Şimdi Ara

352. DÖNEM (Ağustos 2013) Kısa Dönem Er ve Yedek Subay Aday Adayları (988. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.765
Cevap
124
Favori
1.327.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 986987988989990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

boyum kadar file almıslar
    son model terlik almıslar
    ilif alın dedim şu plastik gibi seylerden olandan acayip birsey olmuslar içinde süngerler var renkli renkli görseniz götünüzle gülersiniz birse süngere baktım ki kalpli kalpli :@
    evde havlı dolu hala havlu almıs
    içlik kalın alın dedim temal diyor elimle elliyorum incecik birsey birde 2 tane almıslar :@ 1 tanesi ince mince giyerim artık , diğeride göt kadar ufacık boyu
    var ya tepemin tası attı yaa
  • Edit:

Terlik kesin alalım mı devrem ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diavolo -- 30 Ekim 2013; 14:54:26 >
  • aslanhasan68 A kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun. Bugun gelen bilgiye gore bizim boluge 50 kisa donem gelecekmis.

Bizim boluge duserseniz 10 numara askerlik yaparsiniz. Hem mebs hem kara havacilik guzel yerler ozellikle kara havacilik. Tek kotu yani her yer yarbay albay dolu ama dikkat ederseniz carpilmazsiniz. Yatin kalkin sukredin buraya geleceginize.

Pastanesi merkez kantini pidecisi vs iyidir ama bolugunuze gore her sey degisebilirde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirkumsali

352/2 Marmaris ilçe jandarmadan selamlar :)

313. kd olarak bende Marmaris ilçe jandarmadaydım
    hala çok rahat bir yerdir eminim :)
    kantin hala tepedemi, tek koğuş sistemi devammı ediyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anafartalar- -- 30 Ekim 2013; 17:39:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LesEnfantsTerribles

arkadaslar oncelikle herkese selamlar :) 351. ksd olarak askerlik gorevim Mardin il Jandarma Komutanliginda devam ediyor. eylul sonunda terhis olacagim icin usta birligi Mardin Il Jandarma Komutanligina cikacak olan arkadaslarla burda bi sure karsilasma firsatim.olacak muhtemelen. simdiden hayirli teskereler.

Kaan Arli
    www.donanimhaber.com

Dede mardin il jandarma dan bahsetsene biraz gıda mühendisi olarak merkezde kalma şansım var mı ?
  • Şafak atarsa 90 denetleme geliyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: foodHunTR

quote:

arkadaslar oncelikle herkese selamlar :) 351. ksd olarak askerlik gorevim Mardin il Jandarma Komutanliginda devam ediyor. eylul sonunda terhis olacagim icin usta birligi Mardin Il Jandarma Komutanligina cikacak olan arkadaslarla burda bi sure karsilasma firsatim.olacak muhtemelen. simdiden hayirli teskereler.

Kaan Arli
    www.donanimhaber.com

Dede mardin il jandarma dan bahsetsene biraz gıda mühendisi olarak merkezde kalma şansım var mı ?

İl Jandarma'da büyük ihtimalle kilerden sorumlu olacaksın ve öğünlük sırf iş olsun diye numune aldıracaklar sana.. HAftada 3 gün tabura gidip erzak alacaksın 1 kamyonet veya 2 pikap araç ile... tabi bunlar kiler sorumlusu olman durumunda olacak seyler...

Şimdiden gecmiş olsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: foodHunTR

quote:

Kaan Arli
    www.donanimhaber.com

İl Jandarma'da büyük ihtimalle kilerden sorumlu olacaksın ve öğünlük sırf iş olsun diye numune aldıracaklar sana.. HAftada 3 gün tabura gidip erzak alacaksın 1 kamyonet veya 2 pikap araç ile... tabi bunlar kiler sorumlusu olman durumunda olacak seyler...

Şimdiden gecmiş olsun :)

• Hem acemiliğini hem ustalığını orda yapan varmı? varsa şuan ne durumdalar acaba bilgin varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet K.

Hem acemiliğini hem ustalığını orda yapan varmı? varsa şuan ne durumdalar acaba bilgin varmı ?

Mardin dağıtım yerlerinden oldugu için acemi - usta aynı yerde yapan yok ben 2 Ekim'de terhis belgemi aldım..

Mardin İl Jandarma Hizmet ve Muhafız Bölüğü askeri olacaklara bölük komutanı yüzünden sabır diliyorum

• atarsa 88

• Şafak 88 (99'da ıslanmaktan kurtulduk şükür:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dedeler Kırklareli merkez de askerlik yapan var mı ? :)
    benimde aynı yerden arkadaşlar:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: 352.Dönem

atarsa 88

hangi ara 88 oldun yahu , daha bozulmamis 168 gun var ,dede biz napam

• arkadaşlar 30gün kasım 31gün aralık 31 gün ocak yol izni 1 gün düşülmüş hali 30ocak sabahı terhis. Izin kullanmaz isek'siz ne ara 88 oldunuz ?merak ettim. Kesin bilgi ile yazın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efe180609 -- 1 Kasım 2013; 7:42:33 >
  • Atarsa 89 son gün doğan güneş olduğundan ...

• tek koğuş, 14 askeriz, kantin girişte yemekhanenin yanında
  • quote:

Orijinalden alıntı: direnay

Şafak 88 (99'da ıslanmaktan kurtulduk şükür:)

ağa nasıl 88 bizim bugün 88 battı erken terhis mi aldım :)

selam,

352 donem olarak askerligi burada yapıyorum. hizmet ya da bakım bolugune gelırsiniz.
    ben hizmet bolugundeyım genel olarak rahat gozunuz korkmasın, tahmin edilecegi gibi cok rutbeli var ama alısıyorsunuz.
    gunluk nobet 2 saati gecmez. her haftasonu carsıya cıkabılırsınız. arada muhafız olarak da dısarı cıkabılırsınız :)

sanırım bu hafta teslim oluyorsunuz mamak a. kolay gelsin simdiden.
  • 
Sayfa: önceki 986987988989990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.