Şimdi Ara

THL W8 MTK6589 KULLANANLAR VE ALMAK İSTEYENLER (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
701
Cevap
10
Favori
50.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • işlemci ram çözünürlük. emin ol yetersiz gelecektir. para senin keyif senin ayrı konu ama bence parana yazık. mtk6589'dan ve 1 gb ram'den aşağı telefon alma. bugüne kadar 20'den fazla telefon getirttim.tecrübeyle sabittir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkan1979

Replika Telefonlarda GPS Sorunu Çözümü(Denenmiştir)
    Neredeyse tüm replika telefonlarda GPS sorunu bulunmaktadır.Genellikle telefonun uydularının çine ayarlı olması yada GPS donanımının yetersiz olması nedeniyle GPS çalışmamaktadır.
    Öncelikle Root Explorer programını kullanarak system / etc / gps.conf dosyasını bulun üzerinde uzun süre parmağınızı tuttuğunuzda çok seçenekli pencere açılacaktır.
    oradan Open with dediğinizde yine çok seçenekli bir pencere açılacaktır.Burada Text editor'u seçiyoruz.
    İlk sırada NTP_SERVER = cn.pool.ntp.org yazılı olduğunu göreceksiniz. Burada cn yerine tr yazıyoruz ve satır şu şekilde olacak NTP_SERVER = tr.pool.ntp.org daha sonra geri çıkarken kaydedip eski dosyanın yedeğinide .bak olarak alacaktır.
    GPS Çin e ayarlı olduğundan uyduları göremiyor.
    Önemli Not:Bazı replika telefonlarda gps.conf dosyası olmayabiliyor.Bunun için yapmanız gereken mobileuncle uygulamasını kurun ve çalıştırın. Sonra Power GPS Search kısmına girin ve GPS Set tuşuna basın. Uygulamayı kapatın. Root Explorer ı tekrar açın system / etc / klasörünün içinde gps.conf dosyasını göreceksiniz

Daha sonra aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayın.

1. GPS, EPO, A-GPS. Kapatın
    2. RootExplorer kullanarak / data / misc dizinindeki Mtkgps.dat dosyasını silin.
    3. Telefonunuzu yeniden başlatın.
    4. Açık bir alanda veya yüksek bir yerde durun. (evde yada balkonda denemeyin)
    5. Wifi yada edge açıkken GPS, EPO, A-GPS (EPO ayarlardan yükleyin). Açın.
    6. Mühendislik menüsünden seçeneklerden YGPS açın.INFORMATION sekmesinde A-GPS restart tıklayın, sonra Cold tıklayın ve SATELATIES ekranına tıklayıp yaklaşık 5-10 dakka bekleyin. Uydular kırmızı noktalar şeklinde görünecektir. Bu noktalar yeşil olana kadar ve SUCCESS yazısı çıkana kadar bekleyin
    7. YGPS ve Mühendislik menüsünden çıkın. Hemen telefonunuzda kurulu olan herhangi GPS uygulamasını çalıştırın ve konrol edin.
    Replika Galaxy S3 Galaxy S4 Mtk 6575-6577 Telefonlarda GPS Uygulaması
    Replika telefonlarda dahili hafıza az olduğu için genellikle gps uygulamaları boyutu fazla olduğundan hafızada yer kaplamaktadır. Fakat aşağıdaki GPS uygulaması dahili hafızada sadece 1 mb yer kaplamaktadır. Ayrıca diğer GPS uygulamalarına göre çabuk bağlanmaktadır.
    indirmek için aşağıdaki linke gidiniz.

http://adf.ly/UIT9N

Not: Bu uygulama replika telefonlardan galaxy s3,galaxy s4,galaxy note,galaxy note 2,star n 8000 gibi telefonlarda denenmiştir.

Sadece yukarıdaki telefonlarda değil diğer Mtk 6575,Mtk 6577,Mtk 6589 gibi işlemci telefonlara uygundur.

Dostum anlatım için teşekkürler ama
    Birincisi thl w8 replika bir telefon değildir.
    İkincisi NTP_SERVER = cn.pool.ntp.org cn olan kısıma tr yazsanız bile tr olarak kaydetmiyor tekrar giriş yaparsanız cn orada olduğunu görürsünüz.
    Üçüncüsü / data / misc dizinindeki Mtkgps.dat diye bir dosya yok.

Bunlar için bir çözümünüz var ise paylaşırsanız seviniriz çünkü GPS gerçekten rezalet....

• violansek V kullanıcısına yanıt
    bende araştırarak bunlararı bulabildim sonuçta işlemcimiz MTK yani aynı diye paylaştım yoksa tabiki replika ürün degil
  • Telefonu Türkce olarak kullanırken fotoğraf çektikten sonra galerinin açılmama problemini çözebilen varmı?
  • thl'ye rom yüklemekte sorun yaşayan varsa mesaj atsın arkadaşlar. kompedanı oldum bunların uğraşa uğraşa
  • thl w8s telefonumu root yapmak istiyorum kolay yoldan nasıl yapabilirim

framaroot.apk

bu programla çok basit şekilde yapılıyormuş bununla denesem olurmu acaba

http://androidlobi.com/2013/05/root-programsz-odinsiz-framaroot.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: rec25

thl'ye rom yüklemekte sorun yaşayan varsa mesaj atsın arkadaşlar. kompedanı oldum bunların uğraşa uğraşa

kardeş sadece root yapmak istiyorum thl w8s telefonuma kolay yoldan nasıl root yapabilirim
  • sawruk kullanıcısına yanıt
    "A Better Camera" kullan bunda sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: gmichael

"A Better Camera" kullan bunda sorun yok

çok teşekkürler.gerçekten başarılı uygulama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yılbaşından sonra yurtdışından telefon getirtebilen oldu mu? Getirten olduysa hangi satıcıdan veya hangi siteden?
  • gümrük işi şuanda çok sıkılaştırmış görünüyor

yurt dışından telefon getirtmek hayal oldu galiba

benim ekran kartı dahi incelemeye aldılar
  • Gümrük işi nasıl şuan arkadaşlar pandawill.com sitesinden telefon sipariş vermek istiyorum bilgi verirseniz sevinirim...

• arkadaşlar thl w8s de ikinci hat vodafone takıyorum hattı görüp tanıyor pin soruyor ama şebeke bulamıyor sorun ne olabılır.. kayıtlı imei tanımlı ve turkcell hat takmıstım sebeke sorunsuzdu ve ınternet kullanımında da sorun yoktu vodafone a özel bi sorun bu n yapmalıyım?? bilgisi olan varsa cvp bekliyorum
  • İmei 1 ve imei2 kayitli olmali tek imei ile 2. çalişmiyor

• Goterror kullanıcısına yanıt
    kardeş bilgi için sağolda acemi değilim ben :D zaten 2 imei tanımlı (tr kayıtlı imi ' ler) ayrıca avea ve trkcll de sorun yok ıkısı aynı anda calısıyor vodafone da bi sıkıntı var sadece hatıı goruyor pin soruyor vodafone tr yazıyor ama şebeke yok telefonun sıtesınde de (w8s) sim unlocked dior sim kilidi de yok :S vodafone 900mhz onda da sıkıntı yok .S
  • ksuueo K kullanıcısına yanıt
    ek bilgi mühendis modundan telephony/simm lock/ sim 2/ alayına kalıcı unlock deyıp onayladım değişen bişey yok :S
  • Hocam acemi yaptim sizi k.b

Vodofone apn ayarlarina bakin bide

• ksuueo K kullanıcısına yanıt
    Biraz önce baska bir vodafone hattı denedim onda da sıkıntı yok bu sim bozuk herhalde k750 de çalışıyor ama çözemedim
  • THL W8 anakartı lazım parça olarak satmak isteyen olursa benimle iletişime geçsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefayavas

THL W8 anakartı lazım parça olarak satmak isteyen olursa benimle iletişime geçsin.

bir arkadaşımda var thl w8s sadece üst dokunmatik kırık işini görecek olursa konuşayım
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.