Şimdi Ara

352. DÖNEM (Ağustos 2013) Kısa Dönem Er ve Yedek Subay Aday Adayları (1009. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.764
Cevap
124
Favori
1.327.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10071008100910101011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ortada somut bir sey var. Adamlar asteklerin iznini arttirmis. Arttirma nedeni bizimki ile ayni. Onlarinkini arttirip bizimkini arttirmamasi sacma degil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkış tarihleri belli oldu mu arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: silveraction

arkadaşlar ltf bimer e yazınız

• Yazıcılar foruma:-)

• sonucta bızde astek statusndeyız ıhtıyac olmadıgı ıcın er olarak yapıyoruz.. Onların lzlnleri artırıldı..
    Bizimki 24e cıkmazsa haksızlık olur.. Haftaya pztesi inslh belli olur. Umudu kaybetmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Hoop

sonucta bızde astek statusndeyız ıhtıyac olmadıgı ıcın er olarak yapıyoruz.. Onların lzlnleri artırıldı..
    Bizimki 24e cıkmazsa haksızlık olur.. Haftaya pztesi inslh belli olur. Umudu kaybetmıyorum

bizim terhis kagitlari hazir.cikis 29 ocak

• Terhis kagitlari kolay is. Emir gelse drgisiklik cok kolay yapilir. Ama emir gelecekse 1 2 hafta icerisinde gelmeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: mkkadi

Terhis kagitlari kolay is. Emir gelse drgisiklik cok kolay yapilir. Ama emir gelecekse 1 2 hafta icerisinde gelmeli.

Ümit ile bekliyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinnan

Bugun bizim birlige bagli helikopter dustu, 4 komutanimiz sehit oldu, safak saymiyorum artik, yarina cikacagimiz belli degil, her gun dogan gunes, her gunun tadini cikarin tertipler.

Vatanımızın başı sağolsun dostum, inşallah hepimiz hayırlısı ile bitireceğiz askerliği.

Bu arada 12 gün için ben de BİMER'e yazdım, yazıcı olan arkadaşlardan gelişmeleri bekliyoruz. Askerlik sürekli birşeyleri bekleyerek geçti nerdeyse, umarım bu kez olumlu sonuçlanır.
  • Herkese iyi günler beyler bende yazıcıyım şuanlık 12 gün ile ilgili emir gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdivanlı

Herkese iyi günler beyler bende yazıcıyım şuanlık 12 gün ile ilgili emir gelmedi.

astekler icin yazi geldimi haci

• Gecen sene emir bize 12 aralik civari gelmis. Yarin ayin 20s, hala terhis emri piyasada yok. Bu kadar gecikmesini bizlerle alakali yapilan duzenlemelere bagliyorum ama bakalim ne cikacak altindan. Her gun haber merkezinden yazaneye gelen bi emir var mi diye yokluyorum ama maalesef. Umarim gelen terhis emirleri hepimizin yuzunu guldurur.

• 12 gün konusunda hala bir ümidim var. :)

• 12 günden umudu kesmek gerek.

• 12 günün ...

• Bundam 5 ay once şafak 40 yaziyordu dedimb bizimki olur mu şafak 40 zorunuza gitmesin :)

• asteklerle ilgili emir geldi. 9, 9.5, 11 ay suresine gore yani astek oldugu sureye gore izinler belirlenmiş, surelerde 34,36 ve 41 seklinde, mazeretsiz izin 30 gun durumbu, 12 gun uzamasi veya baska bir sebeb icin yapildigi teblig edilmedi. nöbetten selamlar

• bizle ilgili hala bir açıklama yok değil mi arkadaşlar ? Bizim terhislerde hazırlanıcak ancak ortada hala bişey yok. Bölük astsubayıyla konuşmuştuk o da herhangi bir gelen emir yok o size kaldı demişti unutmuştum o konuyu ama şimdi foruma bir bakayım uzun zaman oldu dedim şimdi umutlarım yeniden yeşerdi eğer 12 gün gelirse çok süper olur bomba olur bir daha dayanamam artık ):
  • Oturarak 12 gün hakkımız iade edilmez. Çalışmak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: YKB_87

safak 40 torunlar geldi geleli herseyden elimizi ayağımızı cektik nöbetler rahatladı çarşı iznimizde her haftaya çıktı...birde şu sik kafalı boluk komutanı üsteğmen olmasaydı tadından yenmezdi bu koşullada bu safagi yerim üstüne de on iki gün olayı olursa deneyin keyfime ...

Ben nöbetten düşeli 40 gün oldu. Çarşılar her hafta idi zaten. Hafta içi de 8-9 defa çarşıya çıktım. Askerlik on numara gidiyor. Şafak 38. Şafak sıkıştırıyor, zorunuza gitmesin beyler:)

• 
Sayfa: önceki 10071008100910101011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.