik şubesinde nöbet tutsam:) sülüsü kesin alır mıyım? işyerinden yarın için izin almayı düşünüyorum da....

kesin demek doğru olmaz genelde şubelerde para kalmadı o yüzden sülüs ü de vermiyorlar diyo biliyorum ama yine de dene bakalım şansını
  • Usta birliğinde kitap okumak için olur da kitap götürürsek onları da çalma ihtimalleri var. Kitaplarımı el emeği göz nuru gibi arşivliyorum orjinal yerine işporta kitabı alıp mı götürsek acaba ? :D
  • Yarın akşama kadar sayfa sayımızın 500'ü bulacağını düşünüyorum ;)
    Hayırlısı olsun bakalım.

Bir çok dönemi geride bırakıyoruz. Tek rakibimiz 331. dönem
  • quote:

Orijinalden alıntı: mshysteria

O değil de şimdi buradan aynı yere düşenler olacak kesin. Acemiliğe telefon falan götürmeyeceğimizi düşünürsek gittiğimiz yerde nasıl tanıyacaz birbirimizi?

Devrem arayan bulur misalı hallederiz. Bikaç farklı senaryo oluşturdum ben.
    1. Senaryom: Aynı gün teslim olanlar o bölgenin bilindik bir yerinde belli bir saatte toplanır.
    2. Senaryonm: Farklı günlerde aynı birliklerde olan adamlar (sallıyorum) belli bi saatte kantinte wcde neim toplanır.
    3. Senaryom: Gitmeden son halimizin resimlerini atarız :p
    4. Senaryom: Baktık olmuyo avazımız çıktığı kadar bağırırız DH'den olan varmı diye :D

• devreler kendinizi herşeye hazırlayın, kısa dönem- yedek subay- doğu-batı-kuzey-güney...
    olduki istemediğiniz biryer çıktı üzülmeyin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: atlikarinca

Arkadaşlar şimdiye kadar aldığım şeyler şunlar. Yavaş yavaş tamamlayacağım alışverişi
    353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER )

Çok ideal olmuş devrem mütevazi abartı olmayan şeyler hayırlı olsun güle güle kullan

• quote:

Orijinalden alıntı: kirmizibeyaz55

anlamadım :) kilitli olunca ikisini de götürüyor, neden yar olmasın ki...

arkadaş ya kilidi kesecek ki onun için biraz büyükçe bi alet gerekir yoksa botun iplik deliğini kesecek sonra dikecek niye onunla uğraşsın ki hırsız gider kilitsiz olanı çalar
  • 
Sayfa: önceki 10011002100310041005
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.