Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.770
Cevap
571
Favori
590.817
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar gariban işi düğün yapacağım yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. Nakit sıkıntım çok fazla. Daha 2 ay oldu kardeşimi evlendireli ve kız tarafı sıkıntı yaptı bana. Ailelerin doğru düzgün desteğini alamadan eşimle benim gücüm yettiğince bişeyler yapmaya çalışacağız. Beyaz eşya olarak sadece buzdolabı ve çamaşır makinası alacağım. Bir oturma grubu ile de yatak odasını dizip iki de kanepe alayım diyorum. Elde şu an nakit 5000 var. Durum çok ani gelişti ve düğün 1 sene önceye alındı bazı sıkıntılar dolayısı ile. Hal böyle olunca birikim yapma şansım da olmadı. Malum kardeşimi de yeni evlendirdiğimiz için ailemin de maddi gücü yok. Ne yapmamı önerirsiniz. Neleri nasıl taksitle labilirim. Kredi kartı olmadan nerelerden taksitle eşya satın alabiliriz çok kazık yemeden ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • katalzor kullanıcısına yanıt
    hocam aşağıdaki ürünü önere bilirim.

http://epttavm.com/item/11250359_wellmatt-diamond-visco-yatak-160x200-9cm-100dns-visco-katmanli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

Arkadaşlar gariban işi düğün yapacağım yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. Nakit sıkıntım çok fazla. Daha 2 ay oldu kardeşimi evlendireli ve kız tarafı sıkıntı yaptı bana. Ailelerin doğru düzgün desteğini alamadan eşimle benim gücüm yettiğince bişeyler yapmaya çalışacağız. Beyaz eşya olarak sadece buzdolabı ve çamaşır makinası alacağım. Bir oturma grubu ile de yatak odasını dizip iki de kanepe alayım diyorum. Elde şu an nakit 5000 var. Durum çok ani gelişti ve düğün 1 sene önceye alındı bazı sıkıntılar dolayısı ile. Hal böyle olunca birikim yapma şansım da olmadı. Malum kardeşimi de yeni evlendirdiğimiz için ailemin de maddi gücü yok. Ne yapmamı önerirsiniz. Neleri nasıl taksitle labilirim. Kredi kartı olmadan nerelerden taksitle eşya satın alabiliriz çok kazık yemeden ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Mrb koltuk takımı konusun da size yardımcı olmak isterim iki kanepe nizi ve oturma grubunuzu istediğiniz model de yapabiliriz ve önden 1.500.TLverirsiniz kalanını da elden 5 taksit yaparız taksitleri de 2 ay sonra baslatırız umarım işinizi görür genelden yazdığımız için diğeraarkadaşlar yanlış anlamasin normalde il dışına elden taksit yapmıyoruz ama sizin yardıma ihtiyacınız olduğu için bbir istisna göstermek istedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: formydemons

quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Salonumuz dar olduğundan koltuk takımında zorlanıyoruz. L koltukta karar kıldık en baştan bu yana ama onda dahi ölçülerde sıkıntı çıkıyor.

Uzun kenar 270 kısa kenar 225-230'u aşmamalı. 1 haftadır araştırıyoruz. 1500-2000 aralığında internetten bulup mağazasına gittiklerimin kumaşlarını hiç beğenmedim. Zaten bu ölçülerde çok seçenek yok diyebilirim.

Bellonanın şu modelinde karar kıldık:

http://www.bellona.com.tr/oturma-gruplari/kose-takimlari/senfoni-kose-takimi

liste fiyatı 3.200, peşinde 2.800 taksitte de 5'e bölerek 2.900 yaparız dediler. Fiyat düşündüğüme göre fazla ama hem ölçü hem de kumaş olayını görünce karar verdim gibi bir şey diyebilirim...

Tek sehpalı köşe olanı almayı düşünüyoruz...

Beyaz eşya kesinlikle arçelik'ten alınacak. Bu çamaşır makinelerinde kurutma özelliği olanları tavsiye ediyor musunuz? 7 kg yıkama 4 kg kurutma gibi olanları var. Etrafımızda da hiç kullanan yok.

Mrb bu köşe takımını bize yaptırmak isterseniz nakit 2.150 TL ye yapabiliriz. Kumaş ve sünger kalitemizin bellona dan daha iyi olacağından emin olabilirsiniz. Ölçüleri siz belirleyebilirsiniz.

Sizin firmanın adı ne acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Emekkk kullanıcısına yanıt
    https://facebook.com/profile.php?id=1505404253077448 bu bizim sayfamız sayfanın yöneticisi de benim.

• quote:

Orijinalden alıntı: formydemons

https://facebook.com/profile.php?id=1505404253077448 bu bizim sayfamız sayfanın yöneticisi de benim.

Seneye lazım olacak kesin ulaşırım size sagol

• max 1500 civarı için güzel bir Tv fırsatı bekliyorum bir süredir ancak pek bir şey göremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: falkon

hocam aşağıdaki ürünü önere bilirim.

http://epttavm.com/item/11250359_wellmatt-diamond-visco-yatak-160x200-9cm-100dns-visco-katmanli

üstad visco değilde yaylı yatak bakıyorum saolasın
  • nasozby kullanıcısına yanıt
    1500 değilde kampanyalarla 1600 e lg 42lf650 yi tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • katalzor kullanıcısına yanıt
    nasıl bir özellik arıyorsun hocam özelden yaza bilirsin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nasozby

max 1500 civarı için güzel bir Tv fırsatı bekliyorum bir süredir ancak pek bir şey göremedim

Haftasonu 42LF650 1530'a geliyordu almadım, 1499'u gördüğüm an alacağım. :)

Nasılsa benim 7-8 ayım var o yüzden acelesi yok. 1499 gördüğümde affetmem. Araştır derim hocam bu tv'yi.
  • Arkadaşlar yeri değil belki ama devlet yeni evleneceklere nasıl bi katkıda bulunuyor maddi olarak bi ara 10.000 tl kredi deniliyordu halen dvm ediyor mu benim yaş 27 eşimin 24

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Izmir ve yakin civarda uygun perde bulabilecegimiz yer varmi?

• Sitelerde fiyatlar çok şişik. Ana akım fabrikasyon mağazalardan da mobilyayı almak istemiyorum. Ankaradaki arkadaşlar sitelerde önerebileceğiniz yerler var mı mağaza olarak da, sipariş üzerine özel üretim olarak da olabilir.
  • @forever @ kullanıcısına yanıt
    mobilya için pm attım hocam
    koltukları yapan bir arkadaş var forumda bu konuda ilgileniyor.
    http://forum.donanimhaber.com/m_57185409/mpage_36/f_//tm.htm#108667208
  • quote:

Orijinalden alıntı: SyNyR

Izmir ve yakin civarda uygun perde bulabilecegimiz yer varmi?

Ben Manisa da oturacağım. İzmir de tüm ailemin perdelerini Çiğli belediye binasının altında Kartül var orada yaptırmıştık ve yine orayı tercih ettik. Taner Bey çok ilgili birisi öneririm.

• @forever @ kullanıcısına yanıt
    Sitelerde biraz dolaştım yeni evlenen ve sitelerden eşya alan arkadaşlarla da görüştüm.
    Özellikle modern takımlar arıyorsanız Yılmaz mobilya var oradan yemek odası yatak odası ve koltuklara
    16.000 tl fiyat verdiler uzun bir pazarlıktan sonra. Ürünler çok ucuz değil ama fiyatını hakediyor.
    Ben Bygür mobilyadan aldım ki gezerken bu mobilyacıyı başka mobilyacılar övmüşlerdi.
    Buradan yemek odası yatak odası ve oturma grubunu (3+3+1) yatağa baza ve yatakla birlikte 20.000 tl ye aldım.
    Bu ikisine bir bakın derim.
  • Gittigidiyor'da 500TL üzeri 150TL indirim çekim var. Denk gelmişken maksimum 1000TL değerinde işimizi görecek bir bulaşık makinesi alayım dursun diyorum. Var mı önerebileceğiniz bir model?
  • quote:

Orijinalden alıntı: @forever

Sitelerde fiyatlar çok şişik. Ana akım fabrikasyon mağazalardan da mobilyayı almak istemiyorum. Ankaradaki arkadaşlar sitelerde önerebileceğiniz yerler var mı mağaza olarak da, sipariş üzerine özel üretim olarak da olabilir.

Mrb biz özel üretim koltuk tasarımcısıyız koltuk takımı konusun da yardımcı olabilirim.

• commandx C kullanıcısına yanıt
    son 10 sayfayı okudum. gördüğüm en mantıklı yorum. tabi karşı tarafa herşeyi böyle kabul ettirmek zor. ama saçma sapan şeylere para harcayacağınıza ev alıp borcunu ödemek daha mantıklı. yapılan harcamalar uçup gidiyor ama alınan ev duruyor. içinde oturuluyor. kiradan tasarruf ediliyor.
    maalesef bizim insanımız evlenme kararı vermeden bunları konuşup, anlaşamıyorsa yol yakınken ayrılma yoluna gitmiyor. önce evlenme kararı alıyor sonra da söz, nişan bozulmasın diye bunlara katlanıyor. her yer adam her yer kadın. çok masraf istiyorsan evlenmeyin yol yakınken başkasını bulun. zorla evlendiren yok kimseyi.

arkadaş çoğu şeyi hesaplı yapmış ancak düğün normal fiyat. hatta daha uyguna yapılabilirdi. zira hafta içi veya hafta sonu gündüz saati olan düğünlerde %15-20 daha indirim oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.