Şimdi Ara

Peugeot 307 ARızA acıl yardım lutfen

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sorunumu tekrar edeyim aracımda rolantide iken düzensiz çalışma var onuda her zaman yapmıyor ısı yükseldiğinde daha belirgin; ufak bir titreme, ritmik olmayan bir çalışma şekli...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bendede 307 2006 1.6 Benzinli araç var, rölantide çok hafif titreme yapıyor ama devir saatinde hiç oynama yok, aklıma sadece benzin kelebeği geliyor ama devir saati oynamıyor...
  • 2003 model 1,6 otomatik 110 ps lpg/benzin 307 aracım var aracımda silkeleme sorunu var 1000 tl den fazla para harcadım bu hata için hala çözemedik lpg atiker marka genelde hata araç yüke bindiğinde oluyor yani rampalarda falan ve araç çekişten falan düşüyor silkeliyor 4, enjektör ateşleme arızası alıyoruz ve katalatik arızası veriyor bobin yeni değişti orjinali ile sıradan bakımları yapıldı bujiler değişti katalatik boşaltıldı oksijen sensörleri değişti iki adet lpg filtresi ve lpg ısı sensörü değişti fakat sorun hala devam yardımı olabilecek arkadaşların mesajlarını bekliyorum aracımı seviyorum fakat bu sorundan dolayı soğumaya başladım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.