Şimdi Ara

Temple Run: Oz ile büyülü bir masalda koşmanın vakti geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
1.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Geçtiğimiz ayın başlarında duyurusu yapılan Temple Run: Oz nihayet yayınlandı. Temple Run'ın geliştiricisi Imangi Studios ve Walt Disney iş birliğiyle geliştirilen yapım, bu ikilinin ikinci projesi olma özelliği taşıyor. Hatırlayacağınız üzere, Imangi Studios ve Walt Disney daha önce "Brave" adlı animasyon filmini Temple Run serisiyle bir araya getirerek mobil oyunculara farklı bir Temple Run deneyimi sunmayı amaçlamıştı.

8 Mart tarihinde gösterime girecek olan "Oz: The Great and Powerful" filminin Temple Run serisine uyarlanmış hali olan Temple Run: Oz, serinin devam oyunu olmamakla birlikte neredeyse Temple Run 2'nin yüzeysel olarak değişikliğe uğramış hali diyebiliriz. Temple Run 2'deki oyun dinamiklerinin birebir kullanıldığı yapımda mekanlar, içerikler ve karakterler filmin esinlenilerek oluşturulurken görsel anlamda yapım, bir sonsuz koşu oyununa göre oldukça başarılı. Ancak, Temple Run 2'de olduğu gibi uzak çevre detaylarındaki görsellerin berbat bir duvar kağıdı olmaktan öteye gidemediğini de hatırlatalım. Düz yollar yerine engebeli yolların bulunduğu yapımda Dark Forest ve Whimsie Woods olarak adlandırılan iki farklı mekan bulunurken yapım, mekan çeşitliliği konusunda pek de tatmin edici  değil. Ancak, güncellemelerle filmden esinlenilerek yaratılan mekanların sayısının artacağını hatırlatmakta fayda var. Aniden yıkılan engeller ve balon seyahatlerinin yapıma az da olsa farklılık kattığını da belirtelim.

Temple Run serisinin basit kontrol yapısının devam ettirildiği oyunda, yine seriden alışık olduğumuz bir bonus menüsü de bizleri karşılarken, bu kısımda karakterimizi daha ileri götürmeye imkan veren bir takım bonus içerikler satın alınabiliyor. Filmden esinlenilerek hazırlanan müzikleriyle etkileyici bir deneyim sunan yapımda, ses efektleri de oldukça iyi iş çıkartıyor.

Ücretsiz olarak sunulan serinin asıl oyunlarının oyunlarının aksine 1.79 TL'den satışa sunulan yapımda, Brave'de olduğu gibi 1.79 TL'ye satılan 1500 altınlık bir başlangıç paketine yer verildiğini de hatırlatalım. Temple Run 2'den hoşlanan ve Temple Run adı altında farklı bir deneyim yaşamak isteyen mobil oyunculara hitap eden Temple Run: Oz'a Appstore veya Google Play üzerinden aşağıdaki bağlantı linklerinden ulaşabilirsiniz.   

Güncelleme: Yapım, Google Play'deki yerini almıştır.

• Keşke ücretsiz olsaydı veya sinema bileti alanlara oyun bedava gibisinden bir kampanya.

• Brave gibi bir oyun olucak ve yine kasmaktan dolayı oynayamıcaz. Telefona kurulup 2-3 oynayıp, silmelik bir oyun.
  • Brave de ücretli

• Google play'de göremeyen sadece benmiyim acaba?Arıyorum yok url bulunamıyor
  • Ben indirdim yarim saattir oynuyorum hicbir kasma yok cok akici olmus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkmadımi daha androide

• Oyununu degilde filmini cok merak ediyorum..

• Haberin altinda ki dip notu okuyun android icin bekleyen arkadaslar.

Benim anlamadigim; daha yayinlanmayan bir oyunun play store linkini nereden buldunuz? :) Istihbarat saglam sanirim :)

• Oyun güzele benziyor.

• Brave gibi degil allahtan normal bir temple run gibi.Hic kasmiyor4ste
  • Oyunu indirdim az önce. Brave'den çok daha iyi olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musa_unsal2005

Android ücretsiz sürümü yeni çıkmış

<::Burdan::->

Şikayet ettim.

• Bende kasmadan oynuyorum 4ste daha zor ve daha eğlenceli iyiki androidden iosa geçmişim
  • Bu veya istediğiniz herhangi bir oyun uygulamayı komisyonsuz us hesap için hediye edebilirim. Ödeme paypal.

• kesinlikle bu zamana kadar cikmis en basarili temple run surumu.

• hoş bişeye benziyor...
  • Sıkmadı mi yahu?2 oyun yaparsın hadi aynı oyun üzerine ama grafikleri biraz biraz gelistirip 4-5 oyun yapmanın amacı nedir bilmiyorum.

• para mı vericem buna
  • Oynamaya başladım fena değil.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.