Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.096
Cevap
207
Favori
1.520.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam 353. Dönem yapabilirsin artık konuyu ;) Ağustos celbi 352 oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hillshade

quote:

Orijinalden alıntı: fifa_05

quote:

Orijinalden alıntı: Amiral34

quote:

quote:

Arkadaşlar %99 ben de aranıza katılacağım bugünlerde başvuru yapmayı düşünüyorum.

Sormak istediğim birkaç soru var.

1- Hiç muayene olmadım başvuru işini 1 günde halledebilir miyim? Dispansere gitmeli miyim?
    2- Kütük K.Maraş, Nüfus İstanbul kayıtlı. Nerede başvuru yapmam gerekiyor?
    İstanbul'da istediğim şubede başvuru yapabilir miyim? (Burda kesin bilgiye ihtiyacım var çalıştığım için 1 günden fazla izin alamam.)

Yardım

Kardeşim Merhaba

1)Dispansere vs gitmene gerek yok çok alakasız başvurunu 1 gunde halledebılırsın . Sabah erkenden gereklı evraklar ıle istediğin evine yakın bir askeri şubeye basvurabılırsın sana evrak verıyorlar o evrakla aıle hekımıne gıdıyorsun sana hıkayeden soru soruyor aıle hekımın hastalıgın vs var mı dıye sonra evraga imza kaşe basıyor gerı subeye verıyorsun 1 gun ıcınde bıtıyor . ( aile hekımıne en yakın askerlık subesını sec ki git gel kolay olsun )

Teşekkür ettim.

Dostum benim cevabımı adamdan saymadın mı yav :D

Seninkini şimdi gördüm teşekkür ederim :)

• arkadaslar 353.dönem olarak gıtcek arkadasların 352.olarak degiştirmişler bizim dönemde bir değişiklik olacakmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ergekrt

arkadaslar 353.dönem olarak gıtcek arkadasların 352.olarak degiştirmişler bizim dönemde bir değişiklik olacakmı

Bizimkisi de 353 oldu artık ;) Hayırlı olsun.
  • ilgincc:D simdi kısa dönemde gitsen uzunda gitsek ozaman 353 olduk yanı:)
  • niye 355 ler 353 oldu. bu değişikliğin sebebini bilen varmı? acaba bundan sonra teker teker mi artcak
  • Gerekli güncellemeler yapılmıştır

Yaşlarını , kütüklerini , bölümlerini belirtmeyen tertiplerimiz lütfen belirtsinler ki listeyi daha düzenli tutabilelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 24 Temmuz 2013; 16:24:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

niye 355 ler 353 oldu. bu değişikliğin sebebini bilen varmı? acaba bundan sonra teker teker mi artcak

Doktorlar felan hep karıştı şimdi karışık sınıf olunca tek döneme indi.
  • Merhaba,

Benim tecilim Eylül ayının ortasında bitiyor acaba ben askere Kasım döneminde mi giderim yoksa Şubat dönemine mi kalırım? Kasım döneminde gitmem için sanırım 15 Ağustos'a kadar başvurmam lazım ama benim tecilim Eylül'de bitiyor ve Kasım'da gitmek için tecili bozdurmak istemiyorum. Acaba bir şey yapmazsam Şubatta mı giderim? Teşekkürler.
  • firadiko kullanıcısına yanıt
    herkesde olan bisimis o sorun yok.eylülde gel dediler.kasım kısa dönem inşallah hadi bakalm
  • quote:

Orijinalden alıntı: hillshade

quote:

Orijinalden alıntı: ergekrt

arkadaslar 353.dönem olarak gıtcek arkadasların 352.olarak degiştirmişler bizim dönemde bir değişiklik olacakmı

Bizimkisi de 353 oldu artık ;) Hayırlı olsun.

Hepimize hayırlı olur inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

Gerekli güncellemeler yapılmıştır

Yaşlarını , kütüklerini , bölümlerini belirtmeyen tertiplerimiz lütfen belirtsinler ki listeyi daha düzenli tutabilelim

100 kişi olmuşsunuz zoruma gitmedi daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: 352.Dönem

quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

Gerekli güncellemeler yapılmıştır

100 kişi olmuşsunuz zoruma gitmedi daha

nick değişmiş

• Merhaba arkadaşlar bende su siralar okuldan çıkışımı almaya calisiyorum kasimda askere gitmeyi dusunuyorum en son ne zaman gidip basvurmam gerekli kasimda askere gidebilmek icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: magb

Merhaba arkadaşlar bende su siralar okuldan çıkışımı almaya calisiyorum kasimda askere gitmeyi dusunuyorum en son ne zaman gidip basvurmam gerekli kasimda askere gidebilmek icin.

konunun ilk mesajindaki bilgileri okumadan gelip en temel seyleri sorunca insanin garibine gidiyor artik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: virusyildo

quote:

Merhaba arkadaşlar bende su siralar okuldan çıkışımı almaya calisiyorum kasimda askere gitmeyi dusunuyorum en son ne zaman gidip basvurmam gerekli kasimda askere gidebilmek icin.

konunun ilk mesajindaki bilgileri okumadan gelip en temel seyleri sorunca insanin garibine gidiyor artik.

Konuyu okudum ama neden 15 ağustosa kadar gidip bildirmemiz gerek anlamadım. Sonra eylülde diploma vs belgeleri götüreceksek 15 ağustosta gidip hangi işlemleri yapcaz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Konuyu okudum ama neden 15 ağustosa kadar gidip bildirmemiz gerek anlamadım. Sonra eylülde diploma vs belgeleri götüreceksek 15 ağustosta gidip hangi işlemleri yapcaz?

Eğer tecilin devam ediyorsa tecili bozdurmak için 15 Ağustos tarihine kadar başvurman gerekiyor. Hali hazırda tecilin yoksa Eylül'de de işlemlerini yaptırmak için gidebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TwisterMetal -- 24 Temmuz 2013; 23:23:55 >

• hocam 101. sırayı da biz alalım :)
    anadolu üni.işletme - yaş 27 - kütük konya - ikametgah istanbul
  • Benim sorumu kim cevaplayabilir acaba, benim tecilim Eylül ayının ortasında bitiyor ben askere kasımda mı giderim yoska şubatta mı? Tecili bozdurmak için 15 Ağustos son gün ondan soruyorum. Normalde Aralıkta gidecektim ama Aralık celbi kalktığı için Şubatta mı giderim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwisterMetal

quote:

quote:

quote:

Eğer tecilin devam ediyorsa tecili bozdurmak için 15 Ağustos tarihine kadar başvurman gerekiyor. Hali hazırda tecilin yoksa Eylül'de de işlemlerini yaptırmak için gidebilirsin.

Teşekkürler hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.