Şimdi Ara

WHARFEDALE VARDUS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
3.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHABA ARKADAŞLAR BU SERİYİ BİLEN KULLANAN VAR MI TÜRKİYEDE YENİ DAHA CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM....... :)

• quote:

Orijinalden alıntı: des_955

MERHABA ARKADAŞLAR BU SERİYİ BİLEN KULLANAN VAR MI TÜRKİYEDE YENİ DAHA CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM....... :)

ben yarın gidip alıyorum ödemesini yaptım, vsx-520 ile sistemi kurup yorumları yaparım :)
  • benimde merak ettiğim bir konu, takip ediyorum
  • Merhaba Üstadım çok iyi olur bende vsx-520 için düşünüyorum birde hangi modelini aldınız şimdiden teşekkürler :)
  • quote:

Merhaba Üstadım çok iyi olur bende vsx-520 için düşünüyorum birde hangi modelini aldınız şimdiden teşekkürler :)

vsx-520 K modelini aldım, üstünde çok hafif bir yamuk vardı hemen değiştirdim, wharfedale vardus setimi de aldım, ama bütçe kısıtlı olduğu için sub alamadım, benim gibi ev kullanıcısı için gayet yeterli bassları zaten,benim gibi bass alamıyorsanız frontları VR-400 tavsiye ederim. işin teknik kısmını hiç bilmem ama evde film izlemeyi çok severim, LG HB1100RE vardı, ses kalitesi iyi olmasına rağmen beni mutlu etmedi, onu satıp Vardus seti aldım, şimdi çok memnunum, sinema ses deneyimini inanılmaz artırdı,özellikle center çok başarılı filmlerdeki konuşmalarda. akustik kalibrasyonu da çok güzel yapıyor ortamı analiz ederek, ayrıca sesler çok berrak, yüksek seste bozulma yok denecek kadar az. Hoparlörler çok estetik, fazla da yer kaplamıyor.Bu arada sanırım VSX 520 tek model var, yanına gelen harfler (bendeki K gibi) sadece model bölgesini gösteriyor.
    Ben amfiyi 600 lira, Vardus VR 400 frontları 625, Vr-C2 Center 265, Vardus Vr-100 arkaları da 300 küsür liraya aldım. Amfiyi ve hoparlörleri de tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murrade

quote:

Merhaba Üstadım çok iyi olur bende vsx-520 için düşünüyorum birde hangi modelini aldınız şimdiden teşekkürler :)

vsx-520 K modelini aldım, üstünde çok hafif bir yamuk vardı hemen değiştirdim, wharfedale vardus setimi de aldım, ama bütçe kısıtlı olduğu için sub alamadım, benim gibi ev kullanıcısı için gayet yeterli bassları zaten,benim gibi bass alamıyorsanız frontları VR-400 tavsiye ederim. işin teknik kısmını hiç bilmem ama evde film izlemeyi çok severim, LG HB1100RE vardı, ses kalitesi iyi olmasına rağmen beni mutlu etmedi, onu satıp Vardus seti aldım, şimdi çok memnunum, sinema ses deneyimini inanılmaz artırdı,özellikle center çok başarılı filmlerdeki konuşmalarda. akustik kalibrasyonu da çok güzel yapıyor ortamı analiz ederek, ayrıca sesler çok berrak, yüksek seste bozulma yok denecek kadar az. Hoparlörler çok estetik, fazla da yer kaplamıyor.Bu arada sanırım VSX 520 tek model var, yanına gelen harfler (bendeki K gibi) sadece model bölgesini gösteriyor.
    Ben amfiyi 600 lira, Vardus VR 400 frontları 625, Vr-C2 Center 265, Vardus Vr-100 arkaları da 300 küsür liraya aldım. Amfiyi ve hoparlörleri de tavsiye ederim.

Merhaba hocam inceleme için teşekkürler sisteminizi iyi günlerde kullanın 1-2 ufak soru soracağım fronlarda port varmı birde ses nasıl kısık seste şimdiden teşekkürler :)
  • des_955 kullanıcısına yanıt
    fiyatları yüksek gelince biraz ertelemek istedim. Geçenlerde Wharfedale kampanyası varmış merak ettim incelemeye başladım,çok başarılı yorumları olmasada wharfadale vardus vr 300 yada vr 400 hoşuma gitmisti.fiyatı 650 lira olan vardus vr300 aldım bu 3 yollu kulelerin yorumları ortada olmasına rağmen ben beyendim bas performansı avr,de large modunda gayet başarılı fiyatınagöre gayet güzel hoparlör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Barbados35 B kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam cevabınız için teşekkür ederim bana almak kısmet olmadı dinleme imkanımda olmadı zaten sinema sistemi işini 2-3 yıl rafa kaldırdım diyebilirim senin hoparlörlerinin hayırlı olsun güle güle kullan keyifle dinle :) kalın sağlıcakla :)
  • Ilgilene varsa Wharfedale Vardus Vr 100 hoparlorlerim satiliktir. Pm den temasa gecebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Wilde

quote:

mrb siz Wharfedale Vardur VR400 Kule Tipi Hoparlör front olarak mı 625 TL aldınız ? sıfırı 1,000 TL civarı öneren var mı bu ürünü kullandığım AVR PIONEER 921 K
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.