Şimdi Ara

THL W8 MTK6589 KULLANANLAR VE ALMAK İSTEYENLER (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
701
Cevap
10
Favori
50.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gmichael

Benimde avea ama 3g vinn hatti kullaniyorum

vınn hattını hangi sim kart yuvasına taknınız her iki yuvada 3g yi destekliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferkaya1

quote:

Orijinalden alıntı: Crimson Knight

Bu telefon çok hoşuma gitti 16 GB 12 MP modelini almayı düşünüyorum Pandawill'den 260$'a. Pandawill'den veya çinden kargoyla telefon alışverişi yapmış olanlar bana ulaşabilir mi?

hocam gümrükden nasıl geçiriyorsunuz?

tamamen tesadüf geçiyor. burada 3 telefon alıp takılmayan da gördüm iki kez telefon alıp ikisinde de takılan gördüm :)
    biraz sizin iman gücünüzle alakalı...
  • http://gaga.aliexpress.com/210179024-751599564-detail.html
    16gb
    $135
    nasıl iş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tendertendere -- 28 Mayıs 2013; 16:29:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tendertendere

http://gaga.aliexpress.com/210179024-751599564-detail.html
    16gb
    $135
    nasıl iş

Süre bittiğinde 5 adet o fiyattan indirimli satış
    Tabi kalırsa hemen biter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GravityMod2 1.9 sürümüne güncellendi (Maşallah)
  • bende de thl w8 var. orjinal roma root atmaya uğraştım olmuyor. zor bela cwm yukledim ama şu GravityMod2 den rom kursam mı acaba diyorum ama biraz nasıl olacağı konusunda yardım bekliyorum. son sürümün link verimisiniz cwm ile yuklenenin. xda form baktım konu karmakarış geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GravityMod2 cwm ile 1.0 ı kuruluyor

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2249808

Ondan sonra parça parça güncellemeler var hepsini sd carda atıp ard arda yüklüyorsunuz sonunda elinizde 1.9 sürümü olmuş oluyor.

CWM kurduktan sonra root atmak çok kolay ki? İşin en zor kısmı (bilmeyenler için) telefona cwm kurmak / rom atmak.
  • hocam bitane root dosyası yukledim recoveryden. ekrana supersu geldi ama rot yetkisi isteyen programlara yetki vermiyor.
  • Kargo ve gumruk sıkıntisi yasamamak adina sanalpazar dan siparis gectim ertesi gun elimde oldu cihaz,axess kampanyasiyla 560 liraya mal oldu.bence parasini da hakeden bir kalitede elimdeki htc one x'e yedek olarak aldim ekrani disinda one x i aratmayacak gibi duruyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: goozdemir

Kargo ve gumruk sıkıntisi yasamamak adina sanalpazar dan siparis gectim ertesi gun elimde oldu cihaz,axess kampanyasiyla 560 liraya mal oldu.bence parasini da hakeden bir kalitede elimdeki htc one x'e yedek olarak aldim ekrani disinda one x i aratmayacak gibi duruyor...

Sanal pazarda teslim süresi 21 gün falan diyor acaba Türkiye'den mi kargo yapıyorlar,
  • quote:

Orijinalden alıntı: skalkan76

quote:

Kargo ve gumruk sıkıntisi yasamamak adina sanalpazar dan siparis gectim ertesi gun elimde oldu cihaz,axess kampanyasiyla 560 liraya mal oldu.bence parasini da hakeden bir kalitede elimdeki htc one x'e yedek olarak aldim ekrani disinda one x i aratmayacak gibi duruyor...

Sanal pazarda teslim süresi 21 gün falan diyor acaba Türkiye'den mi kargo yapıyorlar,

Tabikide yurtdışından sipariş verip telefonunuzu öyle teslim ediyorlar. Gümrük riskini karşı taraf üstleniyor, gümrüğe takılırsa en fazla geri iade eder tekrar sipariş verir, olan sizin beklediğiniz 21 güne olur.
  • GravityMod2 romdan orjinal rom cwm ile dönülüyormu. Dönen varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: skalkan76

quote:

hocam benim aldigim satici turkiyeden kargoladi ertesi gun telefon ulasti istersen ozelden saticinin bilgilerini atabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: romeoakyuz

GravityMod2 romdan orjinal rom cwm ile dönülüyormu. Dönen varmı ?

CWM ile olmaz, SP Flash tool ile flaşlamanız lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratzilla

quote:

Orijinalden alıntı: romeoakyuz

GravityMod2 romdan orjinal rom cwm ile dönülüyormu. Dönen varmı ?

CWM ile olmaz, SP Flash tool ile flaşlamanız lazım.

Donmeyede gerek yok mus 1.9 yukledim gayet guzel akici ve bug yok.

• Stock romdan direk gravity 1.9 rom a gecis yapilabiliyormu yoksa butun veraiyonlari sirayla kurmamizmi gerekecek?

• quote:

Stock romdan direk gravity 1.9 rom a gecis yapilabiliyormu yoksa butun veraiyonlari sirayla kurmamizmi gerekecek?

Az bekleyin 2.0 gelecek hemde direk kurulan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • one x in ısınma problemi @td80 işlemci hızını düşürünce çözüldü.
    hiç kullanmadığım thl w8 i satıyorum. bana 450 tl ye mal olmuştu.
    tekrar almak istesem gümrüğe takılma ihtimali var ayrıca alan arkadaş hiç beklemeden telefona kavuşacak( beyaz renk)

o yüzden 50 tl fark koyarak 500 tl ye satıyorum ilgilenen olursa özel mesaj atsın.
    telefona 4.2 rom yükleyince daha da iyi oluyormuş alan arkadaş telefonu daha iyi noktalara getirebilir. ben sadece arızası varmı diye 2-3 gün evin içinde sim kart taktım birkaç uygulama indirip kurdum. cihaz gerçekten çok güzel s4 tasarımından hoşlanan varsa kaçırmasın ben one x tasarımını daha çok sevdim:) @td80
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratzilla

quote:

Stock romdan direk gravity 1.9 rom a gecis yapilabiliyormu yoksa butun veraiyonlari sirayla kurmamizmi gerekecek?

Az bekleyin 2.0 gelecek hemde direk kurulan.

Murat bekliyorum v2 yi.bu arada sarj suresi cok uzun geldi bana.napabiliriz note 2 A ile de denedim sarj olmak bilmiyor..

• 1.9 da şarj olayı çözülmüş olması lazım. Bende çok uzun sürmüyor şarj etmek. Nexus 7 şarj cihazını kullanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.