Şimdi Ara

Gigabyte'ın, 11,6' ekrana sahip Windows 8 tablet bilgisayarının özellikleri netleşti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Gigabyte'ın, 11,6' ekrana sahip Windows 8 tablet bilgisayarının özellikleri netleşti

Bilgisayar donanımları tutkunları tarafından yakından tanınan Gigabyte, mobil taraftaki ürünlerini de geliştirmeye devam ediyor. Firmanın CES 2013 fuarında kapsamında sergilediği tablet bilgisayarı S1185 modelinin özellikleri netleşti.

Gigabyte tarafından bütün teknik özellikleri açıklanan tablet bilgisayar modeli S1185, 11.6" çoklu dokunmatik desteğine sahip Full HD IPS LED arka aydınlatmalı ekrana, üçüncü jenerasyon 1.8-2.7GHz Intel Core i5-3337u işlemciye, Intel Mobil HM77 Express çipset ve Intel HD grafik birimi yanında, 2/4/8GB bellek oranları ile gelecek. Depolama birimi olarak 64/128/256GB mSata SSD seçeneklerine sahip olan tablet, işletim sistemi olarak Windows 8 ya da Windows 8 Pro kullanıyor ve isteğe bağlı olarak harici klavye aparatı ile satın alınabiliyor.

Gigabyte'ın, 11,6' ekrana sahip Windows 8 tablet bilgisayarının özellikleri netleşti

297x183x13.6mm boyutlara ve 1kg ağırlığa sahip olan Gigabyte S1185, 4000mAh dahili batarya ile uzun bir kullanım ömrü sunabiliyor. Üzerinde MicroSD, USB2.0, USB3.0, VGA, HDIM portları yer alan cihaz, kablosuz olarak 802.11n Wi-Fi, Bluetooth 4.0 bağlantı seçeneklerine ve bir sim kart yuvasına sahip.

Teknik olarak iyi özelliklere sahip olan Gigabyte S1185 tablet bilgisayar, 1000$ fiyat etiketi ile yakında piyasaya çıkıyor.

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4456#sp 

• haswell'e çeyrek kalmışken bu vakitten sonra ivy bridege işlemcili cihazlar satınalınmaz heleki iddia edildiği gibi grafik birimi ve güç tüketimi farkı iddia edildiği gibiyse

• quote:

Orijinalden alıntı: khaos

haswelle çeyrek kalmışken bu vakitten sonra ivy bridege işlemcili cihazlar satınalınmaz heleki iddia edildiği gibi grafik birimi ve güç tüketimi farkı iddia edildiği gibiyse

Grafik oalrak Haswell taşları yerinden oynatacak gibi duruyor. Ayrıca şu cihazları biraz ucuz yapsalar ipad/android tablet saçmalığına çok iyi alternatif olacak.

• Yüksek oyun performansı için AMD cihazlarını bekleyin.

• quote:

haswell'e çeyrek kalmışken bu vakitten sonra ivy bridege işlemcili cihazlar satınalınmaz heleki iddia edildiği gibi grafik birimi ve güç tüketimi farkı iddia edildiği gibiyse

Bu bir iddia değil bu mesajı yazabiliyorsan nasıl olurda bilgin olmaz en basiti youtube dan intel vs amd gpu yazarak öğrenebilirsin bu kadar cehalet de olmasın artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: demo22

quote:

haswell'e çeyrek kalmışken bu vakitten sonra ivy bridege işlemcili cihazlar satınalınmaz heleki iddia edildiği gibi grafik birimi ve güç tüketimi farkı iddia edildiği gibiyse

Bu bir iddia değil bu mesajı yazabiliyorsan nasıl olurda bilgin olmaz en basiti youtube dan intel vs amd gpu yazarak öğrenebilirsin bu kadar cehalet de olmasın artık.

ilk önce saygılı olmaya davet ediyorum sizi nihayetinde ben intelin 3. nesil işlemcisini taşıyan bir cihazla yakında piyasaya çıkması beklenen 4.nesil işlmcisini netten edindiğim bilgi doğrultusunda karşılaştırdım.Yazımın neresinde amd veya gpu performansından bahsettim veya intelle karşılaştırdım acaba bana gösterebilirmisiniz? son olarak kem söz sahibine aittir!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khaos -- 5 Mart 2013; 23:52:47 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: khaoshaswelle çeyrek kalmışken bu vakitten sonra ivy bridege işlemcili cihazlar satınalınmaz heleki iddia edildiği gibi grafik birimi ve güç tüketimi farkı iddia edildiği gibiyse

ne gereksiz insanlarsınız.

• quote:

Yüksek oyun performansı için AMD cihazlarını bekleyin.

Aynı Fikirdeyiz Dostum.
  • haa bi gigabyte tablet çıkarmamıştı...
    yakında bende çıkarcam...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.