Şimdi Ara

Samsung Galaxy Xcover 2, 325 Euro fiyat etiketiyle listelendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung Galaxy Xcover 2, 325 Euro fiyat etiketiyle listelendi

Samsung'un IP67 dayanıklılık sertifikasına sahip modeli Galaxy Xcover 2, Finlandiya merkezli bir satış sitesi olan Gigantti'de listelendi. Gigantti'nin, 325 Euro'luk fiyat etiketiyle sattığı akıllı telefonun çok yakında diğer Avrupa ülkelerinde de boy göstermesi bekleniyor. Merak eden okuyucularımız için 325 Euro'nun güncel kurlarla karşılığı yaklaşık 760 TL.

Tozlu ortamlara ve suya karşı (1 metre derinlik-  yaklaşık 30 dakika) dayanıklılık sergileyebilen Galaxy Xcover 2'nin teknik özelliklerini kısaca özetlemek gerekirse, 1 GHz'de çalışan çift çekirdekli (ARM Cortex-A9) işlemci, Mali-400MP grafik işlem birimi, 1 GB RAM, Android 4.1 ''Jelly Bean'' işletim sistemi, 4-inç büyüklüğünde - 480 x 800 piksel çözünürlüğünde ekran, 640 x 480 piksel ön kamera, HD video kaydedebilen 5 megapiksel arka kamera ve 1.700 mAh kapasiteli batarya göze çarpıyor.

• Şimdi millet doluşur konu altına "o donanıma o fiyat olur mu" "her yerde elma" "bence samsung süper yaptı" "sony forever" yazarlar neyin ne olduğunu bilmeden.
  • Alınabilir.
  • kalınlık ne durumda acaba ?
  • Eğer ekran konusunda da bi koruma getirdilerse kırılmaya çizilmeye karşı alınabilir. Oyun hastası değilseniz gayet yeterli olur. Ama bu ülkede 1000 lira civarında seyreder. Bu yüzden de kimse almaz. Çünkü gerekirse arama özelliği olmasın, oyun oynatsın. Telefonlarda aradığımız özellik bu artık.
  • s3 mini ye benziyor baya
  • Büyük telefonlardan bıktım 5" almak istemiyorum 4" almak istiyorum fakat istediğim özelliklerde 4" telefon çıkmadı iPhone 5 alıcam bu gidişle

• quote:

Orijinalden alıntı: bayraak

Büyük telefonlardan bıktım 5" almak istemiyorum 4" almak istiyorum fakat istediğim özelliklerde 4" telefon çıkmadı iPhone 5 alıcam bu gidişle

Buraya yazmandaki amaç nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MIKROP DOGAN

kalınlık ne durumda acaba ?

kalın kaçmaz, alınır... :)))
  • bu telefonu bekleyen tek kişiyim galiba donanım tam benim için. toza dayanıklılıkda çok güzel darbe dayanımıda yeterli olursa ve uygun bi fiyattan girerse piyasaya ilk samsung telefonum olabilir öbür türlü xperia z bakıcam 2. elden ilerleyen zamanlarda ama onunda ekran çok büyük benim için.

• telefon bende var yaklaşık 1,5 aydır kullanıyorum ve çok memnunum sağlam bir telefon şuana kadar yüklediğim hiç bir oyunu açmamazlık yapmadı oyun sırasında herhangi bir donma yavaşlama gibi bir sıkıntım olmadı dokunmatiği güzel zaten bir ekran koruyucu aldığınız zaman tamamdır. Ben Note 2 nin ekran koruyucusunu keserek
    kendi ekranıma göre yaptım malum daha piyasada yok. Kısaca hertürlü ihtiyacı karşılıyor. Arada ılık suyla sabunlayıp yıkıyorum dezenfekte için :)

• Bu telefonun Türkiye'de satışına başlandı mı veya başlanacak mı? Sahibi olan arkadaşlar varsa bilgi verebilirler mi? Eğer satılıyorsa nereden temin edebiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: bhazer

bu telefonu bekleyen tek kişiyim galiba donanım tam benim için. toza dayanıklılıkda çok güzel darbe dayanımıda yeterli olursa ve uygun bi fiyattan girerse piyasaya ilk samsung telefonum olabilir öbür türlü xperia z bakıcam 2. elden ilerleyen zamanlarda ama onunda ekran çok büyük benim için.

Xperia go'yu da bir inceleyin. Belki beklemenize gerek kalmaz. Gerçi ram biraz az. O da tam olsa zaten ben de almış oalcaktım bir ara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 2 Haziran 2013; 22:22:24 >
  • geçen kasımda vatana go niyetiyle gidip sola almıştım. hep biraz içimde kaldı. sola beni çok üzmedi tek sıkıntım ramdi, ki go ilede aynı sorunu yaşardım.
    şu an xperia xr bekliyorum xden hem ekranı ufak hemde fiyatı daha uygun olur kanaatindeyim. gerçi bu bekleme işinin sonu yok nikah kıymıycaz sonuçta ama beklentilerimi tam karşılamasını istiyorum şuda şöyle olsaydı demeyim o kadar para bayılınca.
  • Aklıma geldi bir de xperia v var su geçirmez ama o da nedense Türkiye'ye gelmedi sanırım. Ben minik ama herşeyi olan telefonları seviyorum. Ama malesef küçük olunca özellikten de kısıyorlar ve sinir oluyorum.
  • Ben şuanda 2 gündür kullanıyorum ekran kilitsiz sıradan tuş kilidi ile kullanımı konusunda sıkıntılı sadece onun haricinde hız konusunda gayet yeterli gibi ilerleyen zamanalarda arama listesi doldukca nasıl bir hızda kalacak orasını bilmiyorum. bazı arkadaşlar kalınlık demiş kalınlık konusunda Ipone ile aynı diyebilirim ince gayet ağırlığı fazlada değil. Diğer telefonum mini 2 idi 2 aydır kullanıyordum onu bırakıp buna geçtim. onunla arasında ayarlar vs konusunda baya bir değişilik var.

• Bu telefonu tanitan adam plastik olmus diyorlar ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende var çok güzel

• 2325 euro olarak okudum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.