Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.771
Cevap
571
Favori
590.759
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce telefonuma mudodan bildirim geldi.
    Mudo uygulamasıyla kasa da ödeme yapan kullanıcılara %10 indirim.
    Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakaik

Evlenecek arkadaşlar bende 2011 yılında evlendim halinizden çok iyi anlıyorum yabancı değilim konulara.
    Fissler Vitaquick Bluepoint 6 Lt. Düdüklü Tencere için kampanya var kendi sitemde.
    329 TL yerine 279.00 TL satışta.
    PM atan ilk 10 kişiye 10 TL kupon göndereceğim.
    Ürünün fiyatı kargo dahil 269 TL ye gelmiş olacak.
    Açıkçası benimde size bir katkım olsun istedim.
    Site güvenilirdir incir.com altyapısını kullanmaktadır.
    Sorularınız için bana mesaj atabilirsiniz.
    Diğer ürünler içinde indirim hakkını kullanabilirsiniz.

Ürün Linki
    etoplam.com

Eşim memnun ürünü tavsiye ederim.
    Fiyat ise çoğu yerde ucmus.
    İyi fırsat gibi duruyor.
    İyi satışlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• güzel konu, katkıda bulunan herkese tesekkurler
  • Hakaik kullanıcısına yanıt
    3 litreliğini temin etmemiz mümkün müdür?

Ayrıca niye bunlar genişledikçe daha ucuzluyor?

millet bol keseden 6 8-9 litrelik alıyor ama orduyu mu doyuracaklar anlamıyorum. 2 kişilik bir aile için 3 litre yeter de artar bile.
  • #berk # kullanıcısına yanıt
    3 LT sitemizde bulunmamaktadır.
    Fakat size tavsiyem 6 LT almanız. 8 çok büyük diğerleri de küçük kalıyor.
    Zaten 8 ile 6 arasında çok az fiyat oynar komik bence de büyüyünce düşmesi gerekir ama satılmıyor diye az fark var
    Ben tefal almıştım eşim istediği için 6 LT olanından memnunum ama düdüklüde Fissler markadan da herkes memnun.
    6 LT bütün tavuk vs haşlamak için de ideal oluyor ayrıca 8 LT de çok yer kaplar diye düşünüyorum.
    Fiyatımız kampanyalı olduğu için piyasadan uygun olarak satılmaktadır.
  • umityasar kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim @umityasar bey sizi formdan takip ediyorum zaten bende sıcak fırsatçıyım
    Güzel bir fırsat olunca paylaşmak istedim
  • Hakaik kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi güzel söylüyorsunuz da bizim evde 3 lt'lik var. Misafir geldiğinde toplamda 8 kişiye yetecek kadar yemek yapabiliyor annem.
    O yüzden de sürekli sakın büyük almayın daha geç pişer, çok yer kaplar diye uyarıyor.

Sonuçta 2 kişilik bir aile olacağız 6 lt sanki gerçekten çok gibi. Açıkçası 3 ile 6 LT arasındaki ücret farkını zamanla ve doğalgazla ödeyeceksem yine 3 LT almak isterim.

Sonuçta bunun olayı hızlı bir şekilde yapabilmek yemeği. 6lt olunca bu süre artmaz mı?
  • #berk # kullanıcısına yanıt
    Açıkçası yazdıklarım ve yazacaklarım kendi yorumum
    Düdüklü tencere basınçla suyun (pişen yemeğin) kaynama noktasını yükselterek daha hızlı pişmesini sağlıyor.
    Burada kilit nokta basıncın muhafazası yani hava kaçırmama ve güvenlik, kalite, estetik, özellik vs.
    Tencere büyüyünce çok fazla enerji harcama farkı oluşmaz. Tabi büyük tencerenin ilk ısınması biraz daha geç olur ama öyle fark edilecek bir kayıp yaşanmaz. Zaten ısınınca hepsi aynı ısıyı ilettiği için değişen birşey olmayacaktır.
    Genelde bakarsanız düdüklü tencereler 6 LT olarak yer alıyor bunun sebebi ideal olması ve çok satılması.
    Burada amaç zaten 6 LT hepsini doldurmak değil. Önemli olan orta boyu olması. Tencere seti aldığınızda 3 boy veya daha fazla alırsınız.
    Ama annenize de sorun bende evde düşünüyorum hep orta boyda pilav yapılır, çorba yapılı, makarna yapılır vs küçükte kalan yemekler saklanır çok büyükte de komposto falan yapılır, süt kaynatılır 6 LT kanaatimce ideal bir boy ne küçük ne büyük. Mağazalardan bakmanızı tavsiye ederim orada zaten daha iyi anlarsınız gözle görünce başka oluyor açıkçası 8 LT çok büyük gelmişti bize 6 LT ideal görülmüştü gözümüze.

• düdüklü tencerede fissler alın beyler. tefal e para vermeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

arkadaşlar herkese selamlar,
    ben köşe takımını gebze spotçular çarşısından 2000 liraya (aynı ürün modokoda 4000 lira)
    yatak odası 4000 tl ve yemek odasını 2300 tl ye weltew mobilyadan aldım.
    ismi fazla duyulmamış olsa da çok kaliteli ürünleri var, bir bakmanızda fayda var derim.
    beyaz eşyaları ise 5000 liraya bosch dan aldım.
    1500 liraya da vestel 50' full hd led tv aldım.
    geriye halı, perde ve diğer ufak tefek eksikler kaldı.
    düğüne 5 ay var ama baya bi rahatladım.

bende bu fiyatlar arasi alacam. 13500 harcamissiniz pesin mi? birde bosh urunleri iyi mi modelleri yazarsaniz sevinirim

• Mersinde evlencek olanlariniz icin dugun salonu konusunda yardimci olabilirim kendi is yerimiz.Burdan isim vermiyim ciddi olanlar pm atabilir.Dugun, nisan, kina, kokteyl, toplanti vb herturlu organizasyon a uygun 3 tane salonumuz var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berry1925

quote:

ben köşe takımını gebze spotçular çarşısından 2000 liraya (aynı ürün modokoda 4000 lira)
    ismi fazla duyulmamış olsa da çok kaliteli ürünleri var, bir bakmanızda fayda var derim.

bende bu fiyatlar arasi alacam. 13500 harcamissiniz pesin mi? birde bosh urunleri iyi mi modelleri yazarsaniz sevinirim

hepsini 9 ay taksitle aldım, zaten max. 9 taksit yapılıyor.
    aylık taksit 1600 civarı.
    bosch alman malı ve beyaz eşyada bence en iyisi. bu konuda bayanları dinlemek gerekiyor.
    modelleri tam hatırlamıyorum ancak kombi buzdolabı, 8 kg çamaşır makinesi, 3 programlı buzdolabı ve ızgara özellikli fırın aldım.
    akşam eve gidince bi bakayım hangileri olduğuna.

• Kesinlikle bosch tan nofrost buzdolabi almayin. Buzdolabinda f/p olarak Samsung oneririm

• mutfak

• quote:

quote:

quote:

bosch alman malı ve beyaz eşyada bence en iyisi. bu konuda bayanları dinlemek gerekiyor.
    modelleri tam hatırlamıyorum ancak kombi buzdolabı, 8 kg çamaşır makinesi, 3 programlı buzdolabı ve ızgara özellikli fırın aldım.

yazarsaniz sevinirim hocam. midellerde cok kararsizim. kullanandan fikir almak her zaman sagliklidir. tercih yapamiyoruz bir turlu beyazlarda.

• 1100tl masa + 6 sandalye

• Arkadaşlar TV almamış olanlar için de kampanya başladı.
    Vestel 40" Vestel Performance 40PF3025 Led Tv Full HD (1920x1080)
    Fiyatı 849,90 TL size göndereceğim 10 TL indirim kuponu sayesinde Vestel 40" Vestel Performance 839,90 TL kargo dahil.
    Ayrıca servis kurulumu da verilecek kupon koduyla bedava olacaktır.
    Kampanyalar stoklarla sınırlıdır.

1. Kampanya:Fissler Vitaquick Bluepoint 6 Lt. Düdüklü Tencere 269 TL
    2. Kampanya:Vestel 40" Vestel Performance 40PF3025 Led Tv Full HD (1920x1080) 839,90 TL
    Hediye çeki için lütfen özel mesaj gönderiniz. etoplam.com

Vestel kampanyası stoklar tükendiği için sona ermiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakaik -- 28 Mart 2014; 8:14:03 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

yazarsaniz sevinirim hocam. midellerde cok kararsizim. kullanandan fikir almak her zaman sagliklidir. tercih yapamiyoruz bir turlu beyazlarda.

mart ayı fiyat listesinden bakabilirsiniz modellere. sadece fiyatlarını hatırlıyorum. araştırırken ezberlemiştim.
    kombi buzdolabı 1735,
    çamaşır makinesi 1255,
    bulaşık makinesi 869,
    fırın 955.

• Vazgeçtim evlenmiyorum
  • Berry1925 B kullanıcısına yanıt
    Beyaz eşya alacak arkadaşa tavsiyemdir;
    Buzdolabı Profilo bd5772pnfi - no frost inox- a+ enerji, genis hacim.
    Çamaşır makinası cm101kotr, 8kg, a+++ enerji, celik kazan, beyaz renk

Bulaşık makinası profilo bm6480 suan piyasada olan en iyi makinalardan biri özellik olarak eksisi yok, inox.

Fiyatları araştırıp alabilirsiniz, memnun kalırsınız, ben bu ürünleri aldim.s

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.