Şimdi Ara

'Foxconn, 7.nesil iPhone'un üretimine başlıyor'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 'Foxconn, 7.nesil iPhone'un üretimine başlıyor'

Son dönemde sıkça duymaya başladığımız 7.nesil iPhone'un haziran ayında düzenlenecek olan WWDC 2013'de lanse edileceğiyle ilgili iddia güç kazanmaya devam ediyor.Macotakara sitesinin kaynaklarından aldığı son bilgilere göre Foxconn, 7.nesil iPhone'un üretimine başlamak üzere.

Macotakara sitesi 7.nesil iPhone'un, iPhone 5'le aynı üretim hatlarında üretileceğini belirtirken; üretimin seri mi yoksa pilot mu olduğuyla ilgiliyse herhangi bir detay vermedi. Bu haberin yanı sıra Japonya'nın en büyük operatörü olan ve bugüne kadar iPhone satışı yapmayan NTT DoCoMo'nun 2013 Sonbaharı için Android telefon siparişlerini azalttığını ifade eden Macotakara, bu durumun 7.nesil iPhone için yapılmış bir hamle olabileceğini belirtti.

Macotakara'nın paylaştığı bilgiyle paralel olarak Jefferies analistlerinden Peter Misek de ocak ayında yayınladığı raporunda Apple'ın 7.nesil iPhone'un üretimine Mart 2013'de başlayacağını iddia etmişti.

Hatılanacağı gibi dün KGI Securities analistlerinde Ming-Chi Kuo, kaleme aldığı son yazısında yeni iPhone'un haziran ayında tanıtılıp temmuz ayında satışa sunulacağını iddia etmişti. Kuo'ya göre yeni iPhone'un diğer "S" güncellemelerinde olduğu gibi, tasarım anlamında selefine göre bir farklılığı bulunmayacak, fakat telefon 28nm üretim prosesinden çıkan A7 işlemcisi, daha gelişmiş kamerası ve akıllı flaş sistemi ile parmak izi sensörü ile öne çıkacak.

• Cok iyi olmasin lan uzulurum :D
  • yine aynı tasarım yıne aynı ekran boyutuyla gelirse alınmamalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

yine aynı tasarım yıne aynı ekran boyutuyla gelirse alınmamalı.

zaten gelecek telefon 5s olacağından dolayı aynı boyutta kalacaktır ama 5 teki hatalar giderilmişse s serisi alınabilirliğini taşıyor.
  • quote:

Bütün iPhone'lerin S modeli bir önceki modeli ile aynıdır:
  • Yine tuketim cilginligi tetiklenecek,baska aciklamasi yok..
  • Ekran büyük olsaydı iyiydi, ama büyük ekran iphone 6'ya kalacak galiba
  • ekran büyük olsaydı iyiydi
  • quote:

Tamam reyis almıyoruz
  • Ekran 4.8 olmalı bence yada 2 model çıkartılıp mini ve geniş ekran olmalı iphoneu kaç kişi tek elle kullanıyor ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 6 Mart 2013; 11:48:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

Ekran 4.8 olmalı bence yada 2 model çıkartılıp mini ve geniş ekran olmalı iphoneu kaç kişi tek elle kullanıyor ki

Aynen I phone buyuk ekran cikarirsa simdikinin iki kati satar, I phonedan nefret eden bir samsungcu olarak bunu itiraf edeyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizde 6'yi bekleriz
  • Siyah Beyaz TV ler yeniden uretiliyor deseler daha cok heyecanlanirdim..
  • @engurlu artık gereksiz yorum yapmıyor deseler, heyecanlanmak bir yana fakire sadaka veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extreme Victory -- 6 Mart 2013; 13:55:21 >
  • o zaman 5s alıcaz demektır
  • Telefon dedigin tek elle kullanilabilen bir cihazdir. Telefon dedigin 5 dk oynayip kapatabilecegin oyunlar oynamaktir. Gidip iphone 5 te gta vice city mi bitirecegiz ? Temple run subway surfers tarzi atistirmalik oyunlar oynamaktir.

Bunlar bir telefonun olmasi gereken ozellikleri ama siz telefon degil arama yapilabilen kucuk tabletlerden istiyor gibisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

@engurlu artık gereksiz yorum yapmıyor deseler, heyecanlanmak bir yana fakire sadaka veririm.

Engurlu normal bir yorum yapsa çok büyük bir bagis yaparim ama öyle bir ihtimal yok.

Engelli bende yorumu görmedim ama ne kadar sacmaladigini tahmin edebiliyorum sende engelle rahat et.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone CAN dır ben bilmem eşim bilir oyunu androidde yok diye arkadaşlar kafayı yicek
    şöyle bişey xbox 360 var ben oyunları bitiriyorum pc kullanıcıları çıkmasını bekliyor hesabı
    verdiğim para sonuna kadar helal olsun iphone na

• macotakara
  • Daha mı uzun olmuş bana mı öyle geliyor :D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.