Şimdi Ara

BMW ve Thermaltake, yeni geliştirdikleri Level 10M kulaklık modellerini tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• BMW ve Thermaltake, yeni geliştirdikleri Level 10M kulaklık modellerini tanıttı

Dünyanın önde gelen otomobil firmalarında olan BMW ile donanım uzman firmalardan olan Thermaltake TteSPORTS, birlikte geliştirdikleri yeni oyuncu kulaklık modellerini tanıttı.

Daha önce de birlikte Level 10 oyuncu faresi modelini piyasaya sunan ikili, bu sefer ses konusunda geliştirdikleri modeller ile karşımıza çıktı. Oldukça farklı ve köşeli bir tasarıma sahip olan Level 10M kulaklıklar, 3.5mm bağlantı seçeneği ve DTS Surround Sound destekli USB bağlantıya sahip iki versiyon olarak karşımıza çıkıyor. 40mm Neodymium sürücülere sahip olan kulaklıklar, 10-22KHz frekans aralığına, 100dB ses gücüne, çıkartılabilir kablo yapısına ve 3 metre kablo uzunluğuna sahip.

Üzerinde hareketli yapıda geliştirilmiş bir mikrofonda barındıran Level 10M kulaklıklardan, USB üzerinden bağlantı kuran ve DTS desteği veren model 200$ fiyat etiketine sahipken, 3.5mm bağlantıya sahip modelin fiyatı hakkında bir bilgi yayınlanmış değil. Çıkış tarihleri belli olmayan modeller hakkında hazırlanmış tanıtım videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

http://mheadset.ttesports.com 

• BMW tasarımcıları işini çok iyi yapıyor.
  • borusan cıkışlı degilse almam.
  • acayip çirkin bu ne be. dünyadaki en temiz en düzgün en kaliteli sesi verse bile gidip almam.

• Bmw'ye hiç yakıştıramadım çok çirkin olmuş

• böyle bi tasarım olamaz yahu... bu ne böyle...!
  • benim logitech G930 'un yanında oyuncak gibi kalıyor

• Hâlâ 10Hz diye milleti kandırıp kulaklık satıyorlar ya helal olsun, insan kulağı 20hz altını duyamaz, nasıl ki insan gözü kızıl ötesi ve gama ışınlarını göremiyorsa, kulağı da 20 hz altını duyamaz. 10Hz Pazarlama Satış yalanıdır inanmayın, 40hz verirse öpüp başınıza koyun.

Bu kadar büyük ismi olan firmaların bu yalana başvurmaları ve tüketiciyi kandırmaları da düşündürücü, yazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi draconist -- 6 Mart 2013; 23:13:36 >
  • zevkler tartışılmaz ancak cesur bir dizayn olmuş herkesin beğenebileceği birşey değil, sert çizgiler kullanılmış, şahsen hayran kaldım

• Çok değişik bir tasarım baklım nasıl bir beğeni toplayacak

• Keşke hiç tanıtmasalarmış, gerçi bir kulaklıktan tasarım açısından çok da fazla bir şey bekleyemezsiniz fakat bu kadarda tasarım fakiri olmaz ki bir kulaklık arkadaş.

• BMW tasarımları berbat bi arada kasa tasarımı yapmışlardı oda berbattı..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.