Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.759
Cevap
570
Favori
590.087
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jesusozz

yeni evlenmiş , mevzuyu araştırmış arkadaşlar beyaz eşya da ve televizyonda marka ve model tavsiyesi verebilirler mi acaba ?

beyaz eşya nın tüm serisini boschtan aldım

yüzde 10 indirim banka vb kampanyalarla aldım

buzdolabı normla fiyatı 3000 gg den 2650 ye geldi inox

çamaşır normalfiyat 1500 gg den 1325 beyaz türkiye yapımı

bulaşık makinası 2000 di medimarkt internet indirimi ile 1600 geldi inox almanya yapımı
  • Arkadaşlar Konya'da oturuyorum ve kısmetse yakın zamanda düğün olacak ama halen mobilya işini çözemedi. Fiyatlar pahalı uçkağıtçı çok. Midem bulanmaya başladı artık lütfen yardımcı olur musunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HRMNKY

Arkadaşlar Konya'da oturuyorum ve kısmetse yakın zamanda düğün olacak ama halen mobilya işini çözemedi. Fiyatlar pahalı uçkağıtçı çok. Midem bulanmaya başladı artık lütfen yardımcı olur musunuz

https://facebook.com/profile.php?id=1505404253077448 sayfamızı buradan takip edebilirsiniz salon takımı ve oturma grubunda biz yardımcı olabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: m m m m

Arkadaşlar sizce bu set alınır mı ? Hotpoint kullanan var mı?

http://www.hepsiburada.com/hotpoint-ariston-beyaz-esya-ceyiz-seti-i-nmtm-1921-nofrost-buzdolabi-arxgd-1291-9-kg-camasir-makinesi-lff-8m019-eu-8-programli-bulasik-makinesi-hs-b16-acb-dikey-supurge-hediye-p-MTHOTARIBEYAZSET1

maddi durumun zayıfsa al hiç götümezse 7-8 yıl gider bence durumun varsa kaliteyi artır

• quote:

Orijinalden alıntı: edsamu

quote:

yeni evlenmiş , mevzuyu araştırmış arkadaşlar beyaz eşya da ve televizyonda marka ve model tavsiyesi verebilirler mi acaba ?

beyaz eşya nın tüm serisini boschtan aldım

yüzde 10 indirim banka vb kampanyalarla aldım

buzdolabı normla fiyatı 3000 gg den 2650 ye geldi inox

çamaşır normalfiyat 1500 gg den 1325 beyaz türkiye yapımı

bulaşık makinası 2000 di medimarkt internet indirimi ile 1600 geldi inox almanya yapımı

bosch kdn56aı32n buzdolabı
    bosch wat24480 çamaşır
    bosch sms63m38tr bulaşık aldığın ürünlerin modelleri bunlar mı
    bu modelleri araştırdım 1 ay belirttiğin fiyatlar ile aynı idi meraktan soruyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: HRMNKY

Arkadaşlar Konya'da oturuyorum ve kısmetse yakın zamanda düğün olacak ama halen mobilya işini çözemedi. Fiyatlar pahalı uçkağıtçı çok. Midem bulanmaya başladı artık lütfen yardımcı olur musunuz

Ben ta Zonguldak tan konya ya almaya geleceğim senin kafan niye karışık hemşehrim

• mturgaye kullanıcısına yanıt
    Yüzüğünüz 0,24 karat ve en düşük renkte sarı tonlu bir pırlantaya sahip 0,33 karat E renk sertifikalı tektaşı 1800 e aldım ben forumda bi kuyumcudan ayrıca ufak ufak taşlarn toplamından oluşan yüzüğün değeri daha da düşük oluyor yani pahalı bile almışsınız denebilir keşke forumdan araştırsaydınız

• quote:

Orijinalden alıntı: edsamu

quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Ankara'da nikahtan sonra sadece dış çekim yapabileceğimiz bir fotoğrafçı arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz birileri var mı?

bende düğünden önce için arıyourm 16 ağustosta düğünüm.

Ankarada düğün fotoğrafçımız var dileyen pm den ulaşabilir bana.

• quote:

fiyat/performans ürünü olmaları tercih sebebidir tabi.. :)
    fiyat olarak 5-6bin civarında tutsalar misal..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • jesusozz kullanıcısına yanıt
    Hocam aşağıda arkadaşın da belirttiği üzere bütçe vs belirtirseniz daha rahat yardımcı olunabilir. Ben çok üzün süre forumu takip ettim evlilik hazırlıkları için. Bütçeme ve beklentilerime göre aşağıdaki ürünlerde karar kıldım ve bazılarını aldım.

Çamaşır Makinası: Fiyat/Performans olarak en çok tavsiye edilen iki model Profilo CMG140DTR 8KG 1200 TL civarı fiyatı var. Çeşitli sitelerden çek vs indirimlerle daha ucuza alanlar oldu. Diğer çok tavsiye edilen ve kullanıcı memnuniyeti yüksek ürün Elektrolux EWF 1286 LEW. Artık çok zor bulunan bir model. Ben Ankara'dan buldum 1580 TL İstanbula kargo dahil fiyat. İki ürününde Beyaz Eşya forumunda konusu var inceleyebilirsiniz.

Buzdolabı: İlk önce Low Frost mu No Frost mu istediğinize karar verin. BSH (BOSCH,SIEMENS, PROFILO) grubunun no frostları çok fazla tavsiye edilmiyor. Koku ve buz kırma şikayetleri yoğun. Biz daha sağlıklı olduğu söylenen LOW FROST bir model aldık SIEMENS KG58EDL30N ınox görünümlü. 2050 TL 9 Ay taksitle bayiden aldık.

Bulaşık Makinası: Daha bende karar verip alamadım. TV ve Bulaşık makinasını sona bıraktım. Plastik (polinox) taban konusunda tereddütlü olduğum için mutlaka çelik tabanlı bir model düşünüyorum. Siemensin Almanya üretimi çelik tabanlı SN26M832TR modeli olabilir. 1500 TL civarında fiyatı. Yada İspanya üretimi yine çelik tabanlı BM6481MG modeli olabilir. Buda 1300-1400 civarı. İkisi de 6 Programlı.

TV konusunda da bütçe, beklenti ve izleme mesafenize göre LG veya SAMSUNG’un modellerine bakabilirsiniz. Almayı düşündüğünüz TV’yi mutlaka Tekno Marketlerde kendiniz test edin. İnternetten de kampanya takip ederek güvenilir bir siteden almaya çalışın. Çok cazip indirimler olabiliyor bazen. Birde internetten iade kolaylığınız oluyor. Gördüğüm kadarıyla çok fazla problem yaşanabiliyor TV konusunda.

• gryclt kullanıcısına yanıt
    Elektrolux EWF 1286 LEW Bu modelin inox u var mıydı ? Varsa araştıracam ankarada yoksa hiç niyetlenmeyecem
  • nasozby kullanıcısına yanıt
    Yok hocam malesef bu ürünün inoxu. Normalini bulduk şükrettik :)
  • gryclt kullanıcısına yanıt
    Hocam bir sorum daha var, şu an araştıramıyorum da.
    Beyazı için de uğraşmaya değer mi yani ? Hani o kadar güzel bir makinaysa hatunu çamaşır için inoxtan vazgeçirtmeye çalışırım
  • nasozby kullanıcısına yanıt
    Forumda üstadların çok fazla tavsiye ettiği ve kullanıcı memnuniyeti yüksek olan bir makine olduğu için ben bizimkini buna ikna ettim. Henüz bizde kullanmadık o yüzden tereddütümde var aslında:) eskiden internetten çok iyi fiyata alınabiliyordu şuan zor bulunduğu için ve eski bir model olduğu için değer mi net yorum yapamıyorum.

• Fiyatları akakçe den aldım. en düşük fiyatı hangi site veriyorsa onu koydum.
    Burada gördüğünüz ürünler Beyaz eşya bölümünden çıkan ürünler. fiyatına göre alınabilecek en iyiler diyebilirim.
    Malum bende ekim ayında evleneceğim herkes gibi bende bir liste yaptım.
    Bu arada @nasozby, 1286 lew artık üretilmiyor onun bir üst versiyonu bu listede yer alıyor. ben çamaşı makinası ve bulaşık makinasını elektroluks alıcam. Buzdolabım LG olacak büyük ihtimal. ( profilo aklımı çeliyor. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultramarine caeruleum -- 20 Temmuz 2015; 15:42:42 >

• merhaba arkadaşlar.

biliyosunuz mobilyamı ankara sitelerden yaptırdım(forumdan da 25 den fazla kişiye gönderdim bilgilerini gidenler memnun.)
    beyaz eşyamıda arçelikten aldım buzdolabı ve çamaşır makinesi.

evi de tuttum çok şükür.

şimdi sırada
    ev boya badana panel kapı boyaması
    temizlik
    arçelik 9440 fırın
    lg 42lf650 tv
    halı
    perde
    avize
    davetiye
    kaldı.

ev boya badana
    halı
    arçelikçi tanıdık var.

fakat

perde avize ve tv de tanıdık yok.

perde yaptıranlar 3+1+mutfak ne kadar tuttu?
    nelere dikkat etmeliyim?

avizeleri nereden aldınız maliyet ne oldu?

bu konudaki yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

diğer hallettiğim konularda da mobilya ve beyaz eşya da tanıdık bilgilerini vererek yardımcı olabilirim
    Allah yardımcımız olsun,bu işler çok zormuş hem maddi hem manevi

• quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

merhaba arkadaşlar.

biliyosunuz mobilyamı ankara sitelerden yaptırdım(forumdan da 25 den fazla kişiye gönderdim bilgilerini gidenler memnun.)
    beyaz eşyamıda arçelikten aldım buzdolabı ve çamaşır makinesi.

evi de tuttum çok şükür.

şimdi sırada
    ev boya badana panel kapı boyaması
    temizlik
    arçelik 9440 fırın
    lg 42lf650 tv
    halı
    perde
    avize
    davetiye
    kaldı.

ev boya badana
    halı
    arçelikçi tanıdık var.

fakat

perde avize ve tv de tanıdık yok.

perde yaptıranlar 3+1+mutfak ne kadar tuttu?
    nelere dikkat etmeliyim?

avizeleri nereden aldınız maliyet ne oldu?

bu konudaki yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

diğer hallettiğim konularda da mobilya ve beyaz eşya da tanıdık bilgilerini vererek yardımcı olabilirim
    Allah yardımcımız olsun,bu işler çok zormuş hem maddi hem manevi

tv için ben gittigidiyordaki mediamarktten aldım. oralardan takip et bence bulursun kesene uygun.

perde için ulus samanpazarında yöre perde var. orada her keseye uygun, her zevke uygun ürün var. 2-3 katı perde üzerine. fiyat konusunda da indirim yapıyorlar. kalite ve perdenin miktarı çok değişkenlik gösterdiği için fiyat vermem yanıltıcı olur.

avizeleri de ulus güvercin sokakta özgen avizeden aldım. maliyet tüm evin 2250ye geldi. modern tipte, normal tasarruflu ampül aydınlatmalı çok pahalı olmayan ürünler seçtim. pazarlık imkanı yok gibi. zaten fiyatları piyasaya göre çok uygun. sitelerde avizelerden sadece salona 2 parça için 6000 dediler yarım saat pazarlıkla kan ter içinde 3e nakit anlaşmıştım. iyi ki almamışım. ulusta başka bir yerde salonun tek bölümüne led ürüne 1000 tl fiyat çektiler. pazarlık edebiliriz biraz daha dediler ama özgen avizeyi gördükten sonraydı direk çıktım oradan da.

iki yeri de tavsiye ederim. mediamarketten internet alış verişini pek tavsiye etmiyorum. kargoda sorunlar çıkıyor. süreç sakat işliyor.

• shooter13 S kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam.
    perdeciye de avizeciye de uğrayacağım.
    aslında perdeci 3-5 tanıdık buldum.
    avizeye de koçtaş bauhouse ve güvercin sokak tı bakacağım yerler.
    ulusta özgen avizeye giderim direk o zaman.
  • Tv tavsiyes olan var mı arkadaşlar?
  • İstanbul için uygun dış çekim fotoğrafçısı bilen var mı arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.