Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (106. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.751
Cevap
572
Favori
589.235
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • temmuz ağustos gibi yatak odasına bu seti.

http://urun.gittigidiyor.com/ev-bahce/beyaz-3-lu-tasli-yatak-odasi-abajur-avize-takimi-202755095

salonada bundan iki tane aldım

http://urun.gittigidiyor.com/ev-bahce/deniz-4-lu-dokum-beyaz-tasli-avize-aa-198747925

ben bu fiyatlara aldım ama avizecilerde üstüne 100 er tl daha koy.
  • arkadaşlar ismob mobilya fuarı var giden oldumu acaba cumartesi nişanlımla gitmeyi planlıyorum
    kendi sitesinden e davetiye oluşturdum çakma firma ismi ile kapıda sıkıntı çıkartırlarmıki mobilya görmek içinde girişte para vermek istemiyorum gerçi ücretlimi ücretsizmi bilmiyorum hiç biryerde bilgi yok

geçen senelerde gidenler varsa içerisi nasıl varmı alınabilecek ürünler uyguna birşeyler olur diye gitmeyi planlıyorum
  • by_MuKa kullanıcısına yanıt
    Geçen gün gittik hocam. 25₺ giriş ücreti olduğunu metrobüste son 2 durak kaldığında öğrenmeseydim gitmezdim.
    Her yerde toptan mı perakende mi diye soruyorlar. Ben model bakmaya gittim, keza dışarıda yaptırmayı düşünüyorum. Ama değer mi dersen hayır değmez. Ürünleri mıncıklayıp kalitesine bakacağım dersen o ayrı ama zaten tüm ürünlerin katalogları sitelerinde olduğu için benim için boş yere yorucu ve maliyetli bir olay oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • qeep kullanıcısına yanıt
    mümkün değil 25 lira vermem
    ben ndesing diye bir firma var bursa inegöl üretim o varsa onun yeni modelleri için gidecektim hatta istedigim köşe varsa ondada pazarlık yapacaktım 7bin lira beğendiğim köşe koltuk , masko mağazasında 6bine indiler dahada inmiyor namussuzlar

neyse hatunu Kandırayım hiç bişey yokmuş gidenler memnun degil falan diyeyim bu yoklukta 50 lira kaçmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizde Düğünümüzü Kısmetse Nisanda Yapıyoruz Salon Vs Herşey Hazır. (Ankara)

Şuan İçin Fotoğrafçı Ve Eşya Araştırmasına Girdik Kimi Bosh Siemens Diyor Kimi Arçelik Diyor Tv Kesinlikle Samsung.. Beyaz Eşyada Biraz Daha Araştırmam Lazım.. Mobilyalarda İStanbul Yolu Üzerinde Birçok Yer Var Gezmeye Başlayacağız Yavaş Yavaş.. Çook Koşturmak Lazım Allah Herkesin Yardımcısı Olsun.. Güzel Başlık Olmuş..
  • jk21 kullanıcısına yanıt
    Bizimde Nisan ayında hocam, çok emek vermek gerekiyor. Mobilyası, perdes, evi, fotoğrafçısı, kuaförü, salonu vs..

Beyaz eşya olarak çok yer ile görüştüm ancak Siemens'te karar kıldık. Zaten Bosch, Siemens ve Profilo BSH fabrikası Çerkezköy'de üretimini yapıyor. Dükkanlardada incelersen Bosch, Siemens ve Profilonun kodlarının bile benzer olduğunu görürsünüz. O şekilde düşünerek karar verin bence.

Birde Fotoğrafçılar ile pazarlık yaparken direk yarı yarıyadan pazarlığa başlayın. İnanın çok pazarlık payları var. Freelance olan instagramda güven vermiş olanlarada bakabilirsiniz.

Allah kolaylık versin. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.
  • qeep kullanıcısına yanıt
    Üstad, fuara özel indirim vs var mı?
  • bizimde düğün kısmetse eylül sonu düşünüyoruz. çamaşır makinesi, buzdolabı ve tv aldım. kendi ailem ve arkadaş çevrem yıllardır bosch kullanıyor ve memnunlar. siemens ve bosch aynı zaten. hangisinin fiyat uygunsa onu alın. zaten modeller aynı genelde. bende bosch denk geldi bosch aldım.

alacak arkadaşlara tavsiyem kesinlikle netten alın, indirim çeki vs bakın forumdan. çok daha uyguna getirebilirsiniz. mesela bana birde kredi kartı puan kampanyası olsaydı tadından yenmicekti.

imkan varsa beyaz eşya özellikle tv yi düğün zamanı almak en mantıklısı. ama imkan yoksa ve ben gibi zaten en yüksek ve en yeni modeli almayacaksanız şimdiden taksitle alıp düğüne kadar taksitleri bitirip yeni borçlara yelken açmak en mantıklısı :))

örnek olması açısından linkleri ekledim, fiyatlar yükselmiş hemen hepsinde.

çamaşır makinesi bosch 8 kg 1000 devir. n11 de 1338 idi 150 tl indirim çeki ile 1188e geldi. kargo ücretsiz.
    http://urun.n11.com/camasir-makinasi/bosch-wak20210tr-wak20211tr-8-kg-1000-devir-a-enerji-cammak-P69329524

buzdolabı 2350 idi, 200 tl indirim çeki ile 2150e geldi n11 üzerinden. kargo ücretsiz.
    http://urun.n11.com/buzdolabi/bosch-kgn56vw30n-no-frost-kombi-buzdolabi-P64413053

tv uzun araştırmalarımdan sonra philips 55puk4900 da karar kıldım. tv 55 inç, 4k ve dahili uydu alıcısı var. başkada bir özelliği yok. özellik olarak boş, ama oldukça büyük ve çözünürlük olarak 4k. tam benim aradığım kriterdeydi.
    teknosada indirimli fiyatı 2500 idi, mağazadan teslim ile 2400 oldu. aldığım zaman kampanya vardı. 360 tl lik hediye çeki verdi. 2040a geldi.
    http://www.teknosa.com/urunler/110015630/philips-55puk490012-4k-ultra-hd-led-tv

360 tl lik hediye çeki ile de ütü ve tost makinesini aldık.
    http://www.teknosa.com/urunler/120170285/tefal-fv5376-aquaspeed-autoclean-power-utu
    http://www.teknosa.com/urunler/120070172/arzum-ar-273-prego-max-izgara-ve-tost-makinesi
  • izmir de bulunanlar arkadaşlar gelinlik için nermin on a bakabilirler. lozan pastanesi üstü alsancakta.
  • Bizde 7 ay oldu evlendik. Bulaşık makinesi arçelikten aldık. 6 program ve a++ . peşin 950 tl'ye eşim sıkı pazarlık yaptı. normalde kampanyalı son fiyatları nakit 1100 tl'idi. şimdi aynı makine 1850 tl yazıyor. Çok memnunuz.

Camaşır ve buzdolabını bosh aldık. İkiside en son üretim . ikisinden de memnunuz. Buzdolabı buz kırarken biraz ses çıkarıyor ama çok rahatsız edici değil ve çok sık değil. ama bosh buzdolaplarında bu tarz kullanıcı şikayetleri oluyormuş bile bile aldık. Öyle abartılacak bir ses diil yanlız.

Eğer eviniz kendinizinse mobilyalarınızı özel kaliteli yaptırabilirsiniz. modern, klasik karışık olabilir. Ancak kiracı iseniz çok fark etmez. istikbalin ürünleri güzel. Modalife maalesef biraz kailtesi düşük gibi yatak istikbbal ve yataş tercih edebilirsiniz.

Yemek odası, yatak odası ve koltuk takımını özel yaptırdık. Bir tanıdık aracılığı ile tanıştığımız yeri dudullu modokoya çok yakın olan 27 yıllık bir mobilya ustasına yaptırdık. İnanılmaz güzel oldu anlatamam. Ihlamur agacından ve 1. sınıf mdf 'den yapıldı. Tabii biraz maaliyet yüksek ama ömürlük yani. Eğer bu tarz sağlam bir tanıdığınız varsa bi görüşün derim. Yoksa da bu ustanın bilgisini isteyen olursa paylaşabilirim. Herkes mutlu olsun. bütün dünya mutlu olsun. Evlenecekler bu tatlı teleşınız hep üzerinizde olsun. Birbirinizi hiç kırmayın. Herşeyde bir olun. Herşeyde birbirinizin görüşünü alın, konuşun ve birlikte karar verin. Sadece evlilik sürecinde değil. Bir omür boyu. Allah utandırmasın.
    Saygılarımla...
    hayırlı olsun şimdiden hocam.

bende 4-5 ayn önce evlendim eşyaları kullanmaya başladık.

buzdolabı arçelik 2476 çok memnunum.

çamaşır makinası 8 kg lık arçelik çok memnunum

bulaşık makinası vestel 10 programlı ama fasa fiso çünkü 2 hadi bilemedin 3 programını kullanalım.
    yani sonuç olarak bulaşık makinası 4 programlı yeter.ayrıca annemdeki 20 yıllık arçelik daha temiz yıkıyor bulaşıkları o yüzden vestel önermem.

fırın ankastre set arçelik ondan da çok memnunum.

tv olarak vestel geldi hediye,diğer samsung ve lg lerden aman aman farkı yok yani arada 500-600 fazla vermeye gerek yok vestel de alabilirsin fazla bütçeyi kasmayım diyorsan.
    kasarım dersen lg 42lf650 ya da 50lf650 modellini tavsiye ederim.

mobilya olarak konuda arkadaşlar bilirler.
    geçen sene martta bellona istikbal tarzı hepsini gezdim bellona da komplesi avangard a 18 bine 9 taksitti.

sonra lise arkadaşım aklıma geldi sitelerde ve ona gittim oda bana aynı parayı çıkarttı ama kalitesi çok başkaydı.

sonra sitelerdeki diğer mobilyacıları gezdim onlarda en düşük 22-23 çıkardı.

zaten siteler mobilyasına bakan bellona istikbal tarzına bakmaz.

tabiki bütçe meselesi.

şimdi durumunuz müsaitse sitelerden yaptırın(ben netten fotoğrafları indirim bana bunlardan yap dedim ve yaptı)

gerek yok dersen istikbal bellona mondi moda life hepsi aynı 18 lik suntalam.

halılar ve yatakları da istanbul yolu merinostan aldım onlardan da memnunuz.

şanslısınız nisanda düğün hesaplı olur.
    mobilyayı da şimdi alırsanız çok hesaplı olur.

ankara da soracağınız bişey olursa pm den yardımcı olurum.
  • uygun fiyata portmanto satan varmıdır. ve çay sehpası
  • quote:

Orijinalden alıntı: Badi Ekrem

Bizimde Nisan ayında hocam, çok emek vermek gerekiyor. Mobilyası, perdes, evi, fotoğrafçısı, kuaförü, salonu vs..

Beyaz eşya olarak çok yer ile görüştüm ancak Siemens'te karar kıldık. Zaten Bosch, Siemens ve Profilo BSH fabrikası Çerkezköy'de üretimini yapıyor. Dükkanlardada incelersen Bosch, Siemens ve Profilonun kodlarının bile benzer olduğunu görürsünüz. O şekilde düşünerek karar verin bence.

Birde Fotoğrafçılar ile pazarlık yaparken direk yarı yarıyadan pazarlığa başlayın. İnanın çok pazarlık payları var. Freelance olan instagramda güven vermiş olanlarada bakabilirsiniz.

Allah kolaylık versin. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Ben tüm beyaz eşyalarımı Siemens aldım. Aklınızda bulunsun Siemens tüm haklarını tamamıyla Bosch a devrediyor. 3 sene sonra Siemens Beyaz Eşya sektöründen elini ayağını çekiyor. Fakat BSH altında tabiki satış sonrası hizmet verilecek.
  • Öncelikle İyi Dilekleriniz İçin Teşekkür Ederim Allah Mesut Etsin Bir Ömür Mutluluklar..

Siemens Bosh Da Yerli Üretime Gücümüz Yetiyor Yerli Alacaksak Arçelikde Düşünebiliriz Diyerek Fiyat Almaya Başladım Hemen Hemen Aynı Rakamlar..
    Davlumbazı Dün Ararken Forumda " Kügerr " Diye Bir Markaya Denk Geldim Sanırım Bunu Alacağım.. Siteler Mobilya Biraz Bizi Aşacak O Yüzden Şimdilik Standart Bir Oturma Grubu Gibi Bİrşeyler Bakacağız 18 Bin Gibi Rakamlara Çıkamıyoruz Malesef Düğün Salonu Eryaman Wishes 500 Kişi Yemekli 18 Bin Verdik.. Nişanda Kına da Salonda Olacak Şekilde Olunca Biraz Mobilyadan Kısacağız :)
    Dediğiniz Yerleri Gezeceğim Allah Herkesin Yardımcısı Olsun Kolay Gelsin
    teşekkürler,Allah razı olsun size de bir ömür boyu mutluluklar.

düğün salonunuz çok uygunmuş sezondan.ben 700 kişi kuruyemiş kurupastalı gölbaşında 17 ye yaptım.3 lira da bahşiş gitmiştir.

adamlar bahşiş yok diyor ama düğün günü para para diye geziyorlar.

evet beyaz eşya fiyatlar yakın ama sıkı pazarlık gerek çünkü sezon kapalı yani sinek avlıyorlar.mesela arçeliğin bi bayisi bana 2800 olur en son dedi buzdolabına ama ben 2500 e aldım başka bir bayiden.

onun için markanın bayilerini gezin,tek bayiden fiyat almayın.

ben ankastre set aldım 1500 e fırın ocak davlumbaz inox.

sonuçta hepsi aynı işi görüyor,en önemli fark beyaz eşya da enerji sınıfı.

benimkiler A+++ olduğundan elektrik faturam 50 tl geliyor.
    beyaz eşya alırken enerji sınıfına bakın,gerisi benzer özellik zaten.

tekrar hayırlı olsun.
  • Allah Razı OLsun Hocam Sağolun. Pazar GüNü Ve Nisan Ayı Olduğu İçin Biraz Uygun Fiyatlı Oldu Gibi Önceleri İşin İçine Girmeden 10 Bin Max Diye Düşünürken Çıktık Haliyle :)
    İnox Gri Olarak Leke Vs Ocakta İz Bırakıyor Diye Binbir Türlü Şey Yazıyorlar Camdanda Memnun Değiller? Siz Önerir Misiniz Nişanlımda Gri İstiyor Mecbur..
    öncelikle gri isteniyorsa mecbur alınacak,kaçarı yok
    leke kalsa bile alınacak eşiniz öyle istemiş

inox ların yenisinde pek bir sıkıntı olmuyor hocam.

bazı markalar inox diye gri renkli satabiliyor ona dikkat edin.

temizleyince leke falan kalmıyor.
    memnunuz inox dan tavsiye derim.

cama girmedim pahalıydı.camda siyah da güzel duruyor orası ayrı
  • Evet Ne Beğendilerse Almak Zorunda Bırakılıyoruz Zaten Onlar Nasıl Mutlu Olacaksa Öyle Olana Kadar Çabalanıyor Zaten Dediğiniz Gibi Alınacak :D
    Çok Teşekkürler
    evlendikten sonra rahat edeyim diyorsan yani evde dır dır olmasın istiyorsan mobilya beyaz eşya halı perde seçimine karışmayacaksın,bırak neyi beğeniyorsa onu alın.
    almayanlarda evlendikten sonra gündem istediğim alınmadı ve eşyaları beğenmemeler olur

rica ederim
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.